Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!
Maxi, muidu hea mäng Sinult, tuleb au anda. Aga eile õhtuga mängisid ennast sisse tegelikult.
1. Tegid minu rongi (ÜLIkasulik mind hääletada)
2. Läks käima ja rahvast kogunes
3. Tulin selgitasin ja palusin inimestel ikka mõelda, et mis kasu siis on kui saavad teada, et ma küla
4. Rong hakkas lagunema
5. Arutlesime uute variantide üle, sina istud vaikselt ja kaasa ei mõtle
6. Tekitasime uue rongi kuidagi-midagi kiiruga
7. Miski aeg hüppad Sina rahulikult on semu peale, keda tead et saab ilmselt niikuinii modkilli (hea bragida ka, et said hundile pihta)
8. Mingi mõni minut enne kella kukkumist, palume Sul muuta oma vote ja teha midagi mõistliku häälega.
9. Sa tuled lagedale täiesti nonsense jutuga, et mis-kus, ei jõua jne (peale mida jõuad loomulikult veel 2-3 posti teha
)
10. Päev kinni ja välja läheb Synf
Eks sa vaikselt lootsid, et kui lähen mina ja saadakse teada, et ma küla, siis saad jällegi kahtlustest vabaks - ei olnud hääl minu peal ja sa ju tahtsid hoopis kedagi muud välja! Räuskasin juba eile ju ka sellest, kuna uskusin, et minul minek kaa.
Maxi, muidu hea mäng Sinult, tuleb au anda. Aga eile õhtuga mängisid ennast sisse tegelikult.
1. Tegid minu rongi (ÜLIkasulik mind hääletada)
2. Läks käima ja rahvast kogunes
3. Tulin selgitasin ja palusin inimestel ikka mõelda, et mis kasu siis on kui saavad teada, et ma küla
4. Rong hakkas lagunema
5. Arutlesime uute variantide üle, sina istud vaikselt ja kaasa ei mõtle
6. Tekitasime uue rongi kuidagi-midagi kiiruga
7. Miski aeg hüppad Sina rahulikult on semu peale, keda tead et saab ilmselt niikuinii modkilli (hea bragida ka, et said hundile pihta)
8. Mingi mõni minut enne kella kukkumist, palume Sul muuta oma vote ja teha midagi mõistliku häälega.
9. Sa tuled lagedale täiesti nonsense jutuga, et mis-kus, ei jõua jne (peale mida jõuad loomulikult veel 2-3 posti teha
) 10. Päev kinni ja välja läheb Synf
Eks sa vaikselt lootsid, et kui lähen mina ja saadakse teada, et ma küla, siis saad jällegi kahtlustest vabaks - ei olnud hääl minu peal ja sa ju tahtsid hoopis kedagi muud välja! Räuskasin juba eile ju ka sellest, kuna uskusin, et minul minek kaa.
Comment