Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!
Imo lõpetame tänaseks postitamise ära ja laseme Aviciil päeva kinni panna kui ta tuleb, muidu on suhteliselt angleshoot nende poolt kes jäävad postitama. Niikuinii need postid enam lugeda ei tohiks ja ise vist ei tohi ka enda rolli avaldada or something
Imo lõpetame tänaseks postitamise ära ja laseme Aviciil päeva kinni panna kui ta tuleb, muidu on suhteliselt angleshoot nende poolt kes jäävad postitama. Niikuinii need postid enam lugeda ei tohiks ja ise vist ei tohi ka enda rolli avaldada or something
Comment