Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #1816
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    3.koht +100$ KTo vs QQ ei kobistanud ära :)
    Kahjuks samal ajal jõudsin NL30 laudades ligemale 94$ laiali jagada :-\, seega tulemus +6$

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #1817
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Algselt postitas levis
      3.koht +100$ KTo vs QQ ei kobistanud ära :)
      Kahjuks samal ajal jõudsin NL30 laudades ligemale 94$ laiali jagada :-\, seega tulemus +6$
      Hea töö levis. Korda mööda nopime esikohti sealt ;D

      Comment

      • levis
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1557

        #1818
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Algselt postitas TIGRANO
        Hea töö levis. Korda mööda nopime esikohti sealt ;D
        Kusjuures 20 hulka jõudis jällegi mitu sit out tüüpi :)

        Comment

        • lauriiii
          Julm Donk
          • Feb 2009
          • 97

          #1819
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Eile juhtus siis nii, et konto lükati blokki, kui üritasin cashouti teha. Põhjus siis selles, et olen ise hetkel soomes aga regatud on konto eesti aadressile. Kas selline asi võib juhtuda igas pokkerisaidis?

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #1820
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Algselt postitas lauriiii
            Eile juhtus siis nii, et konto lükati blokki, kui üritasin cashouti teha. Põhjus siis selles, et olen ise hetkel soomes aga regatud on konto eesti aadressile. Kas selline asi võib juhtuda igas pokkerisaidis?
            jah mul oli kunagi pasificuga nii siis seletasin milles point saatsin passi koopia ja asi jokk

            EDIT: Muidugi tahtsid nad arveid või panga välja võtet ma täpselt ei mäleta, selle peale ütlesin kus ma need sul võtan kui soomes olen ja siis leppisid passi koopiaga.

            Comment

            • ropka11
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1008

              #1821
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Jõudsin ka Towerisse.Võtsin 500$ boonuse, ma küll mingit tasuta turna piletit ei ole saanud.Mis see Sit n Go kaart on, et ostad 20-nele sisse saad ühe tasuta jah
              Oot läbi mille siia kõige parem on kätt üles panna

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #1822
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Algselt postitas ropka11
                Jõudsin ka Towerisse.Võtsin 500$ boonuse, ma küll mingit tasuta turna piletit ei ole saanud.Mis see Sit n Go kaart on, et ostad 20-nele sisse saad ühe tasuta jah
                Oot läbi mille siia kõige parem on kätt üles panna
                Tasuta turniiri pileti saab alles peale boonuse vabastamist.

                Käsi võid konvertida näiteks http://www.thehandconverter.com/

                Comment

                • levis
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1557

                  #1823
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  400 käega kukkusin NL30 peal 5 BI-d, müstika, argh >:(
                  Õnneks Toweri 1500$ freeroll viis päeva kenasti plussi:

                  Comment

                  • virx747
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 751

                    #1824
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Algselt postitas levis
                    400 käega kukkusin NL30 peal 5 BI-d, müstika, argh >:(
                    Õnneks Toweri 1500$ freeroll viis päeva kenasti plussi:
                    Hea töö! Eesti lipp on kõrgel nendel turnadel.
                    Ise kukkusin 10. kohalt kui KK sai lüüa QQ-lt (turnis Q) ja pärast ei suutnud enam tagasi ronida, JJ vastu tõmmati KQ-ga samuti Q. Thats poker.

                    Comment

                    • rrrr
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 904

                      #1825
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Üleeile freerollates sain rahadesse aga läksin stackleaderina ülemeelikuks. 4xallinni ühe ringi sees ja out. Eile oli tegu, et leida vaba auku kus raise alustada. Kahjuks 2-3x vastu saadud reraise pani mind mõtlema selle üle kas tasub kaasa minna ja lasta oma stackile korralik põnts panna. Nendest kordadest piisas, et mind kokku kuivatada ning lõpuks callisin AKs (mul juba 6BB stack) vastase 44 ära. Mul kenasti kuningas flopis aga riveriks temal mast koos. Out ja 25 koht vist.

                      Õnneks olid 3donki mu vastu 5-maxis helded ja +3BI tuli ca 100 käega.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #1826
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        Algselt postitas levis
                        400 käega kukkusin NL30 peal 5 BI-d, müstika, argh >:(
                        Õnneks Toweri 1500$ freeroll viis päeva kenasti plussi:
                        Levis on ka neid Toweri tasuta turniire niipalju hittinud, et mingi nl50 bankrolli saab vist juba julgelt kokku ;D

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #1827
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Tuletaks siis meelde et täna loyaly freerollid jälle juhuks kui keegi on ära unustanud

                          Comment

                          • virx747
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 751

                            #1828
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Algselt postitas rohelinekonn
                            Tuletaks siis meelde et täna loyaly freerollid jälle juhuks kui keegi on ära unustanud
                            Tänan, raudselt poleks meeles olnud. Peaks ka mõne hittima.

                            Comment

                            • levis
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1557

                              #1829
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Sel korral jäi kahjuks I-le punkt panemata :(
                              Olin küll HU 2:1 suurema stackiga, aga QTo vs 66 ei võitnud ja siis tuli 33vsAA, the end!

                              Aga üldiselt muidugi väga happy! ;D
                              Vahepeal ikka kobistasin ka üsna alatult.

                              Comment

                              • Arcticman
                                FPP Pro
                                • Apr 2009
                                • 208

                                #1830
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Tere,

                                Panin täna Moneybookers'i 50 dollari jagu raha teele. Arvan, et see jõuab homme või ülehomme kohale. Vaatasin Toweri kodukalt ning otsustasin juba deposiidiboonuse valiku ära. Kavatsen selle 75$'se boonuse valida. Arvan, et saan sellega hakkama. Tekkis aga küsimus, et läbi missuguse lingi ma liituma pean?

                                Comment

                                Working...