Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast
Üldse on igal pool ülifishine...
Sellist asja, nagu starsis eile ja täna oli, näen ma oma 3 kuuse karjääri jooksul küll esimest korda :D
Üldse on igal pool ülifishine...
Sellist asja, nagu starsis eile ja täna oli, näen ma oma 3 kuuse karjääri jooksul küll esimest korda :D
Comment