Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #136
    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Aga ma hääletan q_q peale. Riskin, kui puppet välja ei lähe ja q_q on külaelanik, siis võidakse mind hundiks tembeldada, aga väärtusliku infot saab tänase päeva pealt küll kõvasti.

    Comment

    • IamAllin
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 1653

      #137
      Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

      no ma räägin kolmandat korda juba, et mina hääletasin pupperi poolt sellepärast, et näha kas lõpus ranka hakkab teda kaitsma. Mingihetk arvasin, et võib olla ranka ja puppeti vaheline nääklemine mingi act. Ei olnud kindlalt masterpuppeti väljahääletamise poolt. Üritasin natuke vett sogada. Rasmeri panin sellepärast, et kõigepealt kui kõi minu vastu hääletasid, läks ta kaasa. Samamoodi Maxi poolt hääletades olid juba suur osa hääli ees ning kui ma asi hakkas pupeti peale minema, läks ta sellega kohe kaasa. Tundub nagu ta tahaks insta oma hääle anda sellele, kel kõige kindlam minek tol hetkel tundub. Võibolla eksin, ag atundub kahtlane, sellest ka minu hääl täna talle.

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #138
        Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

        masterpuppet 12.Maxi
        masterpuppet 2.q_q
        masterpuppet 8.Ranka
        masterpuppet 4.rasmer
        q_q 1.inward
        q_q 5.kardaanirist
        q_q 6.neeme
        ranka 11.OuMaiGaad
        ranka 3.reggie
        Maxi 10.masterpuppet
        Maxi 13.Godspeed_EJ
        rasmer 9.Iamallin
        iamallin 7.Svenza

        Ehk siis hääled jagunesid:
        Masterpuppet 4 häält
        q_q 3 häält
        ranka 2 häält
        Maxi 2 häält
        rasmer 1 hääl
        iamallin 1 hääl

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #139
          Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

          Küla hääletas välja Masterpuppeti, kelle näol oli tegemist tavalise külaelanikuga.

          Hundid saatke öö jookul mulle inimese nimi kelle tapate, ning külatark saatku järgmise inimese nimi, kelle kohta uurida.

          Algab ÖÖ.

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #140
            Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

            Hundid tapsid öösel ära Inwardi, tema puhul oli tegemist tavalise külaelanikuga.

            Mainin lisaks, et külatark teeb samuti oma tööd ja mõlemad ööd on ta vajaliku nime teada saanud.

            Algab päev ja arutelu.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #141
              Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas -andres- Vaata postitust
              Küla hääletas välja Masterpuppeti, kelle näol oli tegemist tavalise külaelanikuga.

              Hundid saatke öö jookul mulle inimese nimi kelle tapate, ning külatark saatku järgmise inimese nimi, kelle kohta uurida.

              Algab ÖÖ.
              Ei imesta, AGA SITAKS AJAB NÄRVI SEE, ET MISKID MUNNID TEEVAD ÜHE POSTITUSE PÄEVAS ja ise kaasa ei mõtle. Palun rohkem kommentaare ja pm. mänguliider saaks täpselt üle oma sõrme keerata inimesi, kui tahab, sest teised ei viitsi mängida. Nii ei ole mõtet seda jama ajada. Täna olen 100% kindel, et hääled tulevad minu peale, aga mul täiesti ükskõik - saategi ühest võtmest jälle lahti - õigemini minust saadakse öösel anyway lahti, isegi kui seda ei tee külaelanikud.

              Tõenäoliselt eile mu jutu peale hundikari näris konti ja vaatas, kuidas ranka teeb musta töö nende eest ära ja ei võtnud sõnagi. Üks istub TB livel, teine on OMG vms. Ei huvita ka enam ja ei viitsi poste läbi lugedagi, kui teised ei aita tööd teha.

              Üks küsimus tekkis - miks võeti inward välja? Kas seepärast, et aktiivne või peeti teda külatargaks või sai tõe jälile?

              Comment

              • neeme
                Grinder
                • Nov 2008
                • 540

                #142
                Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

                Ok, lõppes kehvasti eelmine päev. Ise lootsin veel, et äkki jagunevad hääled ümber viimasel minutil, kuid siiski mitte. MP'l oli tglt viimasel minutil 50% võimalus ennast päästa hääletades q_q vastu. See, et Ranka enda häält ei muutnud lõpus, olin nagu päris kindel, et kui keegi peaks MP'lt hääle ära võtma on see Ranka. Postitused on ka täpselt lenCi eelmise mängu stiilis. Aga ok, võimalik, et lihtsalt jäi ka endale kindlaks ja arvas ikkagi et MP on hunt, esimese päeva puhul ikkagi raske readida, kuigi lõpus tulid signaalid, et MP ei ole hunt ?

