Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!
No räägin ammu.
Btw kui ta kirjutas seda, et "1 kes postitamata on hunt" siis ainus postitama player oli Looper.
Aajaa miks su hääl minu peal on?
No räägin ammu.
Btw kui ta kirjutas seda, et "1 kes postitamata on hunt" siis ainus postitama player oli Looper.
Aajaa miks su hääl minu peal on?
Comment