Re: Libahunt 9 registreerimise teema
keskööni ? ei.
lõpus on alati palju arutelu ning vaevalt iga mängija tahab oma õhtuid kinni panna mängu alla.
ranka pakutud 21:00 peaks tegelikult ideaalselt sobima.
keskööni ? ei.
lõpus on alati palju arutelu ning vaevalt iga mängija tahab oma õhtuid kinni panna mängu alla.
ranka pakutud 21:00 peaks tegelikult ideaalselt sobima.
Comment