***Libahunt III game thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #406
    Re: ***Libahunt III game thread***

    See oli väga ebareaalne. Huntidel polnud sellist skeemi vaja, küla oli terve mängu jooksul hääletanud nagu peata kana.

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #407
      Re: ***Libahunt III game thread***

      Hääled seisuga post#406

      5 ristik (IamAllin, camu, kaardimaja, inward, donkament)
      2 Fabulous (Godspeed_EJ, Maxi)
      2 camu (ristik, Fabulous)

      Öö saabub ~1,5 tunni pärast.

      Comment

      • ristik
        Grinder
        • May 2010
        • 903

        #408
        Re: ***Libahunt III game thread***

        fabulous, mis muud üle jääb

        Comment

        • tiigrikutsu
          Grinder
          • Oct 2011
          • 522

          #409
          Re: ***Libahunt III game thread***

          Päris korralik segadus, 15 minti lugesin ja üritasin pihta saada. See kõik tundub kuidagi liiga lihtne, kui see on mingi debiilne lüke jälle viimasel hetkel mingi tüüp tanki panna siis ma ei oska tõesti enam midagi öelda. Külad tunduvad nüüd kindlalt kaardimaja, donkament, IamAllin ja Godspeed_EJ. Lahtiseks jääb Ristik, Fabu, Camu ja Maxi?

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #410
            Re: ***Libahunt III game thread***

            wtf siin juhtunud on?

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #411
              Re: ***Libahunt III game thread***

              oh well ristik

              Comment

              • tiigrikutsu
                Grinder
                • Oct 2011
                • 522

                #412
                Re: ***Libahunt III game thread***

                Nüüd ma lugesin üle ja camu ja Iamallin on ilmselgelt ühest pundist, kuidas saab öelda enne mingit infot, et ta on 90% hunt? Mina ei ole hunt, järelikult on keegi huntidest hääletanud ristiku poolt ja ilmselgelt hakkab veel midagi toimuma enne lõppu.

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #413
                  Re: ***Libahunt III game thread***

                  haha wtf, okei see oli küll ootamatu

                  ristik

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #414
                    Re: ***Libahunt III game thread***

                    imo tiigrikutsu oled sina kõige obviousim hunt peale ristiku

                    Comment

                    • IamAllin
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 1653

                      #415
                      Re: ***Libahunt III game thread***

                      Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                      Nüüd ma lugesin üle ja camu ja Iamallin on ilmselgelt ühest pundist, kuidas saab öelda enne mingit infot, et ta on 90% hunt? Mina ei ole hunt, järelikult on keegi huntidest hääletanud ristiku poolt ja ilmselgelt hakkab veel midagi toimuma enne lõppu.
                      sa väidad, et mina ja camu oleme hundid lol?

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #416
                        Re: ***Libahunt III game thread***

                        Hääled seisuga post#415

                        7 ristik (IamAllin, camu, kaardimaja, inward, donkament, Godspeed_EJ, Maxi)
                        1 Fabulous (ristik)
                        1 camu (Fabulous)

                        Öö saabub ~1 tunni pärast.

                        Comment

                        • tiigrikutsu
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 522

                          #417
                          Re: ***Libahunt III game thread***

                          Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                          sa väidad, et mina ja camu oleme hundid lol?
                          Keegi peab ju hunt olema lmao, 7 häält ristiku peal. Obv, et keegi on hunt ja rääkige siis pigem, et kuidas saab öelda, et keegi on 90% hunt?

                          Mina selle jamaga kaasa ei lähe, ilmselt ei ole vahet kellele hääl panna enam aga hääletan Camu, sest kui ristik on küla siis on nkn pizdets.

                          Comment

                          • OuMaiGaad
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2010
                            • 482

                            #418
                            Re: ***Libahunt III game thread***

                            Nii, käisin ka teema kiiruga läbi. Pole väga süveneda jõudnud, aga olen külaga nõus ja hääletan ristik. Karupoja poolt korralik feil muidugi, mis annab meile veel hea võimaluse võita.

                            Comment

                            • Maxi
                              Pokkerihai
                              • Nov 2010
                              • 1849

                              #419
                              Re: ***Libahunt III game thread***

                              Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                              Keegi peab ju hunt olema lmao, 7 häält ristiku peal. Obv, et keegi on hunt ja rääkige siis pigem, et kuidas saab öelda, et keegi on 90% hunt?

                              Mina selle jamaga kaasa ei lähe, ilmselt ei ole vahet kellele hääl panna enam aga hääletan Camu, sest kui ristik on küla siis on nkn pizdets.
                              u serious? :D

                              Comment

                              • IamAllin
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 1653

                                #420
                                Re: ***Libahunt III game thread***

                                loe post 389 ja mõtle asi uuesti üle. ja mis 90% hunt, ma pole kusagil midagi sellist väitnud.

                                Comment

                                Working...