Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #886
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    suht imelik värk, pointshopis 61punni pean tegema et 1dollarit saada! ei ole eriti lõbus, loodan et need boonused ikka jäävad.
    kui ei siis tuleb jalga lasta sealt

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #887
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Algselt postitas kollane
      suht imelik värk, pointshopis 61punni pean tegema et 1dollarit saada! ei ole eriti lõbus, loodan et need boonused ikka jäävad.
      kui ei siis tuleb jalga lasta sealt
      Täna saan ühelt Toweri managerilt ühtteist teada aga kindlasti ei midagi väga lõbusat, sealt kuulda ei saa. Praegu soovitan edasi grindida, kindlasti viimased 8x bonused ära mängida ja selleks ajaks on selgem pilt kõvasti.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #888
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Algselt postitas CTXrix
        Plaanisid mingi hetk Towerisse pelama tulla?
        Ei, läppar seisab tühjalt ja siis mõtlesin, et foorumis on palju toweri mängijaid (eriti low limitil) ja dataminemisega saaks neid aidata - tunduvalt lihtsam on limiitit üles liikuda, kui readid on täiesti olemas.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #889
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Algselt postitas Tigrano
          Täna saan ühelt Toweri managerilt ühtteist teada aga kindlasti ei midagi väga lõbusat, sealt kuulda ei saa. Praegu soovitan edasi grindida, kindlasti viimased 8x bonused ära mängida ja selleks ajaks on selgem pilt kõvasti.
          Kui teada saad, siis võiksid teha uue vahekokkuvõtte posti, et kui palju on reaalne rakeback ja siis paberil kohe näha, kui suured on tegelikud kaotused.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #890
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Algselt postitas ranka
            Kui teada saad, siis võiksid teha uue vahekokkuvõtte posti, et kui palju on reaalne rakeback ja siis paberil kohe näha, kui suured on tegelikud kaotused.
            Kindlasti seda ma teen ja võtan arvesse ka igasugused freerollid ja pontraced, mis on juurde tekkinud.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #891
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Tegelikult ma ei ole veel aru saanud, et milles see kaotus seisneb? Ja kui palju tundub olevat praegune rakeback?

              Arvan, et kui nad pakuvad üle 40%+ siis on asi täiesti ok, kuna mängude valik, tase ja rakebacki suhe on vägagi hea. Kui nad hakkavad pakkuma alla 40%, siis enam ta nii hea ei ole ning võib hakata mujale vaatama.

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #892
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Ranka, piilu seda linki http://www.towergaming.com/online-po...programme.html
                Ja sealt rewards.
                Suht jube.
                Põmst rackeback siis 8%-40% +muu tinuninu, mis on suht mõttetu.

                Comment

                • Marek K.
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1477

                  #893
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  no praktiliselt on nii tegelikkuses, et see pointshop on pohui, et ei saa enam neid turna ticketeid, need nagunii suht savi. aga kui nad edaspidi pakuks reload boonuseid nagu siiamaani, et 8pp= 1 usd siis poleks probleemi, v6i isegi 10pp = 1 usd nagu paljudel teistel ongame saitidel.. siis jumala pohhui tegelt. seljuhul poleks lahti midagi, sest need paar turniiri ticketit ei koti eriti.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #894
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Algselt postitas rankapoeg
                    no praktiliselt on nii tegelikkuses, et see pointshop on pohui, et ei saa enam neid turna ticketeid, need nagunii suht savi. aga kui nad edaspidi pakuks reload boonuseid nagu siiamaani, et 8pp= 1 usd siis poleks probleemi, v6i isegi 10pp = 1 usd nagu paljudel teistel ongame saitidel.. siis jumala pohhui tegelt. seljuhul poleks lahti midagi, sest need paar turniiri ticketit ei koti eriti.
                    Ega teistel Ongame saitidelt peavad kaduma samuti 8x boonused, sest see on Ongame poolt tehtud üldine reegel, mida paevad kõik järgima.

                    Comment

                    • Marek K.
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1477

                      #895
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Kust seda võtad?

                      Comment

                      • marguzz22
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1458

                        #896
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        mulle pakuti redkingsist just uut 8x boonust. iga 400p eest 50 dollarit = 8p=1dollar - mis tahate nüüd öelda, et see kaob ära?siis küll jama, just harjusin ongamega ära ja meeldib juba, nüüd siis jälle liikuma hakkama väga putsis kui 1 dollari saamiseks nüüd peab siis 40p saama

                        ennem 1 dollari saamiseks 8p, ehk enne sain ma 3200p eest/8=400 dollarit nüüd saaksin 3200/40=80 dollarit , no käige ***** tõsiselt siis juba parem minna starsi kus rake väiksem ja soft normaalne


                        ainukesed mängitavad toad ongi ju stars, ongame ja fulltilt(partys ka inimesi aga see ka haige ikka)

                        Comment

                        • levis
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1557

                          #897
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Kas mujal foorumites ka rahvas juba viriseb? 2p2?
                          Ise nagu ei leia.

                          Comment

                          • marguzz22
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1458

                            #898
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            --------------------------------------------------------------------------------

                            Ok so 400pts to get $9.

                            --------------------------------------------------------------------------------

                            Ok so 400pts to get $9.

                            An 8x bonus was 800pts cleared for $100, so for 400pts cleared you'd get $50.

                            A 10x one was 1000pts cleared for $100, so for 400pts cleared you'd get $40.

                            So basically now you are getting 75% less cash back than a 10x bonus and 80% less cash back than an 8x bonus.

                            Somebody must really be trying to bump the profits up. It is not any of the skins fault, they all had to change their bonus systems.

                            A 10x one was 1000pts cleared for $100, so for 400pts cleared you'd get $40.

                            So basically now you are getting 75% less cash back than a 10x bonus and 80% less cash back than an 8x bonus.

                            Somebody must really be trying to bump the profits up. It is not any of the skins fault, they all had to change their bonus systems.

                            Comment

                            • marguzz22
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1458

                              #899
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Algselt postitas levis
                              Kas mujal foorumites ka rahvas juba viriseb? 2p2?
                              Ise nagu ei leia.


                              loe 2p2 kirjuta ongame bonuses otsingusse :'(

                              Comment

                              • ment52
                                Politseidokumendiga kusjuures!
                                • Oct 2008
                                • 1270

                                #900
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Algselt postitas levis
                                Kas mujal foorumites ka rahvas juba viriseb? 2p2?
                                Ise nagu ei leia.
                                http://forumserver.twoplustwo.com/49...ongame-387223/

                                Comment

                                Working...