***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maxi
    Pokkerihai
    • Nov 2010
    • 1849

    #316
    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    See tiigriselga hüppamine oli natuke lamp. Ma olen temaga hunditiimis koos olnud ja imo mängis ta siis veidi teisiti. V6imalik et see on taotluslik, aga ei tea ka. Kardaani seisukohast on tiiger muidugi hea valik mahalöömiseks

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #317
      Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

      Minu nimekiri oleks selline:

      1. jmsnks69: Pigem hundine hoiab madalat profiili, ja paistab, et seis sobib talle.

      3. iamallin: Ei oska seisukohta võtta aga pigem küla, sest nagu öeldud huntidel polnud mind vaja pushida.

      4. q_q: Kaitses mind põhjendades küll ära, et postid külased aga hoiaks tal silma peal kuna tal on liidri omadused ja võib
      vabalt külamehed hundikarja vedada.

      5. synfony: Kuna maxi tundus hundine ja mina hakkasin tunduma rohkem külana, lükkas hääle minult ära mis peaks confirmima, et küla.

      6. tiigrikutsu: Surub kõige rohkem külana tunduvat mängijat samas ise pakun pigem küla lihtsalt misreadib olukorda.


      8. kardaanirist : Väga vaikne ja olukorraga rahul minu hundi listis Nr.1

      9. Avicii: Postid on nii külased, et kahtlustan reverse implied oddse küla jaoks Smas ei tea kas ta oleks nii terav hunt /pigem küla/ Mind pushib ka meeletult mida hundil poleks tarvis teha.

      11. LuuK: Ei oska seisukohta võtta statistika räägib tema kasuks, pigem on küla

      12. Marcoloco: Vaikselt hundine

      13. Maxi: qq clearis ta kui küla päästis ta eile ja kui 1 neist küla siis on mõlemad.

      14. ranka: Hundina oleks eile ilmselt terve teema täis läöbustanud, külana on pohh ja ei viitsi väga mängida

      15. camu: hoiab samuti tahaplaanile, mina tundusin talle külana seda rohkem tema mulle hundina.

      Häält ei hakka hetkel andma.

      Comment

      • Avicii
        Grinder
        • Nov 2012
        • 800

        #318
        Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

        Timz0333 enne luges pikalt teemat aga isegi ei kaitsnud ennast, see oleks parem rong

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #319
          Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas Avicii Vaata postitust
          Refreshid teemat timz juba 20 min aga midagi ei kirjuta :(
          Sinu confirmin külana ja rahuistuseks ütlen, et tegin nimekirja ja anlüüse. Tiigri rong ei meeldi btw.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #320
            Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

            Loodan, et varsti saad aru, et kogenematusest lihtsalt lällasin eile liialt. :) oleme ikka külamehed edasi, sellise väikse asja pärast ei saa ju kohe hunt olla?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #321
              Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
              Loodan, et varsti saad aru, et kogenematusest lihtsalt lällasin eile liialt. :) oleme ikka külamehed edasi, sellise väikse asja pärast ei saa ju kohe hunt olla?
              fair enough timz033

              esimesel päeval, kui väga desperate hakkab end KT-na claimima. Täiesti mõttetu liigutus, ainult siis kui oled küla ja vett segada huntide ees.

              Teiseks, surud pidevalt imelikke argumente.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #322
                Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                Häälele annan õhtul.

                Comment

                • IamAllin
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 1653

                  #323
                  Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                  kardaanirist

                  Comment

                  • Jmskns69
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2012
                    • 477

                    #324
                    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                    Sinu confirmin külana ja rahuistuseks ütlen, et tegin nimekirja ja anlüüse. Tiigri rong ei meeldi btw.
                    Tegid pika ja toreda nimekirja, aga häält ei andnud ? Miks ?

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #325
                      Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                      Tegin just posti siia aga miskipärast ei läinud läbi või ei osanud nuppu vajutada.

                      Põhjuseid kaks, miks ma vähe postitanud olen. Ärkasin tunnike tagasi ja olen haige. Pea on paks, nina tilgub ja olek üldse kohutav. Isegi eilne viinaga ravimine ei teinud asja paremaks.

                      q_q uuris kuskil postis, et kas mulle ei meeldind Maxi rong. Asi polnd üldse selles, tahtsin lihtsalt rankat hääletada.

                      Hetkel võin öelda, et minust pole erilist kasu täna ja ilmselt ka homme. Kui kunagi olek paremaks läheb, siis üritan loomulikult aktiivselt kaasa mängida.

                      Hääle annan pärast ja hüppan kuhugi rongile või panen ranka jälle. Ta jõle kahtlane kuju.

                      Comment

                      • Jmskns69
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2012
                        • 477

                        #326
                        Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                        kardaanirist

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #327
                          Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
                          Tegid pika ja toreda nimekirja, aga häält ei andnud ? Miks ?
                          Mõtlen veel, kelle kaudu kasulikku infot saaks peilida.

                          Comment

                          • Avicii
                            Grinder
                            • Nov 2012
                            • 800

                            #328
                            Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                            Sinu confirmin külana ja rahuistuseks ütlen, et tegin nimekirja ja anlüüse. Tiigri rong ei meeldi btw.
                            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                            Loodan, et varsti saad aru, et kogenematusest lihtsalt lällasin eile liialt. :) oleme ikka külamehed edasi, sellise väikse asja pärast ei saa ju kohe hunt olla?
                            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                            Häälele annan õhtul.
                            ma loen ja mõtlen ikka sinu peale, okei kaitsesid ennast ja panid välja mõned nimed, aga ikkagi tundud kahtlane - see, et sa tiigrit õigustad, et mulle meeldida, ei puhasta sind minusilmis ikkagi. Endiselt minut top1 hundikandidaat

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #329
                              Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                              ei taha küll Jmskns69 vastu kohe hääletada, aga ta natukene madalat profiili hoidnud. kes libahunt IV mängu jälgis, siis nägi kuidas poste lendas vasakule ja paremale. nüüd sellised üksikud "miks? postitused.

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #330
                                Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                                aa ja eelmises mängus oli ta külaelanik. nüüd nagu postitamise pattern nats teistusugune.

                                Comment

                                Working...