Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #1381
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Algselt postitas drmsh
    Tere,

    Ma ei jõudnud kõiki 46 lk-d seda teemat läbi vaadata, aga selline küsimus Toweri pokkeritoa kohta -
    kas on võimalik mängides (miniviews) seadistada lauad niimoodi, et hero oleks igas lauas ühe koha peal?
    Praegu mitmes lauas mängides oled kord üleval, kord all, kord krt teab kus - raske on jälgida...
    Tere,

    Ei ole kahjuks võimalik istekohta valida, ainult sinna kuhu istud >:(

    Comment

    • iffikas
      Räme Fish
      • Oct 2008
      • 18

      #1382
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Kas viga minus, või lendas tower praegu maha ?

      ???

      -e-
      Bloody hell, mul posu turnasi pooleli.



      Terve ONGAME on maas, täiesti masendav >:(

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #1383
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Algselt postitas iffikas
        Kas viga minus, või lendas tower praegu maha ?

        ???
        Toweri server maas, isegi ka turniiri lobby maas, kõik täiesti maas >:(

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #1384
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Nii ei saa ju rallit sõita. >:(

          Comment

          • zyxxx
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 453

            #1385
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Heypoker ka maas. Mõtlesin, et grindiks väheke aga ei miskit. Tuleb vist ikka linnapeale minna ;D

            Comment

            • iffikas
              Räme Fish
              • Oct 2008
              • 18

              #1386
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              No, terve ONGAME võrk on maas, nüüd siis juba 30min.
              Täiesti ill ! Aaargh.

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #1387
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Ma hakkan käsi üles panema. Tulge kommima!!! ;D

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #1388
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Algselt postitas iffikas
                  No, terve ONGAME võrk on maas, nüüd siis juba 30min.
                  Täiesti ill ! Aaargh.
                  Jah kõik on maas ja seda veel reede õhtul, oh jah.

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #1389
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Täna hommikul oli ka miskine tunnike maas, kus ühtegi lauda ei saanud istuda. Seega loodan, et võtavad midagi ette, muidu on suht jama.

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #1390
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Uksed avati!

                      Comment

                      • iffikas
                        Räme Fish
                        • Oct 2008
                        • 18

                        #1391
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        Mnjah.
                        Around 16:20 EST time on February 27th the servers experienced some technical difficulties. This issue has now been fixed and players will be able to join both cash games and tournaments. Any players that lost funds due to this issue will be automatically reimbursed. We apologize for any inconvenience this may have caused, and we appreciate your patience while the refunds are being processed.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #1392
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Algselt postitas BuildUp
                          Uksed avati!
                          Jah kõik korras, võib rahulikult reede öösel edasi grindida.

                          Ja selles point race edetabelis ikka veel 1 kohal ;D

                          Ning sõber võitis ongames täna 13k $ turniirilt. Turniirid seal pidid olema üldse suht fishised, peab ka vahel proovima hakkama ;D

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #1393
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Kordan korra seda postitust, kuniks artikli valmis saan ehk on kellegil huvi Heypokkeris 8x boonuseid grindida ;D

                            Seni on Towerile alternatiivina välja pakkuda http://heypoker.com/, kus on võimalik 8x boonuseid edasi vabastada.

                            Foorumi boonus koodid liitumisel:

                            1DEAL -80$ -100% täis boonuse võtmiseks peab tegema deposiidi 80$ ja aega vabastada 30 päeva.
                            pokkeriprod -500$ -100% täis boonuse võtmiseks peab tegema deposiidi 500$ ja aega vabastada 30 päeva.
                            VIP -1000$-200% täis boonuse võtmiseks peab tegema deposiidi 500$ ja aega vabastada 60 päeva.
                            GRINDER -3000$-600% täis boonuse võtmiseks peab tegema deposiidi 500$ ja aega vabastada 60 päeva

                            Artikkel toa kohta esimesel võimalusel.

                            Edu laudades,

                            Tigrano

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #1394
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Pumpan ka seda teemat üles, sest puudu veel 1 osaleja ;D

                              Arvan, et võtan selle Toweri või Heypokkeri nl10 Cashi ürituse kokku ja korraldaks ära:

                              Kuna huvi suurem puudus, siis arvan, et korraldaks selle ürituse esimesel võimalusel ära ja teen ainult ühe nl10 laua, mis koosneb 10 mängijast. Võidab kellel on suurim stack ja auhinna raha kokku on 100$, esimene koht 50$, teine koht 30$ ja kolmas koht 20$, ning minu stackimise eest saab iga kord lisaks 10$.

                              Praegu on nimekirjas: Tigrano, urmo, levis, virx747, RCold, masterpupept, aristotep, Tarq666, taavi19

                              1 koht vaba veel

                              Ürituse teeme, siis pühapäeva õhtul ja eks täpses kellajas saame veel kokku leppida.

                              Praegu 2 kohta veel vabad, võibolla 3, sest levis on kahjuks natuke haigeks jäänud, jätan esialgu levise nimekirja kuna ta visa võitleja ja saab kindlasti pühapäevaks terveks.

                              Comment

                              • virx747
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 751

                                #1395
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Sellest cashi üritusest.
                                Kuidas me teeme arvestuse: kas määrab see, kelle stack on lõpetamise hetkel kõige suurem või see, kes tegelikult on kõige rohkem raha võitnud. Teoreetiliselt ei pruugi olla kõige edukama mängija stack kõige suurem lõpu hetkel, kuna see kõige suurema stackiga vend on võibolla enne mitu korda tühjaks lasnud ennast.

                                Comment

                                Working...