Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!
Kahjuks jäi üks päev elust vahele jah.
Mis teha kui ei kannata kõrget palavikku normaalselt.
Samas ega sellest vist suurt kahju ei olnud pigem läks lihtsamaks.
Algselt postitas Maxi
Vaata postitust
Mis teha kui ei kannata kõrget palavikku normaalselt.
Samas ega sellest vist suurt kahju ei olnud pigem läks lihtsamaks.
Comment