Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #151
    Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

    Algselt postitas q_q Vaata postitust
    .
    busted :(

    Sa oled liiga hea libahundi jaoks. Hiromant, must be...

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #152
      Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

      Tundub, et BlackWerewolfGenie on legit ja pole keegi blacklisted. Sõnumid rollidega saadan vastu hommikut, kui magama lähen, seniks on aega huvilistel veel häält teha, äkki saab mingi ime läbi 13 kokku.

      9ga tuleb mäng nii nagu Vapsik ja q_q ütlesid.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #153
        Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

        Tore näha, et libakas tõmmatud käima jälle. Aga kuna algab? Lasemegi siis seda turbot, mis kestab mõned tunnid kõigest?
        Kõik saavad olla sel ajal aktiivsed?

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #154
          Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Tore näha, et libakas tõmmatud käima jälle. Aga kuna algab? Lasemegi siis seda turbot, mis kestab mõned tunnid kõigest?
          Kõik saavad olla sel ajal aktiivsed?
          nah teeme pika mängu ikka

          nii raske aega kokku leppida mis 9ksale sobib 1-1.5 tundi

          Comment

          • Char
            Pokkerihai
            • Sep 2009
            • 1848

            #155
            Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

            Algselt postitas lenC Vaata postitust
            Sõnumid rollidega saadan vastu hommikut, kui magama lähen, seniks on aega huvilistel veel häält teha, äkki saab mingi ime läbi 13 kokku.
            Algselt postitas q_q Vaata postitust

            9ksi on mäng sama nagu turbo, ainult päevad kestavad nii nagu ikka pikas mängus

            siin seletus http://foorum.pokkeriprod.com/showth...lgitus-arutelu
            ehk siis homme algab ja täispikk aeg

            Comment

            Working...