***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Synfony
    Jube Noob
    • Feb 2013
    • 148

    #916
    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Selge Game Over. teema Lukus !

    Comment

    • Synfony
      Jube Noob
      • Feb 2013
      • 148

      #917
      Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

      Well Playd Avicii !:D
      And Congrats!

      Comment

      • Avicii
        Grinder
        • Nov 2012
        • 800

        #918
        Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #919
          Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

          teema lukus?

          Comment

          • Avicii
            Grinder
            • Nov 2012
            • 800

            #920
            Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            teema lukus?
            No kuna Jmskns lukusas oma hääle sünfi peale, siis võin nii lugeda jah

            Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
            Ma juba panin selle lukku !

            Comment

            • Synfony
              Jube Noob
              • Feb 2013
              • 148

              #921
              Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

              Hah, see liiga hea pilt teema lõpetuseks :D

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #922
                Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                gg.

                HUNDID VÕITSID!

                omaltpoolt vabandan, et mitmel korral läks lugemine sassi ning ka kellaaegades hilinesin. Viimased paar päeva haige olnud.

                Mängust endast:

                Ma ei tea, kas asi on selles, et ma olin seekord läbiviija rollis, kuid minu jaoks oli see mäng n.ö. arutelupoolest kõige nõrgem.

                Avicii mängis muidugi väga hästi oma rolli välja, kuid sellele aitasid kaasa ka külaliikmete tahtmatus asju analüüsida.

                Marcoloco, Maxi, q_q, Lenc - ehk mängijad, kes varasemalt näidanud aktiiivsust ja head analüüsivõimet, eemaldati ning inaktiivsed külad kordasid nende hüpoteetilisi mantraid.

                Ranka eemaldamine oli minu jaoks suurim müsteerium. Põhimõtteliselt oli turmtuli igalpool mujal ning üsna loogilised seletused kõigi teiste kohta, kuid ühel hetkel 1 mängija karjub "RANKAAAAA" ja 10 venda jooksevad sabas.

                Samamoodi q_q hüpoteetiline väide, et äkki KT peek oli Avicii ning sellisel juhul see aga cleariks ta. Ühe inimese subjektiivsest arvamusest sai aga teiste mängijate "confirmed cleard küla to the max" hinnang. Kuigi nt marcoloco tõi hilisemas faasis välja mitu korda, et tema hinnangul on hoopis tiigrikutsu kt peek (mida ta ka oli).

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #923
                  Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                  aga Avicii strateegia mängijate väljavõtmisel lõpus oli super, sest oli teada, et jmskns69 suudab ta ümber rääkida, teisi mitte.


                  seega - huntide poolt väga-väga hea mäng.

                  Comment

                  • IamAllin
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 1653

                    #924
                    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                    mõtlesin, et jmnsk angleshootib selle lukku panemise asjaga vms? Veidike yunnen süüd, et luuki marco asemel ei võtnud, sel ei oleks tohtinud mingit vahet olla. Kui Luuk/marco pole, siis luuk/avicii 100%. väga imelik otsust jmsnk poolt. pole sõnu...

                    Comment

                    • Synfony
                      Jube Noob
                      • Feb 2013
                      • 148

                      #925
                      Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                      Seda mõtlesin ka mina, et väga imelik et nii kindlalt oli nõus mind välja viskama :D Usaldas liialt ühte argumenti mis oli ka küllaltki coinflip !

                      Comment

                      • IamAllin
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 1653

                        #926
                        Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                        tegelt olin võidus pmst 100% kindel, aga võta näpust:P

                        Comment

                        • IamAllin
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 1653

                          #927
                          Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                          ja tegleet jah kõigele muule veel kirsiks oli täna see, et maxi välja läks. Kui sa oleks hunt olnud, sa poleks never ever teda välja võtnud.

                          Comment

                          • IamAllin
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 1653

                            #928
                            Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                            temaga koos oleks, avicii täna kindlalt välja võtnud ja sa oleks võitnud, nii et ma ei saa aru, kuidas nii ikkagi läks:D

                            Comment

                            • Synfony
                              Jube Noob
                              • Feb 2013
                              • 148

                              #929
                              Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                              Sama siin :D Vaadates eilse päeva poste, kuid täna oli selline eesrinne, et paha hakkab :D Eile oli nagu kõik Maxi plaaniga päri ja see, et ta välja võeti oleks asja pidanud kindlustama , kuid ikka sain seljatagant nuga :D Aga Great Game Hundid.

                              Comment

                              • Avicii
                                Grinder
                                • Nov 2012
                                • 800

                                #930
                                Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                                Noh maiteagi, ma eile just luukiga skypes rääkisime, et kuidas ma end puhtaks küll pesta suudan, vaatasin kõiki oma poste ja hääletusi mis ma teind oli ja sealt paistis ikka nii läbi, see et olin koos Luugiga hunt, ainuke võimalus oligi maxi täna ära süüa ja siis jmnsk uskuma panna, et sünf on hunt, kuigi no see teooria mis ma kõik välja tõin koos nende angleshootidega on ikka nii halenaljakas, haha, aga well played, ja vabandan küla ees, et jmnskile ajupesu tegin : )

                                Comment

                                Working...