Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast
suht imelik värk, pointshopis 61punni pean tegema et 1dollarit saada! ei ole eriti lõbus, loodan et need boonused ikka jäävad.
kui ei siis tuleb jalga lasta sealt
suht imelik värk, pointshopis 61punni pean tegema et 1dollarit saada! ei ole eriti lõbus, loodan et need boonused ikka jäävad.
kui ei siis tuleb jalga lasta sealt
iga 400p eest 50 dollarit = 8p=1dollar - mis tahate nüüd öelda, et see kaob ära?siis küll jama, just harjusin ongamega ära ja meeldib juba, nüüd siis jälle liikuma hakkama väga putsis kui 1 dollari saamiseks nüüd peab siis 40p saama
Comment