mänguks Peehs (P 18:00)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jeebus
    määäääää
    • Jun 2012
    • 1409

    #1

    mänguks Peehs (P 18:00)

    Peehs

    Tagurpidi Sheep. Eesmärk on arvata kõige erilisem õige vastus.
    Punkte saab vastavalt sellele, mitu inimest sarnaselt vastas. Madalaim skoor võidab.
    Valed vastused saavad 1.5 korda selle küsimuse populaarseima vastuse skoori, ümardatud üles.

    Reeglid : konkreetseid vastuseid siia enne mängu lõppu ei postita

    vastused peast = mingisugust abi ei tohi kasutada!

    1.nimeta pildilt üks ehitis või linn, kus see asub
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    2.nimeta pildilt üks maal või kunstnik
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    3.Nobeli preemia laureaat
    4.Shakespeare'i näidend
    5.sprinter, kes on jooksnud 100m alla 10 sekundi
    6.English Premier League meeskond
    7.iseseisvunud riik, mis oli kunagi Briti Impeeriumi osa
    8.riik, millel on üks täht(*star) lipul
    9.IMDB TOP 20 film
    10.Forbes TOP 20 bränd

    kordan üle, et sa ei tohi minna IMDB-sse ega Forbesi

    veendu, et PM-is oleks iga vastus omal real (10 kokku)
    Last edited by Jeebus; 19.10.12, 10:11. Põhjus: !
  • Jeebus
    määäääää
    • Jun 2012
    • 1409

    #2
    Re: mänguks Peehs (P 18:00)

    eesmärk siis vastata õige vastus, mida keegi teine ei vasta :)

    1./2. küsimuses sobib õigeks vastuseks kas üks või teine (ehitis või linn, mõlemat pole vaja kirjutada)

    ma püüdsin sellise kergemapoolse teha, et igal mängijal oleks vähemalt mõni vastusevariant olemas

    aga see on loomulik, et tuleb valesid vastuseid, pole midagi häbeneda imo
    Last edited by Jeebus; 19.10.12, 10:20.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3
      Re: mänguks Peehs (P 18:00)

      nende piltide puhul peab siis valima ühe nendest pakututest jah?

      Comment

      • Jeebus
        määäääää
        • Jun 2012
        • 1409

        #4
        Re: mänguks Peehs (P 18:00)

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        nende piltide puhul peab siis valima ühe nendest pakututest jah?
        jep, kui seal oleks Mona Lisa, siis vastus Leonardo Da Vinci või Mona Lisa oleks sama
        või Russalka/Tallinn

        eesmärk leida korrektne vastus, mida võimalikult vähe vastatakse
        ja see on selline mäng, kus on mõningates kohtades õige käik shotte võtta :)
        Last edited by Jeebus; 19.10.12, 10:53.

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #5
          Re: mänguks Peehs (P 18:00)

          Tervitan ideed eripärasemaid vastuseid premeerida! polekski viitsinud rohkem populaarsusvõistlusel osaleda. Imo võiks filmidega jälle teha, aga erilisematega.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #6
            Re: mänguks Peehs (P 18:00)

            see on tõesti kavalam formaat. ise siiski ei osale, kuna tean, et vapsik va juut alati googeldab ja kasutab pildituvastust.

            Comment

            • Jeebus
              määäääää
              • Jun 2012
              • 1409

              #7
              Re: mänguks Peehs (P 18:00)

              Algselt postitas muruntau Vaata postitust
              Tervitan ideed eripärasemaid vastuseid premeerida! polekski viitsinud rohkem populaarsusvõistlusel osaleda. Imo võiks filmidega jälle teha, aga erilisematega.
              ma ise tunnen ka head meelt ning loodan, et googeldamisest saab täiesti lahti, kõigil huvitavam

              imo ongi see mäng oma loomuselt peast vastamisega, valed vastused on täiesti loomulikud

              mängijate arv tuleb väike aga ongi parem, sest osalevad need, kes oskavad seda mängu hinnata
              Last edited by Jeebus; 19.10.12, 12:26.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #8
                Re: mänguks Peehs (P 18:00)

                hmm, siin annab leveldada. Kuna eeldatavasti kõik üritavad leida originaalsemaid vastuseid, siis äkki peaks just sheep strateegiaga peale minema ja kõige popimat panema? Või popiduselt 2-3't?

