***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maxi
    Pokkerihai
    • Nov 2010
    • 1849

    #526
    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Imo lõpetame tänaseks postitamise ära ja laseme Aviciil päeva kinni panna kui ta tuleb, muidu on suhteliselt angleshoot nende poolt kes jäävad postitama. Niikuinii need postid enam lugeda ei tohiks ja ise vist ei tohi ka enda rolli avaldada or something

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #527
      Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

      No hääletused arvesse ei lähe, aga muidu juttu võib ajada.

      Comment

      • eluvend
        Grinder
        • Sep 2010
        • 640

        #528
        Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

        Ei tohi ajada. Väga vabalt võib modkill tulla, seega lõpetame ära!

        Comment

        • Synfony
          Jube Noob
          • Feb 2013
          • 148

          #529
          Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

          PS: Ei ole selle mängu lõpuga rahul, Votecount enne lõppu ka täiesti puudub, mingit ülevaadet "LuuK" mängija staatusest pole ja kui ma peaksin teada ka saama, et mul oleks võimalus olnud hääl kuskile panna ja flipata, siis ka täiesti masendav...

          Comment

          • Avicii
            Grinder
            • Nov 2012
            • 800

            #530
            Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

            ON ÖÖ

            Hääletuse seis:
            2 Synfony (eluvend,wow)
            1 LuuK (maxi)
            1 eluvend (tiigrikutsu)
            1 Jmskns69 (synf)

            Välja on hääletatud Synfony, kes oli külaelanik!

            Eemaldan mängust ka kasutaja "LuuK" , kes oli hunt !

            Vabandan, et ei ole saanud siin aktiivselt sees olla, juba kiire aeg hetkel.

            Allesjäänud mängijad:
            1.WowAwiAA
            2.eluvend
            3.Jmskns69
            4.Maxi
            5.tiigrikutsu

            Ootan kirja sellelt ühelt ainsalt ja õnnetult hundilt

            Comment

            • Avicii
              Grinder
              • Nov 2012
              • 800

              #531
              Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

              ON PÄEV!

              Hundid sõid öösel ära "tiigrikutsu" , kes oli tavaline külaelanik!

              Allesjäänud mängijad:
              1.WowAwiAA
              2.eluvend
              3.Jmskns69
              4.Maxi

              Comment

              • eluvend
                Grinder
                • Sep 2010
                • 640

                #532
                Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                Täna siis suur finaal!
                Kui ma jään kindlaks enda readidele on hunt Maxi.
                Kui ma usun Maxi reade, on hunt jmskns.
                Kui karta, et wow on geniaalselt mängind on hunt tema.

                Ehk palju on lahtist ja kõigil tuleb kirjutatada põhjendatud arvamus või(/ja) kaitsekõne

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #533
                  Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                  Minu jaoks on mäng seekord lahendatud ning suure tõenäosusega võtame täna välja ka viimase hundi.

                  Aga siiski, oleme kõikide osaliste suhtes ausad ning lubame neil ka välja pakkuda enda vaatenurgad. Eriti kuna saab avaldada ju kõik readid täna, ning ei ole karta et öösel ära söödaks.

                  Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                  Täna siis suur finaal!
                  Kui ma jään kindlaks enda readidele on hunt Maxi.
                  Kui ma usun Maxi reade, on hunt jmskns.
                  Kui karta, et wow on geniaalselt mängind on hunt tema.
                  Kas võiksid täpsustad ja välja tuua, millised readid sul on minu hundiks olemise kohta? Tõsiselt huvitab
                  Kui minu riide usaldades oleks hundiks Jmskns, siis kuna ma teda üldse hundiks tembeldanud olen? Mina ausaltöelda seda täpselt ei mäleta. Võib-olla kehva mälu
                  WoW on ütlemata hea mängu teinud küll, täiesti 100% küla, aga miks teda täna öösel ära ei söödud vaid söödi mingi tiigrikutsu?

                  Comment

                  • eluvend
                    Grinder
                    • Sep 2010
                    • 640

                    #534
                    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                    Kindlasti täpsustan! Ja kindlasti postitan siia täna veel, seni kuni selgitame viimase libahundi ikkagi välja!
                    Seni aga ootaks jmsknsi ja wowi ka siia ära :)

                    Ja ärme kardame täna mängu lahendada ära juba päeval! Õhtu võib minna jälle rapsimiseks ja siis keeruline ratsionaalselt mõelda, see teeniks vaid hundi huve. Rääkimata sellest, et õhtul on meistrite liiga!

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #535
                      Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                      Loodan, et hundid mind öösel söövad, ei viitsi seda poolikut mängu mängida.
                      Tõbras!!!!

                      TO maxi: Ütlemata heast mängust asi ikka väga kaugel, panen puusse nagu tõsine metsamees kunagi, kuigi süü omaks võtan vaid osaliselt, sest peale eilse eelmised 2 küla kes välja sai hääletatud repisid hunti.

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #536
                        Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                        Mina enne enda mõtteid tänaseid kirja ei pane, kui on jmsknsk postitanud ja teie 2 olete oma mängulahendusest rääkinud, obv jäeti mind sisse et mõjutama täna hakata ja enda mõtteid välja andes aitan sellele kaasa. Niiet teeme viimase ilusa ning aktiivse päeva ja tabame selle tõpra.

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #537
                          Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                          Aga mis siis kui Jmsnk69 dell on ikka katki ja ta täna postitada ei saagi? Siis me ei hääletagi kedagi?

                          Comment

                          • eluvend
                            Grinder
                            • Sep 2010
                            • 640

                            #538
                            Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                            Siis süüdistame jmsknsi, kui küla kaotab :D

                            Comment

                            • eluvend
                              Grinder
                              • Sep 2010
                              • 640

                              #539
                              Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                              Eks siis teema üleval püsimiseks peab vakselt hakkama infot tulistama

                              Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                              Kui minu riide usaldades oleks hundiks Jmskns, siis kuna ma teda üldse hundiks tembeldanud olen? Mina ausaltöelda seda täpselt ei mäleta. Võib-olla kehva mälu
                              Sellele küsimusele vastuse loen mina välja Sinu eilsest postitusest:
                              Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                              Praegu on 3 mängijat kes peaksid olema kindlad külad ning 4 mängijat kes on suht tundmatud. Seega meil natuke õnne on vaja, aga lõpuks vast läheb niikuinii flippamiseks kui 3vs2 peaks jääma. Fakt et kui seis jääb 3vs2 siis peavad kõik külaelanikud usaldama kas Eluvenna/WowAwiaa või siis Minu häält ja nii on hea šanss ära flipata.

                              Comment

                              • Maxi
                                Pokkerihai
                                • Nov 2010
                                • 1849

                                #540
                                Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                                Jep, eks ma sellega ühe vea tegin et clearisin natuke liiga suure hoolega. Selline see mäng juba on.
                                Aga eluvend, sa julge poiss, tee kellegi pealt ots lahti, vaatame mis saab.

                                Comment

                                Working...