Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Aristotep
    Grinder
    • Oct 2008
    • 605

    #1366
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Ainuke sobiv variant mulle oleks pühapäev.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #1367
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Teeme pühapäeva õhtul, kuskil foorumi turniiri ajal?

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #1368
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        See oleks parim lahendus jah.

        Comment

        • Tarq666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 814

          #1369
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Algselt postitas TIGRANO
          Arvan, et võtan selle Toweri või Heypokkeri nl10 Cashi ürituse kokku ja korraldaks ära:

          Kuna huvi suurem puudus, siis arvan, et korraldaks selle ürituse esimesel võimalusel ära ja teen ainult ühe nl10 laua, mis koosneb 10 mängijast. Võidab kellel on suurim stack ja auhinna raha kokku on 100$, esimene koht 50$, teine koht 30$ ja kolmas koht 20$, ning minu stackimise eest saab iga kord lisaks 10$.

          Praegu on nimekirjas: Tigrano, urmo, levis, virx747, RCold, masterpupept, aristotep

          3 kohta on vabad veel

          Tahaks korraldada selle homme, laupäeval või pühapäeval. Samuti, mis arvate, kas piisab 1h või teeme 2h, 3h, rohkem kindlasti mitte. Andke teada ja korraldame ürituse ära.

          Oleksin ka kindel käpp, kuid osa saan võtta kindlalt vaid pühapäeval. Jään põnevusega ootama :) Ning pakun, et 2h cashi oleks kõige parem varjant, soovitatavalt õhtusel ajal.

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #1370
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Ning äkki on võimalus ka skypes mingi konverentsi tüüpi asi püsti panna? Päris mahe oleks natuke vahepeal ka tundeid väljendada. :D

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #1371
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Algselt postitas Tarq666

              Oleksin ka kindel käpp, kuid osa saan võtta kindlalt vaid pühapäeval. Jään põnevusega ootama :) Ning pakun, et 2h cashi oleks kõige parem varjant, soovitatavalt õhtusel ajal.
              2h on ka minuarust mõistlik, siis saab ikka sisse elada. Ning nagu aru saan sobib pühapäeva õhtu kõigile vaieldamatult.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #1372
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Arvan, et võtan selle Toweri või Heypokkeri nl10 Cashi ürituse kokku ja korraldaks ära:

                Kuna huvi suurem puudus, siis arvan, et korraldaks selle ürituse esimesel võimalusel ära ja teen ainult ühe nl10 laua, mis koosneb 10 mängijast. Võidab kellel on suurim stack ja auhinna raha kokku on 100$, esimene koht 50$, teine koht 30$ ja kolmas koht 20$, ning minu stackimise eest saab iga kord lisaks 10$.

                Praegu on nimekirjas: Tigrano, urmo, levis, virx747, RCold, masterpupept, aristotep, Tarq666, taavi19

                1 koht vaba veel

                Ürituse teeme, siis pühapäeva õhtul ja eks täpses kellajas saame veel kokku leppida.

                Praegu 2 kohta veel vabad, võibolla 3, sest levis on kahjuks natuke haigeks jäänud, jätan esialgu levise nimekirja kuna ta visa võitleja ja saab kindlasti pühapäevaks terveks.

                Comment

                • virx747
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 751

                  #1373
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Võibolla rumal küsimus, aga mida tähendab stäkkimine? Stacki tühjaks tõmbamine?

                  Comment

                  • CTXrix
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 689

                    #1374
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Tigrano - sa oled paar korda maininud, et kui teha pikk multitable-imise sess, siis võiks hiljem mõneks ajaks veel lobby lahti jätta, kuna HH tuleb siis hilinemisega. Mul on see päris rämedaks probleemiks ja praegu avastasin, et PT3 ei võta HH enam sisse, kui lauad on kinni (mitte lobby). Lõpetasin mängimise ära ja jätsin kõik lauad lahti, HH tuli veel ca 5 minutit ilusti, kuni kõik lauad ise kinni läksid ja siis ei tulnud enam midagi. PT3-e ja pokkeritoa balance ei ühti aga enam, mis tähendab, et osad käed jäid lõpust puudu (lõpp oli upswing ), kuigi mul on lobby siiani lahti. Seega...pigem ikka lauad võimalikult kaua lahti hoida, kui lobby?

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #1375
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Algselt postitas virx747
                      Võibolla rumal küsimus, aga mida tähendab stäkkimine? Stacki tühjaks tõmbamine?
                      Et, kui keegi suudab mind 0 mängida ja pean sitoudi tegema, et chipse juurde võtta.

                      Comment

                      • virx747
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 751

                        #1376
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        Algselt postitas TIGRANO
                        Et, kui keegi suudab mind 0 mängida ja pean sitoudi tegema, et chipse juurde võtta.
                        Selge, nojah, seda ma mõtlesingi. Arvesta siis ikka, et me oleme ju sellised kehvakesed mängijad, nii et lükka ikka julgelt AI!

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #1377
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Algselt postitas CTXrix
                          Tigrano - sa oled paar korda maininud, et kui teha pikk multitable-imise sess, siis võiks hiljem mõneks ajaks veel lobby lahti jätta, kuna HH tuleb siis hilinemisega. Mul on see päris rämedaks probleemiks ja praegu avastasin, et PT3 ei võta HH enam sisse, kui lauad on kinni (mitte lobby). Lõpetasin mängimise ära ja jätsin kõik lauad lahti, HH tuli veel ca 5 minutit ilusti, kuni kõik lauad ise kinni läksid ja siis ei tulnud enam midagi. PT3-e ja pokkeritoa balance ei ühti aga enam, mis tähendab, et osad käed jäid lõpust puudu (lõpp oli upswing ), kuigi mul on lobby siiani lahti. Seega...pigem ikka lauad võimalikult kaua lahti hoida, kui lobby?
                          Kasutad ikka ramdiski ju. Laudade lahti hoidmise mõte on selles, et käed ei jõua nii kähku andmebaasi, kui oleks vaja ehk kõik sõltub ka Sinu arvuti jõudlusest ehk kõvaketta kiirusest, kõvaketta ja emaplaadi vahelisest kiirusest jne. Sellepärast ongi ramdisk nii vajalik, et vahemälus käib kõik kähku ja ei sõltu midagi kõvaketta ega niivõrd arvuti jõudlusest enam.

                          Kui aga ikka on probleeme ja nagu väitsid, et käsi tuleb ja tuleb, siis kindlasti hoia just laudu võimalikult kaua lahti, sest softi sulgemisel ei toimu enam mingit andmesidet ja üle 5 minuti ei ole sellel mõtet vist.

                          Comment

                          • taavi19
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 321

                            #1378
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            v6taks ka osa yritusest kui saab veel

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #1379
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Algselt postitas taavi19
                              v6taks ka osa yritusest kui saab veel
                              Saad küll, panen kirja kohe.

                              Comment

                              • drmsh

                                #1380
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Tere,

                                Ma ei jõudnud kõiki 46 lk-d seda teemat läbi vaadata, aga selline küsimus Toweri pokkeritoa kohta -
                                kas on võimalik mängides (miniviews) seadistada lauad niimoodi, et hero oleks igas lauas ühe koha peal?
                                Praegu mitmes lauas mängides oled kord üleval, kord all, kord krt teab kus - raske on jälgida...

                                Comment

                                Working...