Foorumimäng Sheep IV (N 18:00)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #136
    Re: Foorumimäng Sheep IV (N 18:00)

    Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    väheke kripeldab ka, et minuga ei betind?:D
    võtan beti järgmisele sheepile

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #137
      Re: Foorumimäng Sheep IV (N 18:00)

      Algselt postitas Fortune Vaata postitust
      võtan beti järgmisele sheepile
      näoraamat

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #138
        Re: Foorumimäng Sheep IV (N 18:00)

        Algselt postitas yolpa Vaata postitust
        väheke kripeldab ka, et minuga ei betind?:D
        mhmh :D

        Comment

        • Jeebus
          määäääää
          • Jun 2012
          • 1409

          #139
          Re: Foorumimäng Sheep IV (N 18:00)

          nii, kuna mul endal selleks nädalaks ideid pole, siis mõtlesin, et selle nädala Sheep V on puhtalt
          Players Edition : kõik küsimused mängijatelt

          kui sul on mõni sobiv küsimus, siis PM
          ootan veel mõtteid täna+homme ja siis panen listi kokku

          Comment

          • Jeebus
            määäääää
            • Jun 2012
            • 1409

            #140
            Re: Foorumimäng Sheep IV (N 18:00)

            tänud vastamast, leidsin lõpuks ka ise inspiratsiooni ja mõtlesin juba VI. ja VII. küsimused valmis

            seekord aga Sheep V ainult teilt, panen praegu listi kokku

            alustame täna 15:00 , aega on homseni 17:45-ni, kõik nagu ikka

            Comment

            • Trapface
              Jube Noob
              • Feb 2012
              • 197

              #141
              Re: Foorumimäng Sheep IV (N 18:00)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              Working...