Re: ***Libahunt III game thread***
See oli väga ebareaalne. Huntidel polnud sellist skeemi vaja, küla oli terve mängu jooksul hääletanud nagu peata kana.
See oli väga ebareaalne. Huntidel polnud sellist skeemi vaja, küla oli terve mängu jooksul hääletanud nagu peata kana.
Comment