Re: ***Libahunt III game thread***
no igatahes donkament tõi post #519 välja kõige suurema hundikandidaadina Maxi ja järgmisena sinu (OMG). Ma üriski kindel, et te mõlemad ei ole hundid ning kui God elimneerida, siis jääbki valikusse, kas sina ja donk või maxi ja donk. Kuigi kui inwardi päringut ei oleks, siis ma vist pakuks 99% tõenäosusega huntideks OMG ja god.
Kui aga peaks mingi imemoodi olema OMg ja Maxii mõlemad, siis ma seda mängu enam ei mängi.
no igatahes donkament tõi post #519 välja kõige suurema hundikandidaadina Maxi ja järgmisena sinu (OMG). Ma üriski kindel, et te mõlemad ei ole hundid ning kui God elimneerida, siis jääbki valikusse, kas sina ja donk või maxi ja donk. Kuigi kui inwardi päringut ei oleks, siis ma vist pakuks 99% tõenäosusega huntideks OMG ja god.
Kui aga peaks mingi imemoodi olema OMg ja Maxii mõlemad, siis ma seda mängu enam ei mängi.
Comment