***Libahunt III game thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristik
    Grinder
    • May 2010
    • 903

    #331
    Re: ***Libahunt III game thread***

    imo inward pushib juba täiesti valimatult inimesi, vähegi veenvat teooriat samas pole kuskil ?

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #332
      Re: ***Libahunt III game thread***

      See post oli siis tiigrikutsule #327 posti vastuseks.

      Ja kuna sa fakte kontrollisid, siis palun, need 2 nime keda peale svenza veel pushinud olen.

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #333
        Re: ***Libahunt III game thread***

        Camu pole ka täna veel ühtegi piiksu teinud. Selle pealt on raske hääletada hetkel.

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #334
          Re: ***Libahunt III game thread***

          Donkament, ma näen sa loed seda teemat täna 4-5 korda. Oled sa tont või inimene? :D

          Comment

          • ristik
            Grinder
            • May 2010
            • 903

            #335
            Re: ***Libahunt III game thread***

            hääletan kolmandat korda järjest camu hetkel. Pole mitte kuidagi suutnud ümber lükata minu ja ka teiste rünnakuid.

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #336
              Re: ***Libahunt III game thread***

              kurat link läks nihu

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #337
                Re: ***Libahunt III game thread***

                Algselt postitas ristik Vaata postitust
                hääletan kolmandat korda järjest camu hetkel. Pole mitte kuidagi suutnud ümber lükata minu ja ka teiste rünnakuid.
                Ja sa oled kolmas hunt.

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #338
                  Re: ***Libahunt III game thread***

                  ära nüüd nii analüüsiv ka ole

                  Comment

                  • donkament
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1945

                    #339
                    Re: ***Libahunt III game thread***

                    Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                    Donkament, ma näen sa loed seda teemat täna 4-5 korda. Oled sa tont või inimene? :D
                    mul see leht kõrval tabis lihtsalt lahti hommikust õhtuni, see ei tähenda, et ma campiks siin ja pihku itsitaks.

                    Hetkel hääletan Fabolous kuigi hundisemaid ka siin liikvel, aga neile ei saaks hääli kokku praeguse seisuga.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #340
                      Re: ***Libahunt III game thread***

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Ja sa oled kolmas hunt.
                      Algselt postitas ristik Vaata postitust
                      ära nüüd nii analüüsiv ka ole
                      Okei härra hunt:

                      1) üritad camu koguaeg välja süüa, eelmine päev eriti.
                      2) teiste huntidega omavahel diskussiooni ei astu.
                      3) Liiga vähe analüüsi. Külaelanike identifitseerida üritanud pole.

                      God, muideks ma siiamaani pole aru saanud, kuidas spew surma sai esimene öö. Hundid teda ju ei tapnud, hundid tapsid andrese, mille tagajärjel suri ka rasmer.

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #341
                        Re: ***Libahunt III game thread***

                        see neutraalne serial killer Luuk vist oli kes ta maha lõi

                        Comment

                        • tiigrikutsu
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 522

                          #342
                          Re: ***Libahunt III game thread***

                          Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                          See post oli siis tiigrikutsule #327 posti vastuseks.

                          Ja kuna sa fakte kontrollisid, siis palun, need 2 nime keda peale svenza veel pushinud olen.
                          Svenza, camu ja inwardit vaatasin ka aga teda sa vist ei hääletanud vaid vaatasin seda posti #139. Mul hakkab ka juba vaikselt pilt kokku jooksma siin.

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #343
                            Re: ***Libahunt III game thread***

                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            Ja sa oled kolmas hunt.
                            Kui ristiku hääletusi vaadata, siis ta pole kordagi hääletanud kedagi, kes oleks öösel välja läinud.

                            Samas su enda postitused lähevad järjest rohkem suvalise lahmimise poole ja kahtlused süvenevad.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #344
                              Re: ***Libahunt III game thread***

                              Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                              Kui ristiku hääletusi vaadata, siis ta pole kordagi hääletanud kedagi, kes oleks öösel välja läinud.

                              Samas su enda postitused lähevad järjest rohkem suvalise lahmimise poole ja kahtlused süvenevad.
                              Tal polegi vaja olnud ju, sest me külaelanikena oleme üksteist välja hääletanud.

                              Comment

                              • ristik
                                Grinder
                                • May 2010
                                • 903

                                #345
                                Re: ***Libahunt III game thread***

                                liiga palju kordi juba põhjendanud miks just camu hääletanud olen, rohkem ei hakka hetkel. Ma eelistan pigem oma mõttet ning kahtlused lühidalt kirja panna, mitte ei hakka leelotama kümnest erinevast teooriast siin, erinevalt mõnest inimesest siin, kes ilmselgelt vee segamise peal väljas.

                                Comment

                                Working...