Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kalkaan
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 187

    #856
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Algselt postitas levis
    Kas sa kasutad DON STT'de mängimisel HEM HUD-i?
    Vaatasin sharkist, et sul oli seal 8 mängu miinust ja siis kohe 9 mängu järjest rahadesse :)
    HUD-ist seal tiba abi, noted mul sinna pandud ning mitme saidi kasutaja andmed kokku lükatud. Pole veel tööle saanud erinevate blindi levelite eristamist, saab regularide algfaasi mängu kohta infot. Läppari peal üle 4 laua korraga ei saa eriti võtta töö juures, lisamonitor ainult kodus olemas. 4 lauaga saab HUD-i ka vahepeal jälgida, rohkemaga eriti enam ei jõua.
    Swingid on praegu räiged ameerika mäed olnud, jõhkrad suckoudid mulle tehtud ning olen enda mängus mõned vead ka leidnud. Sellest aga arvan, et homme kirjutan väikese kokkuvõtte blogisse. Praegu on kasum minimaalne, ROI vist ainult 4% ning suurem osa tulust saadud boonuse vabastamisega. Standardsituatsioonides jääb luckist puudu. Näiteks, ise callisid mu SB pealt tehtud A7 Allin 39s-ga sain küll 7 flopis kuid turn ja river tõid flushi sulle, kuid see oli standardsituatsioon ning üks lahjemaid kaotusi. Luckbox veab ikka jõhkralt alt praegu.

    Comment

    • levis
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1557

      #857
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Jah ma mäletan seda "sb vs bb" küll, seal polnud tõesti fold jaoks eriti ruumi.
      Homme teen mõned testid "kvaliteet -> kvantiteet", et palju laudu korraga mängida annab ja kuidas neid ekraanile paremini mahutada. Täna juba proovisin laudu üksteise peale laduda, et kuidas saab mängida (6 lauda ja nende peale veel 6 lauda).. polnud probleemi. Mõtlen, et 18 lauda on täiesti mängitav 5+0.5 ja 10+1 peal. Aga tahaks 24 proovida, et kas masin veab välja ja mida enda pea asjast arvab.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #858
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Algselt postitas levis
        Jah ma mäletan seda "sb vs bb" küll, seal polnud tõesti fold jaoks eriti ruumi.
        Homme teen mõned testid "kvaliteet -> kvantiteet", et palju laudu korraga mängida annab ja kuidas neid ekraanile paremini mahutada. Täna juba proovisin laudu üksteise peale laduda, et kuidas saab mängida (6 lauda ja nende peale veel 6 lauda).. polnud probleemi. Mõtlen, et 18 lauda on täiesti mängitav 5+0.5 ja 10+1 peal. Aga tahaks 24 proovida, et kas masin veab välja ja mida enda pea asjast arvab.
        Ilma HUDita peaks saama mängida küll niipaljudes laudades. Kas aega kauem kõvasti mõelda, kui rahalauas, et 24 lauas jõuaksid mängida?

        Comment

        • levis
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1557

          #859
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Algselt postitas Tigrano
          Ilma HUDita peaks saama mängida küll niipaljudes laudades. Kas aega kauem kõvasti mõelda, kui rahalauas, et 24 lauas jõuaksid mängida?
          DON STT'de algul on mäng tight ja hiljem tuleb reeglina teha otsus juba preflop, kuna keerukaid olukordi vähem, siis ka lihtsam multi-tableda.
          Edit: testisin 18 lauda.. krt pisike lag tuleb sisse ja see nullib 24 laua ürituse ära.
          18 on hädaga mängitav.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #860
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Algselt postitas levis
            DON STT'de algul on mäng tight ja hiljem tuleb reeglina teha otsus juba preflop, kuna keerukaid olukordi vähem, siis ka lihtsam multi-tableda.
            Edit: testisin 18 lauda.. krt pisike lag tuleb sisse ja see nullib 24 laua ürituse ära.
            18 on hädaga mängitav.
            Tegelikult 18 lauda on ka juba tase Toweri kohta, sellise tempoga mängides, koguneb ikka tohutult boonust ;D

