Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #1351
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Algselt postitas LuuK
    Sellest cashgamest võiks video ka teha, ma vaataks heameelega.
    Võin teha.

    Comment

    • RCold
      Räme Fish
      • Oct 2008
      • 19

      #1352
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Oleks ka huvitatud, kui aeg mulle sobib.

      Comment

      • UdusOlevSiil

        #1353
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Algselt postitas TIGRANO
        Foorumi cash

        Tuli väike mõte korraldada väike meelelahutuslik üritus Ongames kõikidele läbi foorumi linkide liitunutele. Üritus ise oleks standart cashgame nl10 full ringis, kus teeksin privaat lauad, sõltub palju huvilisi oleks. Foorumi poolt oleks väikesed rahalised auhinnad parimatele (arvan, et kuskil 100$ kandis oleks kogu auhinna fond), parimaks loeks seda, kellel on lõpus kõige suurem stack. Võibolla panen ka minu stackimise eest väikese pearaha, eks vaatab.

        Kas oleksite huvitatud teha koos mõnetunnine lõbus cashgame? Andke teada, kui huvi on korraldaks ürituse esimesel võimalusel ära. Samuti teeks ka konkreetsemad reeglid juba.

        Edit: Arvan, et ürituse pikkus võiks olla maksimum 2h või sinna kanti.
        Njah, mul enam Toweris raha pole, muidu isegi osaleks.

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #1354
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Osaleks isegi, kui muidugi limiit jõukohane on. :)

          Comment

          • zyxxx
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 453

            #1355
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Algselt postitas CTXrix
            Kle räägi natuke sellest heypokeri clothing special pakkumisest! Mida saab ja mis tingimustel - ma olen selline nännipede, et ise ka ei usu :D

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #1356
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Algselt postitas masterpuppet
              Osaleks isegi, kui muidugi limiit jõukohane on. :)
              nl10 kõige madalam mis saadaval. Ei ole mõtet suuremal, for fun üritus, väike preemia ka lihtsalt ;D

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #1357
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Algselt postitas CTXrix
                Kle räägi natuke sellest heypokeri clothing special pakkumisest! Mida saab ja mis tingimustel - ma olen selline nännipede, et ise ka ei usu :D
                Ei teagi kas enam midagi saab. Ma eile saatsin kirja, et mul 1000 VIPi täis. Ja siis nad saatsid mulle vastu, et neil ainult mõned pusad ja teekad ja küsisid suurust. Ehk ikka saab. Oleks küll trenni või niisama koju uut geari vaja.

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #1358
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  kas ma ka võin foorumi cashist osa võtta, ma küll toweri ei liitnud läbi nende linkide aga järgmine nädal kui heypokerisse kolin siis teen seda kindlasti ?

                  Comment

                  • Aristotep
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 605

                    #1359
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Mina oleksin küll käpp osalema.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #1360
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Algselt postitas kollane
                      kas ma ka võin foorumi cashist osa võtta, ma küll toweri ei liitnud läbi nende linkide aga järgmine nädal kui heypokerisse kolin siis teen seda kindlasti ?
                      Kahjuks ainult läbi foorumi liitunud mängijad saavad osaleda, sest väike lisapreemia on just nendele eelkõige mõeldud.

                      Läbi Heypokkeri liitunud saavad samuti mängida.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #1361
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        Arvan, et võtan selle Toweri või Heypokkeri nl10 Cashi ürituse kokku ja korraldaks ära:

                        Kuna huvi suurem puudus, siis arvan, et korraldaks selle ürituse esimesel võimalusel ära ja teen ainult ühe nl10 laua, mis koosneb 10 mängijast. Võidab kellel on suurim stack ja auhinna raha kokku on 100$, esimene koht 50$, teine koht 30$ ja kolmas koht 20$, ning minu stackimise eest saab iga kord lisaks 10$.

                        Praegu on nimekirjas: Tigrano, urmo, levis, virx747, RCold, masterpupept, aristotep

                        3 kohta on vabad veel

                        Tahaks korraldada selle homme, laupäeval või pühapäeval. Samuti, mis arvate, kas piisab 1h või teeme 2h, 3h, rohkem kindlasti mitte. Andke teada ja korraldame ürituse ära.

                        Comment

                        • masterpuppet
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2094

                          #1362
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Pühapäev oleks ilmselt parem, sest laupäeva õhtul raske kõik 10 inimest kokku saada, korraga.

                          Comment

                          • virx747
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 751

                            #1363
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Algselt postitas TIGRANO
                            3 kohta on vabad veel
                            Ma osaleks ka. Heypokkeris hetkel.

                            Comment

                            • CTXrix
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 689

                              #1364
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Algselt postitas TIGRANO
                              Arvan, et võtan selle Toweri või Heypokkeri nl10 Cashi ürituse kokku ja korraldaks ära:

                              Kuna huvi suurem puudus, siis arvan, et korraldaks selle ürituse esimesel võimalusel ära ja teen ainult ühe nl10 laua, mis koosneb 10 mängijast. Võidab kellel on suurim stack ja auhinna raha kokku on 100$, esimene koht 50$, teine koht 30$ ja kolmas koht 20$, ning minu stackimise eest saab iga kord lisaks 10$.

                              Praegu on nimekirjas: Tigrano, urmo, levis, CTXrix, RCold, masterpupept, aristotep

                              3 kohta on vabad veel

                              Tahaks korraldada selle homme, laupäeval või pühapäeval. Samuti, mis arvate, kas piisab 1h või teeme 2h, 3h, rohkem kindlasti mitte. Andke teada ja korraldame ürituse ära.
                              Seda, et ma pole Toweriga läbi selle foorumi lingi liitunud, seega tundub, et ei saa ikka osaleda :( Ei teadnud seda, kui committisin, sry. Aga noh, kui lisapapp mängus on, siis poleks aus kah.

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #1365
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Algselt postitas CTXrix
                                Seda, et ma pole Toweriga läbi selle foorumi lingi liitunud, seega tundub, et ei saa ikka osaleda :( Ei teadnud seda, kui committisin, sry. Aga noh, kui lisapapp mängus on, siis poleks aus kah.
                                Jah ma polnud veel kontrollinud ka sorry, respect aususe eest

                                Comment

                                Working...