Foorumimäng Sheep IV (N 18:00)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jeebus
    määäääää
    • Jun 2012
    • 1409

    #1

    Foorumimäng Sheep IV (N 18:00)

    Mängija eesmärk on mõelda igale küsimusele võimalikult populaarne vastus.
    Punkte saab vastavalt sellele, mitu inimest sarnaselt vastas.
    Näiteks, kui sinu vastus ühtib veel kolme vastajaga, saate igaüks 4 punkti.

    Boonus : mängijal on Jokker, mille saab ühele küsimusele lisada. Jokker annab topeltpunktid.

    Reeglid :
    Konkreetseid vastuseid siia enne mängu lõppu ei postita!

    Saada PM sellisel kujul (ainult vastused, ära pane numbreid ette, ühele + Jokker) :
    esimene vastus
    teine vastus + Jokker
    kolmas vastus

    KKK :
    "Ei ole kindel, kas PM tuli kohale. Saadetud sõnumites ei näita" - kui pole kindel, saada uuesti.
    "Mida on X küsimuse all mõeldud?" - kui keeleline probleem, kasuta ÕS-i.
    Kõik muu on suhteline - see ongi mängu mõte.



    Player Rankings :
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    IV. Sheep - vastamine lõpeb neljapäeval 20.09 17:45, Good luck!

    1.ülemaailmselt tuntud firma reklaamlause
    2.ekstreemsport
    3.raamatupõhine film
    4.kreeka jumal peale Zeus'i
    5.järjesta 123
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    6.Saksa klassikalise muusika suurkuju
    7.naistennisist
    8.SI-süsteemi põhiühik
    9.turismiatraktsioon Lõuna-Euroopas
    10._____foobia
    11.Kalevi kommisort
    12.komöödiaseriaal
    13.riik, millel pole merepiiri
    14.jaapanikeelne väljend [palun ärge mulle hiina tähti saatke :)]
    15.legendaarne kitarrist
    Last edited by Jeebus; 19.09.12, 17:10. Põhjus: 14. q palun ladina tähtedes
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: Foorumimäng Sheep IV (N 18:00)

    tundub, et seekord tulen TOP10

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #3
      Re: Foorumimäng Sheep IV (N 18:00)

      Senikaua kui pingviin on loom ja KuseEritiseMadis pokkerimängija, mina top 10 ei jõua.

      Comment

      • grigory
        Julm Donk
        • Oct 2008
        • 74

        #4
        Re: Foorumimäng Sheep IV (N 18:00)

        Solid küsimused. Pakun et võitjal on max 10 küsimust topis.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Foorumimäng Sheep IV (N 18:00)

          Algselt postitas Svenza Vaata postitust
          Senikaua kui pingviin on loom ja KuseEritiseMadis pokkerimängija, mina top 10 ei jõua.
          Selle mängu mõte ei ole selgitada, kumb on targem, vaid kumb oskab paremini üldpopulatsiooni lugeda - üldiselt esimene mõte peaks olema õige või ligilähedane. Teemad, milles oled sina rohkem sees aga üldpopulatsioon ei ole - pead olema ettevaatlilk. Nende küsimuste puhul jaapanikeelne väljend. 99.999% meie foorumist ei tea ühtegi sõna jaapani keelest, kui sa oled seda õppinud, siis ei maksa siin miskit tarka panna vaid mõelda, kuidas see 99.9999% oma küsimusele vastuse leiab.

          Võrdleks seda nii: Kui küsida küsimus, miks head pokkerimängijad võidavad, siis donk vastab, et nad oskavad hästi bluffida ja pokkeriprod vastavad, et nad distsilineeritud vms. Kui oled donkide foorumis siis peaksid võtma variandi A (mis siis, et vastus A on vale aga see annab sulle rohkem punkte), kui prode foorumise siis B.

          Comment

          • Jeebus
            määäääää
            • Jun 2012
            • 1409

            #6
            Re: Foorumimäng Sheep IV (N 18:00)

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Nende küsimuste puhul jaapanikeelne väljend. 99.999% meie foorumist ei tea ühtegi sõna jaapani keelest
            mina küll usun, et 99% teab vähemalt üht jaapanikeelset väljendit

            Comment

            • bi0hazard
              Vana Tegija
              • Jul 2010
              • 1342

              #7
              Re: Foorumimäng Sheep IV (N 18:00)

              no türi, tavai teeks ühe jumpi rankingutest nüüd :D

              Comment

              • Jeebus
                määäääää
                • Jun 2012
                • 1409

                #8
                Re: Foorumimäng Sheep IV (N 18:00)

                Reeglid :
                Konkreetseid vastuseid siia enne mängu lõppu ei postita!

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #9
                  Re: Foorumimäng Sheep IV (N 18:00)

                  Palun, seekord siis eesotsas Potsatajaga, ärge jagage oma tarkusi siin teemas, vaid saatke PM Jeebusele ja oodake homset.

                  Edit//Ma jõudsin kustutamisega ette, sa jõudsid postiga.

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #10
                    Re: Foorumimäng Sheep IV (N 18:00)

                    Järgmine, kes konkreetseid vastuseid nimetab saab päeva puhkust. Olin ka tubli ja saatsin vastused varakult ära, nüüd garanteerib härra korraldaja ise mulle ühe punkti selle küsimuse vastuse eest

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #11
                      Re: Foorumimäng Sheep IV (N 18:00)

                      Tõsiselt vabandan. Rankat tsiteerides lugesin järjekordselt üle sõna ja ei seostanud seda konkreetse mänguga. :(

                      Comment

                      • Jeebus
                        määäääää
                        • Jun 2012
                        • 1409

                        #12
                        Re: Foorumimäng Sheep IV (N 18:00)

                        Algselt postitas lenC Vaata postitust
                        Järgmine, kes konkreetseid vastuseid nimetab saab päeva puhkust. Olin ka tubli ja saatsin vastused varakult ära, nüüd garanteerib härra korraldaja ise mulle ühe punkti selle küsimuse vastuse eest
                        täiesti alguses mainisin kunagi, et üht vastust on võimalik hiljem muuta.
                        seda on paar korda kasutatud küll.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #13
                          Re: Foorumimäng Sheep IV (N 18:00)

                          Paluks Potsataja post tagasi tuua muidu ebaaus, osad nägid ja osad ei näinud.
                          Kui pokkerilauas kellegil kaardid ümber lähevad siis viisakas oleks kui terve laud neid kaarte näeb.
                          Last edited by qbj0hn; 19.09.12, 16:46. Põhjus: jk, move on

                          Comment

                          • Jeebus
                            määäääää
                            • Jun 2012
                            • 1409

                            #14
                            Re: Foorumimäng Sheep IV (N 18:00)

                            ma võin eelmise nädala põhjal öelda : kui pokkerisheriff tuli "autoga" lagedale, ei muutunud midagi
                            järgmised viis PM-i, mis tulid ... ühelgi polnud autot lol

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #15
                              Re: Foorumimäng Sheep IV (N 18:00)

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Paluks Potsataja post tagasi tuua muidu ebaaus, osad nägid ja osad ei näinud.
                              Kui pokkerilauas kellegil kaardid ümber lähevad siis viisakas oleks kui terve laud neid kaarte näeb.
                              See post oli alla ühe minuti nähtav, sest ma nii spetsjom.

                              Comment

                              Working...