Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms
Cake mängijate tase on kehvem kõvasti kui starsis vähemalt microlimiitides.
Mul juhtus täna muchose enetis selline huvitav bug:
Mängisin umbes kümnes lauas (kaskaadis, sest ei viitsinud manuaalselt tileda ja autotile kaskaadib alates kuuest avatud aknast) ja järsku avastan, et ühes lauas ei näe oma kaarte ja automaatselt akent ka ette ei viska kui minu kord on. Selle üle nii hullult eneti puhul ei üllatunudki, aga üllatas see kui nägin, et pokkerituba teeb ise minu eest ka otsuseid. Sain jälgida, kuidas (ilma ise kaarte nägemata) betitakse preflopis ja flopil lükatakse allini. A oli flopis ja nagu hiljem selgus oli mu kasutaja käes AK, kahjuks AQ sai turnil pärast allini Q-ga 2 paari ja minu raha kadus :D
Andsin sellest ise juba ka muchose chatis teada ja eks varsti selgub, kuidas selline asi üldse loogiline on. Mul endal on üks teooria, aga see tundub veidi ebaloogiline, eriti sellisel saidil nagu enet.
Cake mängijate tase on kehvem kõvasti kui starsis vähemalt microlimiitides.
Mul juhtus täna muchose enetis selline huvitav bug:
Mängisin umbes kümnes lauas (kaskaadis, sest ei viitsinud manuaalselt tileda ja autotile kaskaadib alates kuuest avatud aknast) ja järsku avastan, et ühes lauas ei näe oma kaarte ja automaatselt akent ka ette ei viska kui minu kord on. Selle üle nii hullult eneti puhul ei üllatunudki, aga üllatas see kui nägin, et pokkerituba teeb ise minu eest ka otsuseid. Sain jälgida, kuidas (ilma ise kaarte nägemata) betitakse preflopis ja flopil lükatakse allini. A oli flopis ja nagu hiljem selgus oli mu kasutaja käes AK, kahjuks AQ sai turnil pärast allini Q-ga 2 paari ja minu raha kadus :D
Andsin sellest ise juba ka muchose chatis teada ja eks varsti selgub, kuidas selline asi üldse loogiline on. Mul endal on üks teooria, aga see tundub veidi ebaloogiline, eriti sellisel saidil nagu enet.
Comment