Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #151
    Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas q_q Vaata postitust
    bwg on küla sest mul ei tule pähe ühtegi mängijat kes suudaks hundina nii aktiivselt postitada

    nt kui taavi jälle gimmickuga pelab siis lock clear küla
    Mul tuleb

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #152
      Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
      Aga Char ütleme,et q_q ei cleari aga jätame välja, siis kes on hundid?
      esiteks ma ei usu, et hundid siin vaikselt väga istuks ja teeks ainult ühe posti
      samas iga kommentaari kohta mis me teeme, võivad hundid adjustida

      samas ei usu, et hundid ka otseselt kedagi süüdistaks.


      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      Praeguse seisuga tundub, et vähemalt üks huntidest ei ole veel postitanud.
      nagu q_q välja tõi, siis see on veits kahtlane, a dunno


      BlackWerewolfGenie hetkel

      Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
      Hästi, vanale koerale uusi trikke ei õpeta. Hundina oleksid vast kodunt kaugema punkti valinud, et jälgi segada.
      liiga kergelt clearis ära ja otsis siin sõpru

      http://foorum.pokkeriprod.com/search...557&pp=&page=2

      lugesin ta poste ja suht kõik sellised general ja hundine. ei ole ühtegi normaalset arutelu ja mitte midagi spetsiifilist, tundub nagu kogenud mängija, siis peaks ikka rohkem agressiivsemalt mängima, mitte mingit jama siin ajama

      samuti looperile tõmbas miinuse, sest looper polnud postitanud.

      Comment

      • Looper
        Grinder
        • May 2013
        • 576

        #153
        Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
        Looper loeb ikka poste? Tee vahelepõige ja räägi mis praeguseks arvad.
        Char ka kohal, ehk põhjendab ise, miks q_q rohke postitamine hundine on.
        Loen Loen :)

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        looper enne lurkis teemat

        nüüd kadunud :(
        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
        Võibolla ikka veel pole teise hundiga siiski jutule saanud siis ei tahagi liiga palju mingeid poste tegema hakata.
        Minuarust see hundi ja külaelaniku valimine pole Random. Kui mina ja Char ,kes pole ennem mänginud peaks Hundid olema siis põhivennad saaksid kohe sellest aru ja oleks liiga lühike mäng. (Lihtsalt minu mõtted)

        Wow ei usu ,et hunt on. Põeb liigapalju ja ma ise ka külana põen seda ,et kui midagi postitan saan kohe rahe kaela ja tagitakse hundiks.

        Jäävad alles:

        Avicii
        BlackWerewolfGenie
        karupoeg
        q_q
        Timz0333
        VisaHing

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #154
          Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas Char Vaata postitust
          esiteks ma ei usu, et hundid siin vaikselt väga istuks ja teeks ainult ühe posti
          samas iga kommentaari kohta mis me teeme, võivad hundid adjustida

          samas ei usu, et hundid ka otseselt kedagi süüdistaks.



          nagu q_q välja tõi, siis see on veits kahtlane, a dunno


          BlackWerewolfGenie hetkel



          liiga kergelt clearis ära ja otsis siin sõpru

          http://foorum.pokkeriprod.com/search...557&pp=&page=2

          lugesin ta poste ja suht kõik sellised general ja hundine. ei ole ühtegi normaalset arutelu ja mitte midagi spetsiifilist, tundub nagu kogenud mängija, siis peaks ikka rohkem agressiivsemalt mängima, mitte mingit jama siin ajama

          samuti looperile tõmbas miinuse, sest looper polnud postitanud.
          Täiesti out of context, loe veel poste vähemalt kaks korda juba selgitanud mis põhjusel ma looperit hääletasin.

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #155
            Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

            Hundina well played liin. :D

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #156
              Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
              Mul tuleb
              kes

              Comment

              • Char
                Pokkerihai
                • Sep 2009
                • 1848

                #157
                Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas Looper Vaata postitust

                Minuarust see hundi ja külaelaniku valimine pole Random. Kui mina ja Char ,kes pole ennem mänginud peaks Hundid olema siis põhivennad saaksid kohe sellest aru ja oleks liiga lühike mäng. (Lihtsalt minu mõtted)
                kusjuures ma mõtlesin sama, et mulle ei antudki võimalust hunt olla, sest mode meelega ei taha mingi lühikest mõttetut mängu. ma isegi mõtlesin, et kirjutan modele vastu, et rigged, aga PMi ei tohtinud saata, siis jätsin saatmata

                Looper küla
                Last edited by Char; 23.09.13, 14:32.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #158
                  Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                  võin 99.99% kindlusega öelda et tiimid on random

                  lenc ei tee sellist pulli

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #159
                    Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                    Char poste ei tohi muuta.......

                    Comment

                    • Char
                      Pokkerihai
                      • Sep 2009
                      • 1848

                      #160
                      Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                      Char poste ei tohi muuta.......
                      fuk..

                      ma panin selle juurde

                      ma isegi mõtlesin, et kirjutan modele vastu, et rigged, aga PMi ei tohtinud saata, siis jätsin saatmata

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #161
                        Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                        Char poste ei tohi muuta.......
                        jah :(

                        juhtub

                        anyway sellel teemal pole mõtet edasi arutada

                        ära rohkem poste muuda ja ma 99% kindel et saad andeks esimene kord

                        Comment

                        • Char
                          Pokkerihai
                          • Sep 2009
                          • 1848

                          #162
                          Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                          enam ei tee, refleksist muutsin.

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #163
                            Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                            aga mulle meeldib looperi ja chari loogika

                            Comment

                            • BlackWerewolfGenie
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2013
                              • 2145

                              #164
                              Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                              Ei usugi, et mingeid strateegilisi muutusi tegid. Pole vaja lynchida ka sellepärast, anname andeks.

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #165
                                Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                bwg on küla sest mul ei tule pähe ühtegi mängijat kes suudaks hundina nii aktiivselt postitada

                                nt kui taavi jälle gimmickuga pelab siis lock clear küla
                                :(

                                Comment

                                Working...