Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!
camu, enne oli sul suht suva, kas lendad välja või mitte (isegi julgustasid ennast välja hääletama), nüüd aga tekkis isu ikka mängus püsida?
camu, enne oli sul suht suva, kas lendad välja või mitte (isegi julgustasid ennast välja hääletama), nüüd aga tekkis isu ikka mängus püsida?
Comment