Libahunt 9 registreerimise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Putkimies
    Julm Donk
    • Dec 2009
    • 71

    #31
    Re: Libahunt 9 registreerimise teema

    Noo liitun ka siis,ega muudmoodi paremaks saa kui mitu korda mangides

    Comment

    • Jmskns69
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2012
      • 477

      #32
      Re: Libahunt 9 registreerimise teema

      Loodan, et on veel üks koht alles külalolli tarbeks !

      Comment

      • eluvend
        Grinder
        • Sep 2010
        • 640

        #33
        Re: Libahunt 9 registreerimise teema

        Vakantseid kohti on veel tervelt 3. Rabage nüüd!

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #34
          Re: Libahunt 9 registreerimise teema

          Tulen teen ka ühe mängu

          09.04 olen välismaal ja ei garanteeri et aktiivne olen, ülejäänud päevad saab 3 posti päevas kindlasti teha

          Comment

          • IamAllin
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 1653

            #35
            Re: Libahunt 9 registreerimise teema

            kui tahate homme laustada ja 1 on puudu, siis tulen.

            Comment

            • eluvend
              Grinder
              • Sep 2010
              • 640

              #36
              Re: Libahunt 9 registreerimise teema

              1 koht veel!

              Muidu, kuidas osalejatele tundub? Kas laupäev-pühapäev teeme ühe päevana või eraldi?

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #37
                Re: Libahunt 9 registreerimise teema

                teeme ühe päeva äkki ja lõpetamie lihtsalt varem?

                viimases mängus see esimene päev oli maru veniv ja kõigil laupäeval suva, sest p. ka ees

                Comment

                • eluvend
                  Grinder
                  • Sep 2010
                  • 640

                  #38
                  Re: Libahunt 9 registreerimise teema

                  Kuidas siis? Et alustame laupäeval aga lõpetame pühapäeval näiteks kell 15:00 w?

                  Kui te tunnete, et suudate aktiivsed olla mõlemal päeval, siis võiks ju ka teha et laupäev day1 ja pühapäev day2. Lõpeb ju 21 ära, siis peaks jõudma igalepoole veel. Pluss see, et osad siin kahtlevad, kas saavad lõpuni mängida, siis neile võiks huvi pakkuda just eraldi päevadena teha. Eks te arvake midagi, muidu by default on laup-pühap üks päev.

                  Comment

                  • eluvend
                    Grinder
                    • Sep 2010
                    • 640

                    #39
                    Re: Libahunt 9 registreerimise teema

                    Praegune osalejate nimekiri (nähtav ka esimeses postis)

                    Nimekiri:
                    1. Simmo
                    2. WowAwiAA
                    3. karupoeg
                    4. q_q
                    5. backdoorsex
                    6. ranka
                    7. taavi
                    8. camu
                    9. Putkimies
                    10. Jmskns69
                    11. Maxi
                    12. IamAllin
                    13.

                    Comment

                    • OuMaiGaad
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2010
                      • 482

                      #40
                      Re: Libahunt 9 registreerimise teema

                      in

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #41
                        Re: Libahunt 9 registreerimise teema

                        päris tugev line up. Ülisuper oleks kui vapsik ja lenc viitsiksid ka osaleda, siis oleks 3-4 päev ka veel tugevaid mängijaid sees ning readida raskem. Muidu standard, et kui q-q küla, siis ta kohe lendab ka.

                        nii et lenc ja vapsik, liituge!

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #42
                          Re: Libahunt 9 registreerimise teema

                          Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                          Kuidas siis? Et alustame laupäeval aga lõpetame pühapäeval näiteks kell 15:00 w?

                          Kui te tunnete, et suudate aktiivsed olla mõlemal päeval, siis võiks ju ka teha et laupäev day1 ja pühapäev day2. Lõpeb ju 21 ära, siis peaks jõudma igalepoole veel. Pluss see, et osad siin kahtlevad, kas saavad lõpuni mängida, siis neile võiks huvi pakkuda just eraldi päevadena teha. Eks te arvake midagi, muidu by default on laup-pühap üks päev.
                          see mõttetu

                          kas

                          1) eraldi päevad

                          2) üks päev

                          kui kõik nõus et eraldi päevad siis võiks nii teha aga kui kasvõi üks inimene laupäev peab afk olema siis pole mõtet

                          ma võiks eraldi päevad teha

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #43
                            Re: Libahunt 9 registreerimise teema

                            1. Simmo
                            2. WowAwiAA
                            3. karupoeg
                            4. q_q
                            5. backdoorsex
                            6. ranka
                            7. taavi
                            8. camu
                            9. Putkimies
                            10. Jmskns69
                            11. Maxi
                            12. IamAllin
                            13. OuMaiGaad

                            Comment

                            • eluvend
                              Grinder
                              • Sep 2010
                              • 640

                              #44
                              Re: Libahunt 9 registreerimise teema

                              13 mängijat koos! Teeme, et kella 20:30ni täna ootan veel, kas saame 15 (või isegi 17?) mängijat kokku.
                              Igatahes 8-9 ajal õhtul loosin rollid, avan teema ja saadan välja teated.
                              Ootan ka arvamusi selle laupäeva ja pühapäeva kohta! :)

                              Homsest algab!

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #45
                                Re: Libahunt 9 registreerimise teema

                                15 sucks ärme seda tee

                                day1 väga igav sest kt ei saa peekida

                                Comment

                                Working...