Libahunt 9 registreerimise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eluvend
    Grinder
    • Sep 2010
    • 640

    #1

    Libahunt 9 registreerimise teema

    Registreerimiseks postitage oma nõusolek siia teemasse. Mängu jaoks tuleb uus teema.


    Nimekiri:
    1. Simmo
    2. WowAwiAA
    3. karupoeg
    4. q_q
    5. backdoorsex
    6. ranka
    7. taavi
    8. camu
    9. Putkimies
    10. Jmskns69
    11. Maxi
    12. IamAllin
    13. OuMaiGaad

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    ENNE MÄNGIMIST TUTVU KINDLASTI MÄNGU REEGLITEGA!
    Last edited by eluvend; 05.04.13, 13:04.
  • Simmo
    Grinder
    • Dec 2009
    • 760

    #2
    Re: Libahunt 9 registreerimise teema

    I am in

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #3
      Re: Libahunt 9 registreerimise teema

      Hi.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #4
        Re: Libahunt 9 registreerimise teema

        karupoeg

        Comment

        • eluvend
          Grinder
          • Sep 2010
          • 640

          #5
          Re: Libahunt 9 registreerimise teema

          Päev võiks minu arvates olla 10-22 näiteks. Kui on muid arvamusi, siis võtan arvesse

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #6
            Re: Libahunt 9 registreerimise teema

            jääkarupoeg

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #7
              Re: Libahunt 9 registreerimise teema

              imo võiks päev olla mingi 16:00 alates ka, sest nagunii päeval ei toimu midagi

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #8
                Re: Libahunt 9 registreerimise teema

                Backdoorsex - seekord küla palun

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #9
                  Re: Libahunt 9 registreerimise teema

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  imo võiks päev olla mingi 16:00 alates ka, sest nagunii päeval ei toimu midagi
                  sest ma ärkan ~17:00 enne seda actionit pole kui q_q kohal :D

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #10
                    Re: Libahunt 9 registreerimise teema

                    eluvend küsi rankalt ajutised mode õigused saad teemat sulgeda insta

                    need kogemata öö postid reedavad liiga palju uute mängijate rolle

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Libahunt 9 registreerimise teema

                      ranka

                      rõhutan: postitan külana/hundina passiivselt

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: Libahunt 9 registreerimise teema

                        Saab mode õigused ja mäng ei tohiks kesta kellaajast kellaajani vaid lukust-lukuni ja host annab umbkaudse kellaaja.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Libahunt 9 registreerimise teema

                          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                          imo võiks päev olla mingi 16:00 alates ka, sest nagunii päeval ei toimu midagi
                          See päeva algus pohhui. Vahet pole, mis kell keegi ärkab, aga lõpp võiks olla varem miski 21:00? Siis jalku ja joomapoistel ka lihtsam.

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #14
                            Re: Libahunt 9 registreerimise teema

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Saab mode õigused ja mäng ei tohiks kesta kellaajast kellaajani vaid lukust-lukuni ja host annab umbkaudse kellaaja.
                            nope see on väga halb idee

                            viimased 10-15 minutit just kõige olulisemad ja peab olema täpselt paigas kuna päev lõppeb

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #15
                              Re: Libahunt 9 registreerimise teema

                              Selline lõuna ajast kuni keskööni või kauem oleks võibolla tõesti hea variant.

                              Comment

                              Working...