Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast
HUD-ist seal tiba abi, noted mul sinna pandud ning mitme saidi kasutaja andmed kokku lükatud. Pole veel tööle saanud erinevate blindi levelite eristamist, saab regularide algfaasi mängu kohta infot. Läppari peal üle 4 laua korraga ei saa eriti võtta töö juures, lisamonitor ainult kodus olemas. 4 lauaga saab HUD-i ka vahepeal jälgida, rohkemaga eriti enam ei jõua.
Swingid on praegu räiged ameerika mäed olnud, jõhkrad suckoudid mulle tehtud ning olen enda mängus mõned vead ka leidnud. Sellest aga arvan, et homme kirjutan väikese kokkuvõtte blogisse. Praegu on kasum minimaalne, ROI vist ainult 4% ning suurem osa tulust saadud boonuse vabastamisega. Standardsituatsioonides jääb luckist puudu. Näiteks, ise callisid mu SB pealt tehtud A7 Allin 39s-ga sain küll 7 flopis kuid turn ja river tõid flushi sulle, kuid see oli standardsituatsioon ning üks lahjemaid kaotusi. Luckbox veab ikka jõhkralt alt praegu.
Algselt postitas levis
Swingid on praegu räiged ameerika mäed olnud, jõhkrad suckoudid mulle tehtud ning olen enda mängus mõned vead ka leidnud. Sellest aga arvan, et homme kirjutan väikese kokkuvõtte blogisse. Praegu on kasum minimaalne, ROI vist ainult 4% ning suurem osa tulust saadud boonuse vabastamisega. Standardsituatsioonides jääb luckist puudu. Näiteks, ise callisid mu SB pealt tehtud A7 Allin 39s-ga sain küll 7 flopis kuid turn ja river tõid flushi sulle, kuid see oli standardsituatsioon ning üks lahjemaid kaotusi. Luckbox veab ikka jõhkralt alt praegu.
Comment