Re: Foorumimäng Libahunt II (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!
Aga ma hääletan q_q peale. Riskin, kui puppet välja ei lähe ja q_q on külaelanik, siis võidakse mind hundiks tembeldada, aga väärtusliku infot saab tänase päeva pealt küll kõvasti.
Aga ma hääletan q_q peale. Riskin, kui puppet välja ei lähe ja q_q on külaelanik, siis võidakse mind hundiks tembeldada, aga väärtusliku infot saab tänase päeva pealt küll kõvasti.
Comment