Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #121
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Algselt postitas urmo1
    vabandan et tülitasin,ma ise nii loll et ei vaadanud junk alla nüüd ka plaanis partyst 1000 $ välja kanda ja towerisse tulla kasutaja nimi on urmovel.
    Väga meeldiv, loodan, et läheb Toweri boonuste vallutamine hästi, kui abi vajad tarkvara, küsimused jne anna teada, katsun aidata.

    Parimat,

    Tigrano

    Comment

    • Timpz
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2029

      #122
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Kuna ise sain Toweris mängu hästi käima, soovitan kõigile Toweriga liitumist!
      Laudu on palju ning soft on minu arust normaalne!

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #123
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        minu algus on suht pask olnud, eile jäin pool bi plussit, praegu selle sessiga 2bi miinust. kindlatsi nussib vähe see, et proovisin mängu ajal hudi ära mahutada ja mudi asju sättida ja vahepeal olin juba tilt ka kuna, käed jooksid vittu ja komistasin suuremate käte otsa + standard kk vs aa, aga tüüp raises utg+2 esimesena dollari peale. Nagu need läti õlid, iga top händiga. Arvasin, et pigem AK, aga poleks foldinud ikkagi. Tripisga komistaisn ka maja otsa, ja ei soannud oma lollusega käest ära saada, sest ta nii passivselt mängis seda ja riverisse 9KK flopi juurde A ja Q, arvasin, et sealt omaarust kobistas midagi, aga oli hoopis 99.
        Plus prague ajab närvi, see, et boonus juba näitab failed ja ei kananmu teenitud player pointse bonus progressi graafikusse, agu poleks midagi mänginud, muidu pointse näitab
        Support ei soanud ka midgai öelda, ega lubada. Pidid vaatama. Nüüd üle 10h möödas, vastust ikka pole.

        aga see on küll vaimustav millised lohhid laudades on. Pf 100b esimesena utg2 allini 100bb ja callib 80bb T8os. Longrun on sellel lehel ika kuld. Ma ei kujuta ette, kust sellised teglased välja ronivad
        tra saaks selle boonuse asja korda. Kui neid mängitud pointse ka tagi ei saa, siis uleb kül ilt peale, sest nädala alguse poole ei jõua mängida eriti. Muidu täiesti tehtav boonus, kui nädalasisene väike punktiskoor nädvahetustel tagais teha, aga kui nad ei anna punkte, sisi pole motivatsiioni ka hoorata. ei viitsi kogu aeg supportidega ka vaielda.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #124
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Tere jrgn hell,

          Kahju, et alguses kohe mängu jooksma ei saanud. Kindlasti saad seda edaspidi kuna tase on kohutav nagu isegi aru said.

          See, et boonus on failed staatuses kuulen ka esimest korda. Parandavad selle kidlasti arvan, loodan, et mängitud punktid ka arvesse lähevad, mis oleks loomulik ja aus. Loodan, et support vastab kohe kohe ja tegu ei ole mõne suurema probleemiga mida NV raske lahendada.

          Edu laudades,

          Tigrano

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #125
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            see on jah tõesti vägev, kui loose passivid kõik on
            sitaks vägev playerspool seal ikka :D
            ehk saab ruttu korda. Õnneks kui pika sessi veel teen õhtul, olen graafikust ees, kui saan punktid tagasivaatavalt tagasi.
            Ja kas uskilt mingit autoreloadi saab panna või scripti selle jaoks vms. Hädasti tahaks

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #126
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Algselt postitas jrgn hell
              see on jah tõesti vägev, kui loose passivid kõik on
              sitaks vägev playerspool seal ikka :D
              ehk saab ruttu korda. Õnneks kui pika sessi veel teen õhtul, olen graafikust ees, kui saan punktid tagasivaatavalt tagasi.
              Ja kas uskilt mingit autoreloadi saab panna või scripti selle jaoks vms. Hädasti tahaks
              Scripte on küll olemas, ise ei kasuta võin vaadata Sulle, annan teada, kui leian

              Comment

              • PokerDevil
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1177

                #127
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Mis levelist seal HU lauad hakkavad?

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #128
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Algselt postitas PokerDevil
                  Mis levelist seal HU lauad hakkavad?
                  Tere PokerDevil,

                  HU lauad on 0.10 kuni 100$ ehk võid alustada lausa NL10

                  Parimat Soovides,

                  Tigrano

                  Comment

                  • Metsapull

                    #129
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Kehv tuba, kasutajanimi Metsapull on juba võetud :(

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #130
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Algselt postitas Metsapull
                      Kehv tuba, kasutajanimi Metsapull on juba võetud :(
                      Ehk kasutad seda nime ise mõnes teises Ongame võrku kuuluvas pokkeritoas

                      Comment

                      • Metsapull

                        #131
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        Algselt postitas Tigrano
                        Ehk kasutad seda nime ise mõnes teises Ongame võrku kuuluvas pokkeritoas
                        Nii see vist ongi :), aga kas seda sama nime enam ei saa seal kasutada?

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #132
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          no minge m*nni kui haige jooks, tra tilt peal, kõik käed jooksevad lihtsalt v*ttu nahhui, ei ole isegi bad beatid peale JJ vs 66 pf allin, kui ta 40+bb short ja sai oma ****ide 66ga flushi riverisse. Muu kõik lihtsalt jooksis v*ttu tra qq vs 99, ikka jokseb maha 4 straight talle minu seti arvelt, tra kaks paari, flopsi allin, teisel vennal suuremad kaks paari ja kolmandal set, tra flopis nutflush draw paardunud boardil, ise mängin m*nni , turn tuleb nut flush, tuleb mingi bet call bet call allini moodi asi, tal juba flopis maja
                          >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #133
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast



                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #134
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Mul täna täpselt samasugune graafik. Ainult et teistpidises vaates. ;D

                              Comment

                              • leits

                                #135
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Algselt postitas Timpz
                                Kuna ise sain Toweris mängu hästi käima, soovitan kõigile Toweriga liitumist!
                                Laudu on palju ning soft on minu arust normaalne!
                                sa pole järelikult normaalset softi veel näinud ... no offence

                                Comment

                                Working...