                Inwardi väljavõtmine on tõesti kummaline, ka tema muutis viimasel minutil q_q peale hääle. Võibolla tahetakse q_q nö vastaseid natuke mängust eemaldada, eile ju läks tal päris napilt ?
                Minus hakkab ka rasmer kahtlust tekitama. Eile hääletas muutis hääli täpselt nii, et kuhu kõige rohkem läks sinna andis juurde, kui ma nüüd õigesti mäletan ?

                Kahju et Svenza eemal on, ta suudaks ka siin ilmselt päris palju käima panna selle mängu ja tema kohta üldse päris korralik null info.

                Igastahes ma jätkan sealt kus eile pooleli jäin ja teen otsa lahti - q_q.

                Ise alates poole neljast arvutile ligi ei saa, aga peaksin umbes kell 9 tagasi jõudma koju ja siis vast ikka jõuan kõik postid ka läbi lugeda.

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #143
                  Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas inward Vaata postitust
                  Mõlemad nad kindlasti ei ole. Hundid ei hakka omavahel niimoodi vaidlema ja üksteise postitustele vastama, sest külaelanike tähelepanu koondub sellisel juhul neile. Ehk suure tõenäosusega võidakse üks välja hääletada.

                  Lisaks rasmer on nüüd juba lihtsalt kaks korda ühinenenud ja hääle andnud - tekitab ka kahtlust.
                  Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                  Olen küll palju häält muutnud, aga nagu keegi enne mainis, siis ma arvan, et see on vajalik. Huntidele imo sobib see taustal istumine ja on vaja lihtsalt inimesi ärgitada postitama ja ennast kaitsma, nii on lootust külal midagi saavutada.
                  Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                  Sorry kutid, ma pean peole minema ja ei saa enam siin kaasa rääkida. Enam oma häält täna ei muuda, jääb masterpuppet, kõige kahtlasem mulje siiamaani. Edu !
                  Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                  Hundid tapsid öösel ära Inwardi, tema puhul oli tegemist tavalise külaelanikuga.

                  Mainin lisaks, et külatark teeb samuti oma tööd ja mõlemad ööd on ta vajaliku nime teada saanud.

                  Algab päev ja arutelu.
                  Ok, esimene päev läks metsa.

                  Praegu hakkab mulle rasmer kahtlasena tunduma. Hoidis eile suht madalat profiili, aga samas oli nõus mitmel juhul oma häält muutme just selles suunas, et läheb massiga kaasa ja saab ühe elaniku kindlasti välja esimesel päeval.
                  Päeva viimased postid ei jätnud ka head muljet, kuna hääl läks lukku MP peale ja kuna inward hakkas rasmerit õhtul kahtlustama, siis väga mugavalt oli inward hommikuks ära söödud.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #144
                    Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

                    läks kehvasti jah. võtan osalise vastutuse enda peale, et masterpuppet külaelanikuna suri kuna peale seda, kui ma selle teooria tõin, et ranka+masterpuppet hundid siis tuli kiirelt 2 häält tema vastu

                    ise muutsin hääle maxi pealt suht viimasel minutil ja läksin masterpuppet rongiga sest:

                    1) maxi viimane post on väga külaelaniku moodi. kuna ma juba enne mainisin, et nii maxi kui ranka+masterpuppet head teooriad siis otsustasin masterpuppet hääletada

                    2) ta oli terve päeva kahtlane, nt kui ma küsisin talt mõtteid siis ta ei vastanud, jne

                    ja viimaseks

                    3) peale seda, kui ma maxj+kardaaniristi teooria tõin ja inward kaasa läks siis väga kiirelt masterpuppet ühines rongiga umbes samal põhjusel mis mina, et "sisetunde" pealt maxi, mis tekitas veel kahtlusi

                    aga obv eksisin. aga te peaks nõus olema, et ta mängis kahtlaselt seega enda lollus, imo

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #145
                      Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

                      maxi+kardaaniristi ma enam ei kahtlusta väga

                      maxi viimase posti põhjal, samas kardaanirist hoidis oma hääle väga kavalalt viimaseks minutiks seega päris välistada ei saa

