Libahunt 9 registreerimise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • IamAllin
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 1653

    #61
    Re: Libahunt 9 registreerimise teema

    Algselt postitas Simmo Vaata postitust
    Teeme eraldi päevad ja kuulge ei ole vaja mingeid jalgrattaid leiutada, 13 hea küll.
    ei pea midagi leiutama, siin kõik kirjas + oleme teinud siin foorumis 15 mängijaga ja 17 mängijaga ka ning funioli isegi rohkem imo.

    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...12&postcount=7

    Comment

    • eluvend
      Grinder
      • Sep 2010
      • 640

      #62
      Re: Libahunt 9 registreerimise teema

      Algselt postitas eluvend Vaata postitust
      Teeme, et kella 20:30ni täna ootan veel, kas saame 15 (või isegi 17?) mängijat kokku.
      Kell kukkus. Sai vist kokku 14 huvilist? Nii, et sorry Avicii, pead järgmist mängu ootama :(

      Hakkan kohe rolle loosima jne.

      Comment

      • Simmo
        Grinder
        • Dec 2009
        • 760

        #63
        Re: Libahunt 9 registreerimise teema

        Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
        ei pea midagi leiutama, siin kõik kirjas + oleme teinud siin foorumis 15 mängijaga ja 17 mängijaga ka ning funioli isegi rohkem imo.

        http://forumserver.twoplustwo.com/sh...12&postcount=7
        Hästi. Näen jep - Kuna on nädalavahetus ja me teeme kaks eraldi päeva vist? Võiks ju äkki esimese öö ka jutustamisele lahti jätta, kuu paistel on ikka kergem alkohoolikust libahunte otsida... ja homme õhtul teeb siis esimese hääletuse, kui muidugi eluvend otsutas üldsegi kahe eraldi päeva kasuks?

        Comment

        • eluvend
          Grinder
          • Sep 2010
          • 640

          #64
          Re: Libahunt 9 registreerimise teema

          Loosisin kõik paika. Saatsin sõnumid rollidega ära ka, kontrollige kas kõik on ok!

          Nagu näete, siis planeerisin, et laupäev on 10-21 (ja seega pühapäev samamoodi 10-21: teine päev). Kui kellelegi ei sobi selline variant, siis palun anda KOHESELT teada mulle. Pikendan siis homme algava päeva pühapäeva õhtuni!

          Mäng ise uues teemas, mille kohe teen!

          Comment

          Working...