Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #31
    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

    See ongi vanilla+.

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #32
      Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

      Vanilla + ilma vanilla rollideta? Eip ei saa neist asjust aru :D

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #33
        Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        Vaata, kui me siin kommenteerime ja lenc seda loeb siis ta võib lisa infot saada, mis pole lubatud.

        Nt keegi kirjutab "omg, X slippis täiega seal ja keegi ei näinud" siis kui lenc loeb seda, kas see aitab teda või ei?
        Jep. Sain siis õigesti aru ikkagi.

        Noo pmst sellekohapealt olen nõus, et selliseid poste ei tohiks teha keegi.

        Iseasi tõesti kui palju meist seda jälgida viitsib. Isiklikult ei viitsi, kuna julmad wall of text-id, mis ingliskeeles.

        Aga gl LenC.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #34
          Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
          Vanilla + ilma vanilla rollideta? Eip ei saa neist asjust aru :D
          Vanillas ei olegi "rolle", ehk ainult külaelanikud, hundid ja külatark.

          Vanilla+ on rollid nagu ingel, blokeerija jms.

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #35
            Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            Vanillas ei olegi "rolle", ehk ainult külaelanikud, hundid ja külatark.

            Vanilla+ on rollid nagu ingel, blokeerija jms.
            Aga Vanilla+ on vanillad(no power roles külaelanikud) ka ju? Seal ei ole?

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #36
              Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

              Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
              Aga Vanilla+ on vanillad(no power roles külaelanikud) ka ju? Seal ei ole?
              On ikka ju,

              mängijaid on 25 ja potensiaalseid rolle on ainult 20.

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #37
                Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                Ma ei ava seda teemat enne kui surnud olen, nii et andke tuld.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #38
                  Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                  Algselt postitas lenC Vaata postitust
                  Ma ei ava seda teemat enne kui surnud olen, nii et andke tuld.
                  Mis teemat sa ei ava :D ?

                  Ei mõista :(

                  See teema lahtine ju.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #39
                    Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust
                    Teeme, et siin teemas võib 2p2 mängu kommenteerida,

                    saadame Lencile PMi, et ta ei tohi seda teemat avada, enne kui surnud.

                    Mis arvate?
                    Algselt postitas lenC Vaata postitust
                    Ma ei ava seda teemat enne kui surnud olen, nii et andke tuld.
                    .

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #40
                      Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                      Lenc vig imo.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #41
                        Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                        Lenc on hunt.

                        :)

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #42
                          Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                          Algselt postitas lenC Vaata postitust
                          Ma ei ava seda teemat enne kui surnud olen, nii et andke tuld.
                          slip imo.

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #43
                            Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            On ikka ju,

                            mängijaid on 25 ja potensiaalseid rolle on ainult 20.
                            Aga, aga, aga kas siis ei ole, et on määratletud kõik rollid? Ehk siis ütleme 4 power role wolf, 2 vanilla wolf ning 5 ower role küla ja 14 vanilla küla? Või umbes nii? Et ei ole 25 playerit, 20 potentsiaalset power role, aga miski ei ole täpselt määratletud? See ei ole vanilla+ ikkagi ju? Või sa oled omas asjades kindel? Kuna ma püüan lihtsalt selgust saada, mul pole õrna aimugi :D

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #44
                              Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                              Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                              Aga, aga, aga kas siis ei ole, et on määratletud kõik rollid? Ehk siis ütleme 4 power role wolf, 2 vanilla wolf ning 5 ower role küla ja 14 vanilla küla? Või umbes nii? Et ei ole 25 playerit, 20 potentsiaalset power role, aga miski ei ole täpselt määratletud? See ei ole vanilla+ ikkagi ju? Või sa oled omas asjades kindel? Kuna ma püüan lihtsalt selgust saada, mul pole õrna aimugi :D
                              Kihla ei julge vedada aga see peaks olema vanilla+ ikkagi,

                              mishmash on veel rohkem nö advanced, kus on in-game eventid, jne.

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #45
                                Re: Üldine libahundi teema - strateegia ja kõik random mõtted siia

                                S.t seal mängus ei hakka mod lambist kirjutama, et nüüd on event ja kes mingi ristsõna kõige kiiremini ära lahendab saab valida mängija, kes kohe sureb.

                                Nii võiks juhtuda mishmashis, see on ikkagi vanilla+.

                                Comment

                                Working...