Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #1396
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Algselt postitas virx747
    Sellest cashi üritusest.
    Kuidas me teeme arvestuse: kas määrab see, kelle stack on lõpetamise hetkel kõige suurem või see, kes tegelikult on kõige rohkem raha võitnud. Teoreetiliselt ei pruugi olla kõige edukama mängija stack kõige suurem lõpu hetkel, kuna see kõige suurema stackiga vend on võibolla enne mitu korda tühjaks lasnud ennast.
    Kellel lõpu hetkel kõige suurem, see ei loe midagi, kui palju vahepal stack on, tähtis on lõpus kõige suuremat stacki hoida. Ja kellel kõige suurem stack, siis see on ikkagi ju kõige rohkem raha võitnud, sest ega lauast ära minna ei saa ju ja väiksemaga tagasi tulla.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1397
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Algselt postitas TIGRANO
      Kellel lõpu hetkel kõige suurem, see ei loe midagi, kui palju vahepal stack on, tähtis on lõpus kõige suuremat stacki hoida. Ja kellel kõige suurem stack, siis see on ikkagi ju kõige rohkem raha võitnud, sest ega lauast ära minna ei saa ju ja väiksemaga tagasi tulla.
      See kahe otsaga asi ja mina võtaks selle, kellel näitab tracker rohkem kasumit. Kuna mängite ühte lauda ,siis toda on lihtne datamineda ning kõik mängijad näevad jooksvalt, kes tegelik võitja on.

      Comment

      • virx747
        Grinder
        • Nov 2008
        • 751

        #1398
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Näide: mängija Uno lõpetab stackiga 14 ja mängija Dos lõpetab stackiga 15 taala. Mängija Unol on koguvõit 4$. Mängija Dos on aga vahepeal kaotanud 3$, selle tagasi reloadinud 10 peale ja tema tegelik võit on 2$.

        Meie reeglite järgi oleks võitja Dos, kuigi tegelikult teenis ta vähem kui Uno.

        Edit
        Nüüd peaks arvestus korras olema, 1-2 klassi matemaatika ikkagi :) ja see oli väga ammu.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #1399
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Algselt postitas ranka
          See kahe otsaga asi ja mina võtaks selle, kellel näitab tracker rohkem kasumit. Kuna mängite ühte lauda ,siis toda on lihtne datamineda ning kõik mängijad näevad jooksvalt, kes tegelik võitja on.
          Kui me ostame kõik 10$ sisse ja mängime ühes lauas ja olenemata sellest kuipalju me raha juurde võtame, siis tekib jah väike konks, et tegelikult on raha uuesti võtjal -10$ või miinus x ja ei ole 0 ja kui ta nüüd peaks stacki võitma, siis on tal 20$ stack aga õige oleks 10$ stack, sest võttis 10$ juurde.

          Seega datamainime ka seda lauda, et võitjas ei oleks kahtlust ;D

          Comment

          • urmo1
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 330

            #1400
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Algselt postitas TIGRANO
            Pumpan ka seda teemat üles, sest puudu veel 1 osaleja ;D

            Arvan, et võtan selle Toweri või Heypokkeri nl10 Cashi ürituse kokku ja korraldaks ära:

            Kuna huvi suurem puudus, siis arvan, et korraldaks selle ürituse esimesel võimalusel ära ja teen ainult ühe nl10 laua, mis koosneb 10 mängijast. Võidab kellel on suurim stack ja auhinna raha kokku on 100$, esimene koht 50$, teine koht 30$ ja kolmas koht 20$, ning minu stackimise eest saab iga kord lisaks 10$.

            Praegu on nimekirjas: Tigrano, urmo, levis, virx747, RCold, masterpupept, aristotep, Tarq666, taavi19

            1 koht vaba veel

            Ürituse teeme, siis pühapäeva õhtul ja eks täpses kellajas saame veel kokku leppida.

            Praegu 2 kohta veel vabad, võibolla 3, sest levis on kahjuks natuke haigeks jäänud, jätan esialgu levise nimekirja kuna ta visa võitleja ja saab kindlasti pühapäevaks terveks.



            Pühapäev on jah päris hea aeg,aga võiks juba täna ära otsustada ka natuke täpsema aja,siis tean ka kuidas aega planeerida.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #1401
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Algselt postitas urmo1



              Pühapäev on jah päris hea aeg,aga võiks juba täna ära otsustada ka natuke täpsema aja,siis tean ka kuidas aega planeerida.
              Öelge Teie millal täpselt ja määrame täpse aja, kell 8 näiteks ;D

              Comment

              • urmo1
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 330

                #1402
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Algselt postitas TIGRANO
                Öelge Teie millal täpselt ja määrame täpse aja, kell 8 näiteks ;D

                8 sobib.

                Comment

                • Tarq666
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 814

                  #1403
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Algselt postitas TIGRANO
                  Öelge Teie millal täpselt ja määrame täpse aja, kell 8 näiteks ;D
                  hääletan kella 18ne poolt, kuna siis 20 põrutaks läbule edasi :D aga osa võtan nii kui nii, olenemata, mis aja kasuks otsustate, peaasi, et mitte enne lõunat.

                  Comment

                  • zyxxx
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 453

                    #1404
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Ongame kukkus jälle kokku ???

                    Comment

                    • virx747
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 751

                      #1405
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Jälle mingi kamm on käimas. Seekord vähemalt admin hoiatas, et laske lauast jalga.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #1406
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        Ei tea, mis jamad seal nüüd on, et iga päev probleemid. Tõusin just, et grindida hommikuni aga nüüd peab ootama, millal probleem lahenduse saab.

                        Comment

                        • zyxxx
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 453

                          #1407
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Mul $90 raha vähem, huvitav kas see tekib ise tagasi või peab kirjutama supporti...

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #1408
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Algselt postitas zyxxx
                            Mul $90 raha vähem, huvitav kas see tekib ise tagasi või peab kirjutama supporti...
                            Alati on tagasi tekkinud.

                            Comment

                            • zyxxx
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 453

                              #1409
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Peale eilset crashi olid küll lauad ülifishised. Ilmselt regularid läksid masendusest kõik ära jooma ;D

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #1410
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Algselt postitas zyxxx
                                Peale eilset crashi olid küll lauad ülifishised. Ilmselt regularid läksid masendusest kõik ära jooma ;D
                                Jah tõesti olid, mul tuli eilne päev pluss 700$ midagi ;D Ja üldse on kõik väga fishine, praegu vaata neid nl20 laudu seal, pole alla 30% ühtegi lauda.

                                Edit: võibolla % valetavad ka alles.

                                Comment

                                Working...