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #146
                        Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

                        maxi post, millest räägin on #101

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #147
                          Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

                          IMO miskeid quotesid välja tuu on mõttetu. See on ilmselge märk, et üritatakse kedagi süüdlaseks teha või omast arust kavalad, et mängida detektiivi. Eilne juhtumine MP-ga oli tõestus ja väga hea meel, et lollist külaelanikust lahti saime. Võttis ka miski poliitik-advokaadi lähenemise ning siis arvas, et teeb tegusid. Selle asemel, et end päästa, lasi end põhja. Siin ta enda viga täiesti, aga siiski ei oleks ma otsust muutnud ,sest lõpp oli kahtlane.

                          Kahel mängijal samapalju hääli ning MP häält ümber ei tõsta, mis oleks siiski pannud uskuma, et nad MÕLEMAD on hundid. Seega IMO oli MP minek vägagi õige - mängule null kasu, pigem kahju, sest külaelanikuna mängis hunti. Vist sai mängureeglitest valesti aru, kuigi ise tõi esile, et mängureeglid selged. Aga ok, surnutest halba ei räägita.

                          Nimekiri, kes alles:

                          Mängijate nimekiri:

                          2.q_q
                          3.reggie
                          4.rasmer
                          5.kardaanirist
                          6.neeme
                          7.Svenza
                          8.Ranka
                          9.Iamallin
                          11.OuMaiGaad
                          12.Maxi
                          13.Godspeed_EJ

                          Tõstan esile nimed: Svenza, Reggie, OuMaiGaad. Ma ei julge täna enam nii agrol spekuleerida (vähemalt hetkel), kes võib hunt olla, kes mitte, aga need 3 on väga vaiksed. Pakun, et nende kolme nime sees on vähemalt üks hunt. Svenza on päris hea kandiaat, sest TB live oli hea vabandus hoida low-profiili ning esimesena tulla välja ideega, et võtame AFK-id maha, siis saab nii loogiliselt eemale hoida tähelepanust. Ei tahaks uskuda, et on kokkusattumus.

                          Oumaigaad kaitses MP-d siis arvasin, et ta on hunt, kuna arvasin, et ka MP on. Tuli välja, et MP on külaelanik, seega ta ei saanud hunt olla, kuna tõi esile minu nime. S.t. miks oleks pidanud hunt hakkama kaitsma külaelanikku? Arvan, et OMG tegi postituse, et lihtsalt midagi ära öelda. Seega on see minu teine kandidaat. S.t. kui ta täna aktiivseks ei muutu ja ma ei oska kellegile häält panna siis minu hääl läheb temale, sest tast ei ole kasu. Tehku kohe suu lahti.

                          Reggie - liiga vähe annab infot. Suu lahti kohe või oled hunt.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #148
                            Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

                            Ja, et svenza hakkaks häält tegema siis panen uuesti temale oma hääle: Svenza

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #149
                              Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                              Ok, esimene päev läks metsa.

                              Praegu hakkab mulle rasmer kahtlasena tunduma. Hoidis eile suht madalat profiili, aga samas oli nõus mitmel juhul oma häält muutme just selles suunas, et läheb massiga kaasa ja saab ühe elaniku kindlasti välja esimesel päeval.
                              Päeva viimased postid ei jätnud ka head muljet, kuna hääl läks lukku MP peale ja kuna inward hakkas rasmerit õhtul kahtlustama, siis väga mugavalt oli inward hommikuks ära söödud.
                              Miks see hääle kaasa minemine nii tähtis on? See on ju pm. nagu betsizing, et sellega kompad infot ja esimene päev on totaalne bingo loto anyway. Hääletatakse prügi välja ja nii saadakse mingitki infot.

                              Muideks, sa ise ka oled observeri rollis ning pigem massiga kaasas liikuja - ehk vaglustad, miks sa ei saa hunt olla ?

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #150
                                Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

                                üllatav on see, et ranka peale pole hääletatud, kuna ta oli eile väga kahtlane + põhi vend kellega ta vaidles läks välja ja osutus külaelanikuks

                                samas kui ranka peaks külaelanikuna surema siis oli masterpuppetil õigus, et põhi vaidlus toimus essal päeval külaelanike vahel mis tähendaks, et hundid on eemale hoidnud ja kõrvalt väga kavalalt niite tõmmanud

                                Comment

                                Working...