Libahunt 9 registreerimise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #16
    Re: Libahunt 9 registreerimise teema

    keskööni ? ei.

    lõpus on alati palju arutelu ning vaevalt iga mängija tahab oma õhtuid kinni panna mängu alla.

    ranka pakutud 21:00 peaks tegelikult ideaalselt sobima.

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #17
      Re: Libahunt 9 registreerimise teema

      No siis ei oleks ju mõtet sinu öeldul, et 16:00 alates. Sest päeva lühemaks kiskumine nüüd küll mõtekas ei ole.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #18
        Re: Libahunt 9 registreerimise teema

        ei seda küll, aga päeval lihtsalt ei ole tihti actionit.

        samas vb see ongi slelepärast, et päev lõppeb hiljem ning varasem lõpuaeg tooks actioni päevasele ka?

        Comment

        • taavi
          Grinder
          • Oct 2008
          • 684

          #19
          Re: Libahunt 9 registreerimise teema

          Osalen.

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #20
            Re: Libahunt 9 registreerimise teema

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            ei seda küll, aga päeval lihtsalt ei ole tihti actionit.

            samas vb see ongi slelepärast, et päev lõppeb hiljem ning varasem lõpuaeg tooks actioni päevasele ka?
            probably enamus tööl/koolis päeval

            öö on niigi piisavalt pikk

            isegi kui 10-16 vähe poste siis võib ikkagi päev alata kuna pole põhjust lihtsalt et nii hilja hakkab

            Comment

            • eluvend
              Grinder
              • Sep 2010
              • 640

              #21
              Re: Libahunt 9 registreerimise teema

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              eluvend küsi rankalt ajutised mode õigused saad teemat sulgeda insta

              need kogemata öö postid reedavad liiga palju uute mängijate rolle
              Mul ükskõik, ei ole vaja neid modemisõigusi ka. Saan vabalt ilma hakkama. Kui arvate, et ikka vaja, siis andke aga :D

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              See päeva algus pohhui. Vahet pole, mis kell keegi ärkab, aga lõpp võiks olla varem miski 21:00? Siis jalku ja joomapoistel ka lihtsam.
              Okei. Ettepanek oli siis 10-21, teeme nii. Hiljem kui kell 22 päeva lõpetada on minule natuke keeruline.

              Hoiatan kohe ära kaa, et kõik peaksite ikka reeglitest kinni! Plaanin võtta range liini ja kõik editimised, vale-boldimised ja kellaaja rikkumised karistan hoiatamata modkilliga! Rõhutan seda kindlasti veel korra, kui nimekiri koos!

              Comment

              • Simmo
                Grinder
                • Dec 2009
                • 760

                #22
                Re: Libahunt 9 registreerimise teema

                Ja siis ma olen 7 tundi teist taga ka veel... :)

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #23
                  Re: Libahunt 9 registreerimise teema

                  Algselt postitas Simmo Vaata postitust
                  Ja siis ma olen 7 tundi teist taga ka veel... :)
                  Last game oli aru saada jah, et tiba pikaldane.

                  Comment

                  • Simmo
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 760

                    #24
                    Re: Libahunt 9 registreerimise teema

                    No jep, kui luugid 12-1 lahti teha on teil juba õhtu täies hoos lol.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: Libahunt 9 registreerimise teema

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      nope see on väga halb idee

                      viimased 10-15 minutit just kõige olulisemad ja peab olema täpselt paigas kuna päev lõppeb
                      Ma mõtlen seda, et mode ei ole robot. Ärkab, avab teema ja siis ütleb orienteeruva sulgemiskellaaja.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #26
                        Re: Libahunt 9 registreerimise teema

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Ma mõtlen seda, et mode ei ole robot. Ärkab, avab teema ja siis ütleb orienteeruva sulgemiskellaaja.
                        ok sain teistmoodi aru veits

                        aga fixed time ikkagi parem imo

                        kui eluvend ei saa 21:00 kohal olla võib pmi sulle saata et sa ise sulged teema 21:01 ja siis pärast eluvend avaldab lynched mängija rolli

                        Comment

                        • eluvend
                          Grinder
                          • Sep 2010
                          • 640

                          #27
                          Re: Libahunt 9 registreerimise teema

                          Aeg kindlasti fixed. Ilmselt siis 21:00 (aga päeva alguses annan ka kindlasti teada). Ja isegi kui ei jõua täpselt 21:00 ma siia, siis ei tähenda see, et postitada võiks (postitamine lõppeb ikka 21:00 või misiganes aeg öö algab). Tulen siis veidi hiljem ja eemaldan kõik rikkujad. St et ise peate ka hoolikad olema.

                          Comment

                          • eluvend
                            Grinder
                            • Sep 2010
                            • 640

                            #28
                            Re: Libahunt 9 registreerimise teema

                            Ja hide teema? Et pole soovitatav seda kasutada siis. Annab eelise rankale vist.

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #29
                              Re: Libahunt 9 registreerimise teema

                              ma ka võtaks osa. Paar tükki vahele jäänud.

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #30
                                Re: Libahunt 9 registreerimise teema

                                hmm võiks laupäeval alustamiseks homme kokku saada muidu ma pean outima vist

                                next teisip kuni reede probably afk :(

                                Comment

                                Working...