Re: ***Libahunt III game thread***
Mul pole kahjuks täna aega väga süveneda, aga teen oma otsuse selle ja camu #364 posti põhjal.
Panen praegu oma hääle Maxi peale. Üritan enne 20.00 veel sisse logida ja olukorda vaadata.
Algselt postitas inward
Vaata postitust
Panen praegu oma hääle Maxi peale. Üritan enne 20.00 veel sisse logida ja olukorda vaadata.
Comment