            Comment

            • taavi19
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 321

              #861
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Nii, deposiit tehtud ja peaks nõustuma, et soft ei ole tõesti suurem asi, aga halvad mängjad ja head boonused peaks selle korvama.
              Võtsin 200 dollarilise boonuse ja homsest hakkan korralikult grindima. NL10 siis.
              Täna sai mõned käed 1 tabletud PT3 confimise ajal ja esimese buyini võrra rikkamaks.
              Küsimus, et kas peab PM ka veel saatma Tigranole, et neist freerollidest osa võtta? Loodan, et need hakkavad varsti toimuma, kui nad juba ei toimu.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #862
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Algselt postitas taavi19
                Nii, deposiit tehtud ja peaks nõustuma, et soft ei ole tõesti suurem asi, aga halvad mängjad ja head boonused peaks selle korvama.
                Võtsin 200 dollarilise boonuse ja homsest hakkan korralikult grindima. NL10 siis.
                Täna sai mõned käed 1 tabletud PT3 confimise ajal ja esimese buyini võrra rikkamaks.
                Küsimus, et kas peab PM ka veel saatma Tigranole, et neist freerollidest osa võtta? Loodan, et need hakkavad varsti toimuma, kui nad juba ei toimu.
                Ole hea saada mulle kindlasti PM ja kui probleeme softi seadistamisega, siis küsi julgelt.

                Comment

                • taavi19
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 321

                  #863
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Kas keegi oskab soovitada mingit scripti/programmi millega saaks hotkeyd panna endale Toweris.
                  Seal enamus hotkeyd olemas default, aga tahaks näiteks bet 2/3 pot nuppu endale ja vb veel midagi.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #864
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Algselt postitas taavi19
                    Kas keegi oskab soovitada mingit scripti/programmi millega saaks hotkeyd panna endale Toweris.
                    Seal enamus hotkeyd olemas default, aga tahaks näiteks bet 2/3 pot nuppu endale ja vb veel midagi.
                    Mul kuskil vanas arvutis vedeleb, katsun üles otsida, ise ei mängi scriptidega.

                    Comment

                    • taavi19
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 321

                      #865
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Krt mul on selline probleem, et vahepeal lauad lähevad ise kinni. Suht häiriv on kui teen oma 10 lauda lahti ja siis mõni kaob ära.
                      Deposiitimisega oli ka probleeme, aga see peaks lahenema.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #866
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        Algselt postitas taavi19
                        Krt mul on selline probleem, et vahepeal lauad lähevad ise kinni. Suht häiriv on kui teen oma 10 lauda lahti ja siis mõni kaob ära.
                        Deposiitimisega oli ka probleeme, aga see peaks lahenema.
                        See esimese probleemi jaoks ka AHK script aitas, Tigrano täpsustab.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #867
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Algselt postitas taavi19
                          Krt mul on selline probleem, et vahepeal lauad lähevad ise kinni. Suht häiriv on kui teen oma 10 lauda lahti ja siis mõni kaob ära.
                          Deposiitimisega oli ka probleeme, aga see peaks lahenema.
                          AHK script, mis laudu kinni ei luba panna ja taastab lauad, saad tõmmata alltoodud lingilt.


                          Downloadida saab vajaliku faili aadresilt: http://arion.pri.ee/tigrano/table.rar

                          Comment

                          • CTXrix
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 689

                            #868
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Mis te uuest süsteemist arvate? Boonusdiilerit vist enam ei ole, boonused suuremad...point shopis ainult raha punktide vastu...weird.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #869
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Algselt postitas CTXrix
                              Mis te uuest süsteemist arvate? Boonusdiilerit vist enam ei ole, boonused suuremad...point shopis ainult raha punktide vastu...weird.
                              Väga huvitav, kas tõesti boonusdealerit ei ole, pole nautke aega Toweris mütanud, kui peaks nii olema, siis on suured muutused toimunud. Kohe asun asja uurima.

                              Comment

                              • Aristotep
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 605

                                #870
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Bonusdealer on endiselt olemas. Praegu vist mingi kampaania käimas, et ilma reloadita uut boonust pakutakse. Mul mõlemad variandid saadaval hetkel.

                                Comment

                                Working...