Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!
mina olen küla ja ma olen kindel, et timz peekis mind ja sellepärast ka confis, kuna teadis, et tal on minek. koguaeg oli ju 2 varianti kas sina või mina ja ma ei usu, et sa hunt oled.
Algselt postitas Jmskns69
Vaata postitust
oleks palju lihtsam !
Comment