Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!
See tiigriselga hüppamine oli natuke lamp. Ma olen temaga hunditiimis koos olnud ja imo mängis ta siis veidi teisiti. V6imalik et see on taotluslik, aga ei tea ka. Kardaani seisukohast on tiiger muidugi hea valik mahalöömiseks
See tiigriselga hüppamine oli natuke lamp. Ma olen temaga hunditiimis koos olnud ja imo mängis ta siis veidi teisiti. V6imalik et see on taotluslik, aga ei tea ka. Kardaani seisukohast on tiiger muidugi hea valik mahalöömiseks
Comment