Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • CTXrix
    Grinder
    • Oct 2008
    • 689

    #316
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Algselt postitas Foux
    Hakkas jah midagi nussima. Aga samas mul nett ise pe**es. Eesti lehtedele ainult läheb.
    Mul ka, isegi Google-isse ei lähe. Aga nt bbc.co.uk töötab ka ja mõned üksikud teised välismaa lehed.

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #317
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Just tahtsin küsida, et mis keiss on? Nett jumala normis, aga Toweris näitab connectioni probleemi. :-\

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #318
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Paljudel on olnud probleeme või ei ole veel Toweriga harjunud.

        Oleks hea teada, mis Teid kõige rohkem või konkreetselt häirib. Või on lihtsalt halb jooks ja palju beate olnud.

        Mängisin ise eile üle pika aja, tundus, et minul toimis kõik vanaviisi.


        Saan ehk mõnda uut huvilist, ette hoiatada, et seal on see ja teine asi natuke ebameeldiv, et peate arvestama sellega

        Ette tänades,

        Tigrano

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #319
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Ise plaanin igatahes homme teha väljamakse Triost ning siis nii kiirelt kui võimalik.
          Loodan, et kohanen ka softiga ja mingeid probleeme ei teki :).

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #320
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Algselt postitas -andres-
            Ise plaanin igatahes homme teha väljamakse Triost ning siis nii kiirelt kui võimalik.
            Loodan, et kohanen ka softiga ja mingeid probleeme ei teki :).
            Selge, kui abi vajad, anna teada

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #321
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              miks Triobet halb on, et sealt kõik põgenevad?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #322
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Algselt postitas Rage
                miks Triobet halb on, et sealt kõik põgenevad?
                Pole kindlaid andmeid aga mu isiklik arvamus on see, et siin foorumis on full ring vägagi populaarne ja TrioBet'is ei ole piisavalt full ring laudu ja minnakse uutele jahimaadele.

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #323
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Algselt postitas ranka
                  Pole kindlaid andmeid aga mu isiklik arvamus on see, et siin foorumis on full ring vägagi populaarne ja TrioBet'is ei ole piisavalt full ring laudu ja minnakse uutele jahimaadele.
                  Täpselt nii. Tipphetkedel laupäeva öösiti on ehk 4 NL20 FR aluda + 6 NL10 FR. Rohkem pole siiamaani veel kohanud.

                  Comment

                  • leits

                    #324
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Algselt postitas Tigrano
                    Paljudel on olnud probleeme või ei ole veel Toweriga harjunud.

                    Oleks hea teada, mis Teid kõige rohkem või konkreetselt häirib. Või on lihtsalt halb jooks ja palju beate olnud.

                    Mängisin ise eile üle pika aja, tundus, et minul toimis kõik vanaviisi.


                    Saan ehk mõnda uut huvilist, ette hoiatada, et seal on see ja teine asi natuke ebameeldiv, et peate arvestama sellega

                    Ette tänades,

                    Tigrano
                    kõige hullem on sealne soft, mis on täielik BS. CASCADE võimalus puudub .. kui väikeste tile tabledega pole harjunud ... võimatu missioon ...

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #325
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Algselt postitas leits
                      kõige hullem on sealne soft, mis on täielik BS. CASCADE võimalus puudub .. kui väikeste tile tabledega pole harjunud ... võimatu missioon ...
                      Kusjuures eksid. Kui sul on näiteks ühekorraga 7 lauda, siis ta lööb sul windowsi taskbari alla kõik need toweri aknad ühe kausta alla. Klõpsad parema klahviga selle peale ja voilaa, saad valida cascada. :)

                      Comment

                      • saast
                        Räme Fish
                        • Oct 2008
                        • 22

                        #326
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        kas see on mingi uus teema, et towerisse ei saa eestist netelleriga ülekannet teha? vaatan, et teised on teinud ja endal oli ka enne, kui veel netelleris raha ei olnud, valik ees, aga nüüd näen toweri deposiidilehel teksti

                        Unfortunately deposits via NETELLER are not available to you based on your country of origin.

                        We apologize for the inconvenience. Please choose from one of our other deposit options or contact us for further advice at support@towergaming.com.

                        Regards, Tower Gaming Management Team

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #327
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Algselt postitas saast
                          kas see on mingi uus teema, et towerisse ei saa eestist netelleriga ülekannet teha? vaatan, et teised on teinud ja endal oli ka enne, kui veel netelleris raha ei olnud, valik ees, aga nüüd näen toweri deposiidilehel teksti

                          Unfortunately deposits via NETELLER are not available to you based on your country of origin.

                          We apologize for the inconvenience. Please choose from one of our other deposit options or contact us for further advice at support@towergaming.com.

                          Regards, Tower Gaming Management Team
                          Minuteada ka mõned mängijad tegid deposiidi läbi Netelleri, peab uurima seda asja.

                          Comment

                          • zyxxx
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 453

                            #328
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Algselt postitas Tigrano
                            Minuteada ka mõned mängijad tegid deposiidi läbi Netelleri, peab uurima seda asja.
                            Minagi tegin. See teade on sinna ilmunud nüüd hiljuti.

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #329
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Oleks ka infost väga huvitatud, sest kindel plaan oli lähipäevil Nettelleriga sissemakse ära teha.
                              Kui seda ei saa, kas on olemas ka võimalus otse krediitkaardiga?

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #330
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Algselt postitas -andres-
                                Oleks ka infost väga huvitatud, sest kindel plaan oli lähipäevil Nettelleriga sissemakse ära teha.
                                Kui seda ei saa, kas on olemas ka võimalus otse krediitkaardiga?
                                Krediitkaart ei toiminud seal kahjuks.

                                Comment

                                Working...