mänguks Peehs (P 18:00)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • LuuK
    Vana Tegija
    • Dec 2008
    • 1138

    #16
    Re: mänguks Peehs (P 18:00)

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    jep:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Mul on selline keldris (ainult traadid pole nii kõverad), võtan kaasa?

    Comment

    • Jeebus
      määäääää
      • Jun 2012
      • 1409

      #17
      Re: mänguks Peehs (P 18:00)

      seni 10 osalejat, valesid vastuseid jagub, kõik toimib, ausad inimesed.

      ootame juurde

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #18
        Re: mänguks Peehs (P 18:00)

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        see on tõesti kavalam formaat. ise siiski ei osale, kuna tean, et vapsik va juut alati googeldab ja kasutab pildituvastust.
        IN

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #19
          Re: mänguks Peehs (P 18:00)

          kas tõesti sheepis kasutatakse massiivselt googlet? kuna rahalisi auhindasid ei ole, siis pole nagu pointi ju. wtf

          Comment

          • Jeebus
            määäääää
            • Jun 2012
            • 1409

            #20
            Re: mänguks Peehs (P 18:00)

            see on suuresti mu enda süü tänu edetabelile

            Comment

            • BentleyMulsanne
              Bännitud
              • May 2012
              • 499

              #21
              Re: mänguks Peehs (P 18:00)

              live mäng.
              Last edited by BentleyMulsanne; 21.10.12, 02:58.

              Comment

              • Jeebus
                määäääää
                • Jun 2012
                • 1409

                #22
                Re: mänguks Peehs (P 18:00)

                5h veel aega, kel huvi, saatke teele

                Comment

                • erplander
                  ekrelander
                  • Oct 2008
                  • 1029

                  #23
                  Re: mänguks Peehs (P 18:00)

                  Antud mäng tundub jällegi omamoodi huvitav ja oleks osalenud, aga see nõue "vastused peast = mingisugust abi ei tohi kasutada!" tundub tõeliselt naeruväärne ja absurdne... See ju täiesti ilmne, et saab olema osa, kes kasutab seda välist abi ja osa, kes tõesti ei kasuta. Kokkuvõttes täiesti mõttetu sel moel.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #24
                    Re: mänguks Peehs (P 18:00)

                    Algselt postitas erplander Vaata postitust
                    Antud mäng tundub jällegi omamoodi huvitav ja oleks osalenud, aga see nõue "vastused peast = mingisugust abi ei tohi kasutada!" tundub tõeliselt naeruväärne ja absurdne... See ju täiesti ilmne, et saab olema osa, kes kasutab seda välist abi ja osa, kes tõesti ei kasuta. Kokkuvõttes täiesti mõttetu sel moel.
                    Miks see ilmne on? Tundub üsna veider mingis foorumimängus petma hakata.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #25
                      Re: mänguks Peehs (P 18:00)

                      Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                      kas tõesti sheepis kasutatakse massiivselt googlet? kuna rahalisi auhindasid ei ole, siis pole nagu pointi ju. wtf
                      on ju ikka. igaüks võib proovida: sheepis google - sheepi võitja au ja kuulsus - kõva rep foorumis ja poste juurde - stake teema - scam - $$$$$$$$

                      Comment

                      • Jeebus
                        määäääää
                        • Jun 2012
                        • 1409

                        #26
                        Re: mänguks Peehs (P 18:00)

                        Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                        Miks see ilmne on? Tundub üsna veider mingis foorumimängus petma hakata.
                        +1

                        sheep jaotas mängijad kaheks : kes googeldasid, kes mitte

                        kokku neid panna ühte mängu mängima mulle ei meeldi ja mina valin need mängijad, kes tunnevad puhast mängurõõmu

                        tulgu, palju tuleb, keegi ei googelda ning keegi teise üle ei naera ... või jääb ise pika ninaga

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #27
                          Re: mänguks Peehs (P 18:00)

                          mina hakkan küll petma. kuna pole pisematki teadmist mis IMDB on siis sorry, SIIT MA TULEN, GOOGLE ...

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #28
                            Re: mänguks Peehs (P 18:00)

                            Jeebus, ole hea mees ära mu 10. küsimuse vastust avalda :D Polnud aimugi mis see Forbes on, vastuse panin millega minu jaoks seostus haha, ikka mõnuga puusse, enam rohkem ei saaks.

                            Comment

                            • Jeebus
                              määäääää
                              • Jun 2012
                              • 1409

                              #29
                              Re: mänguks Peehs (P 18:00)

                              WowAwiAA, no problem

                              aga muidu väike player pool - 17 mängijat praegu, samas pole hullu

                              lihtsalt ma oleks võinud natuke vähemate vastusevariantidega küsimused leida, olin mõelnud kusagil 30-sele poolile
                              Last edited by Jeebus; 21.10.12, 15:15.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #30
                                Re: mänguks Peehs (P 18:00)

                                okei, ei googeldanud, nalja hakkab saama.

                                Comment

                                Working...