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #9
                  Re: mänguks Peehs (P 18:00)

                  Just mõtlesin, et pokkeriprode kokkutulekul võiks live sheepi teha. Pole googlit ega wikipediat, vaid oma mõistus ja loogika. Tahaks näha kas samad näod figureeriks eesotsas.

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #10
                    Re: mänguks Peehs (P 18:00)

                    Hea mõte, Svenza! Võiks isegi kiirsheepi/pheesi teha, nt 5 min aega kokku. nagu hüperturbo. paneks midagi vahele ka. Samas, kes viitsiks kontrollida ja kokku lükkama hakata, käsitsi on see palju pikem protsess.

                    Comment

                    • BentleyMulsanne
                      Bännitud
                      • May 2012
                      • 499

                      #11
                      Re: mänguks Peehs (P 18:00)

                      Näiteks kui vastused antud, siis järjest panna vastused ribadena(lõigata)(eraldi) lauale. Iga järgnev paneb oma vastused vastavalt kas uude kohta või sinna kus sama vastus juba on. Kontrollija loeb kokku ja paneb kuhja otsa numbri ja siis võtab kõik kuhjad/lipikud läbi ja kannab tabelisse iga nime taha +32 järgmisest kuhjast jälle +x jne. Pärast kokku lüüa kalkuriga.
                      Siis peab iga vastusega lipiku peal olema ka nime lühend või mingi kood. Mõni üksik võib juu proovida oma vale vastuse kõige populaarsemasse(pheesi korral unpopp`i) toppida ja sobi teha:D aga arvan, et kontrollija silm märkaks ikka.

                      Esimese hetkega leveldasin mingi jama siia kokku aga saab kindlasti ka lihtsamalt ja veel kiiremini kontrollija seisukohast.

                      Comment

                      • Jeebus
                        määäääää
                        • Jun 2012
                        • 1409

                        #12
                        Re: mänguks Peehs (P 18:00)

                        või siis lihtsalt olla aastas 2012 ja kasutada läptoppi

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #13
                          Re: mänguks Peehs (P 18:00)

                          Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
                          Näiteks kui vastused antud, siis järjest panna vastused ribadena(lõigata)(eraldi) lauale. Iga järgnev paneb oma vastused vastavalt kas uude kohta või sinna kus sama vastus juba on. Kontrollija loeb kokku ja paneb kuhja otsa numbri ja siis võtab kõik kuhjad/lipikud läbi ja kannab tabelisse iga nime taha +32 järgmisest kuhjast jälle +x jne. Pärast kokku lüüa kalkuriga.
                          Siis peab iga vastusega lipiku peal olema ka nime lühend või mingi kood. Mõni üksik võib juu proovida oma vale vastuse kõige populaarsemasse(pheesi korral unpopp`i) toppida ja sobi teha:D aga arvan, et kontrollija silm märkaks ikka.

                          Esimese hetkega leveldasin mingi jama siia kokku aga saab kindlasti ka lihtsamalt ja veel kiiremini kontrollija seisukohast.
                          oled kohal?

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #14
                            Re: mänguks Peehs (P 18:00)

                            Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
                            ...Pärast kokku lüüa kalkuriga....saab kindlasti ka lihtsamalt ja veel kiiremini kontrollija seisukohast.
                            jep:

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • BentleyMulsanne
                              Bännitud
                              • May 2012
                              • 499

                              #15
                              Re: mänguks Peehs (P 18:00)

                              Või back to shcool. Kõik istuvad ja on n.ö järjekord ja esimene tõstab sõrme vms ja ütleb oma vastuse, teised sama vastusega tõstavad ka sõrme ja bomo loeb kokku ütleb numbri, igaüks kirjutab ise endale +x ja siis n.ö järjekorrast järgmine, tõstab käe, kes eelneva vastusega ei ühtinud ja nägi, et kõik ees andsid märku. jne. Peaks päris kiire variant olema. Kui üldarv koos siis ...

                              Comment

                              Working...