Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast
Liitusin ka toweriga mõni päev tagasi ning soft ikka väga halb minu meelest. Nüüd paar päevaga enam vähem ära harjunud, kuid vahel jäävad mõned asjad ikka kahe silma vahele(kes foldinud jne.) Tase on ka väga madal. Ma ei tea, kas asi on pühades või milles aga täna oli NL30 tase mitu korda halvem kui Partys NL4.
Liitusin ka toweriga mõni päev tagasi ning soft ikka väga halb minu meelest. Nüüd paar päevaga enam vähem ära harjunud, kuid vahel jäävad mõned asjad ikka kahe silma vahele(kes foldinud jne.) Tase on ka väga madal. Ma ei tea, kas asi on pühades või milles aga täna oli NL30 tase mitu korda halvem kui Partys NL4.
TC
Comment