mänguks Peehs (P 18:00)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jeebus
    määäääää
    • Jun 2012
    • 1409

    #61
    Re: mänguks Peehs (P 18:00)



    Question 10: Forbes TOP 20 bränd

    Coca-cola - 4
    Ermii
    Jmskns69
    rahvavaenlane
    Kosmonaut

    McDonalds - 3
    ristijeesus
    vapsik
    Sheep123

    Apple - 2
    TrvP
    taavi

    ACES:

    oracle - leits
    Google - MM
    Microsoft - Maxi
    Johnson & Johnson - mäger
    Intel - oohoh

    INCORRECTS - 6:

    pepsi - ceni
    Nike - muruntau
    Nike - rainer
    Nike - tafka31
    Marat - maarios
    Dolce ja gabana - Tannu117
    - - WowAwiAA

    Comment

    • Jeebus
      määäääää
      • Jun 2012
      • 1409

      #62
      Re: mänguks Peehs (P 18:00)

      Final:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #63
        Re: mänguks Peehs (P 18:00)

        Tänud. Palju mõnusam kui 100 mehe sheep IMO.

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #64
          Re: mänguks Peehs (P 18:00)

          Rohkem osalejaid võiks olla, muidu oli päris hea vaheldus

          Comment

          • rainer
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 383

            #65
            Re: mänguks Peehs (P 18:00)

            omapärane formaat... ja omamoodi huvitav. tsipa rohkem oleks võinud osalejaid olla küll :)

            Comment

            • Jeebus
              määäääää
              • Jun 2012
              • 1409

              #66
              Re: mänguks Peehs (P 18:00)

              mingi 25-30 mängijat oleks perfect imo

              huvitav close game oli :)

              Comment

              • mäger
                Räme Fish
                • May 2012
                • 24

                #67
                Re: mänguks Peehs (P 18:00)

                Lõpuks ometi tuli võit koju :) Sheepis on vahel veits puudu jäänud.

                Comment

                • TrvP
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2012
                  • 409

                  #68
                  Re: mänguks Peehs (P 18:00)

                  Kuula veel naist, et see kaar asub ikka Roomas, mitte Pariisis. Äge mäng, päris palju kante ilma Google' t kasutamata! Naizzz

                  Comment

                  • Jeebus
                    määäääää
                    • Jun 2012
                    • 1409

                    #69
                    Re: mänguks Peehs (P 18:00)

                    Roomas on taolisi kaari mitu tükki

                    "Sydney ooperihoone" üle olen uhke
                    Last edited by Jeebus; 21.10.12, 18:26.

                    Comment

                    • reggie
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 1705

                      #70
                      Re: mänguks Peehs (P 18:00)

                      mikroneesia - WowAwiAA
                      Õige vastus ju?
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • taavi
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 684

                        #71
                        Re: mänguks Peehs (P 18:00)

                        Algselt postitas reggie Vaata postitust
                        Õige vastus ju?
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Question 8: riik, millel on üks täht(*star) lipul
                        4 on palju..

                        Comment

                        • Simmo
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 760

                          #72
                          Re: mänguks Peehs (P 18:00)

                          Algselt postitas reggie Vaata postitust
                          Õige vastus ju?
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Võiks lugeda õigeks küll. Ei ole öeldud ju, et ainult üks peab olema. Jeebus anna punktid mehele.
                          Last edited by Simmo; 23.10.12, 21:05.

                          Comment

                          Working...