Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #61
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Algselt postitas lenC
    Nii. Mõtlesin ka korraks kuskile fishimasse tuppa minna - nt Tower oma boonustega. Olen liiga loll, et asjadest kohe aru saada, nii et küsin üle.

    *OP-st jääb selline mulje, et on erinevad sign-up boonused, kuna sign-up boonus on reegline ühekordne, siis millised on reload boonused vms. Praegu on mulje, et teen oma sign-up boonuse ära ja lasen n*hhui, samas Tigrano blogist jääb mulje, et koguaeg mingi boonuse clearimine käib. discuss.

    *4-tablides NL50-i 3h päevas 6-max laudadel. Mida soovitad?
    Tere LenC,

    Nii ta on, esmasel deposiidil on vaja teha õige otsus 30$ - 12 500$ firs deposit boonuste vahel, see määrab ära, mis Leveli saad pärast boonuse vabastamist.

    Ning edaspidi iga kuu saad vastavalt oma Levelile uue reload boonuse. Näiteks: kui oled Level 3, siis Vip Level reload boonus on 4 x 844$, kui selle ära vabastad saad ka VIP Levelile, seal juba valid ise endale reload boonuse suuruse ;D Kui aga oletame, et ei vabasta reload boonust, siis uuel kuul saad jälle reload boonuse seega sellel reload boonustel lõppu ei ole. Kuna ka boonus vabastatakse alati 4 osas, siis saad ise määrata, mitu osa kuus vabastad ning kuu alguses jälle uued plaanid teha.

    NL50 full ring 9+ lauas saab ühes tunnis umbes 55p+, siis arvan, et 4 laual mängides 5 max laudades kuna 6 max laudu seal ei ole :-\ teenid umbes 30p tunnis. Ning kui mängid 3h päevas ja oletame mängid 20 päeva kuus, see teeks kuus 1800 punkti ning langed suht kehva seisu kuna 200$ boonuse valikul on vaja ainult 1600 punkti 60 päeva peale ning järgmine 1000$ boonuse vabastamiseks oleks vaja 8000 punkti ja Sul tuli ainult 2 kuu peale kokku 3600 punkti >:( Seega soovitan kaaluda nende kahe vahel.



    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #62
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Katsun kiiresti kiiresti teha 1 võimalusel täiendava artikli, LEVELITEST, RELOADBOONUSTEST JA SOFTI ISEÄRASUSTEST

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #63
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Algselt postitas Tigrano
        Tere LenC,

        Nii ta on, esmasel deposiidil on vaja teha õige otsus 30$ - 12 500$ firs deposit boonuste vahel, see määrab ära, mis Leveli saad pärast boonuse vabastamist.

        Ning edaspidi iga kuu saad vastavalt oma Levelile uue reload boonuse. Näiteks: kui oled Level 3, siis Vip Level reload boonus on 4 x 844$, kui selle ära vabastad saad ka VIP Levelile, seal juba valid ise endale reload boonuse suuruse ;D Kui aga oletame, et ei vabasta reload boonust, siis uuel kuul saad jälle reload boonuse seega sellel reload boonustel lõppu ei ole. Kuna ka boonus vabastatakse alati 4 osas, siis saad ise määrata, mitu osa kuus vabastad ning kuu alguses jälle uued plaanid teha.

        NL50 full ring 9+ lauas saab ühes tunnis umbes 55p+, siis arvan, et 4 laual mängides 5 max laudades kuna 6 max laudu seal ei ole :-\ teenid umbes 30p tunnis. Ning kui mängid 3h päevas ja oletame mängid 20 päeva kuus, see teeks kuus 1800 punkti ning langed suht kehva seisu kuna 200$ boonuse valikul on vaja ainult 1600 punkti 60 päeva peale ning järgmine 1000$ boonuse vabastamiseks oleks vaja 8000 punkti ja Sul tuli ainult 2 kuu peale kokku 3600 punkti >:( Seega soovitan kaaluda nende kahe vahel.



        Selge.

        Aga kui ma teen selle 1600 punkti nt 25 päevaga, kas ülejäänud 35 päeva olen siis n-ö kuival, või saan siis mingi reload boonuse kallale asuda vms?

        Comment

        • HotGutShot
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2029

          #64
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Ootan väga seda artikklit Tigrano :D

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #65
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Algselt postitas lenC
            Selge.

            Aga kui ma teen selle 1600 punkti nt 25 päevaga, kas ülejäänud 35 päeva olen siis n-ö kuival, või saan siis mingi reload boonuse kallale asuda vms?
            Väga hea mõte, siis tuleb Sul kohe uus reload boonus.

            Comment

            • G3rt
              Julm Donk
              • Oct 2008
              • 35

              #66
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Tegin ka towerisse deposiidi ja üritan boonust välja mängima hakata, aga väiksed probleemid statside õige koha peale saamisega, statsid näitab kõik jumala lambi koha peal stackide peal ja nimede peal ei saa Pokerace hudi kuidagi seadistadud tükk aega siin jamand juba aga ei saa. hudi preferenses alt valisin pokerroom sinna addisin toweri history, layout managerist panin ka pokerroom ja save aga ikka kõik sama. Oleks abi eest väga tänulik. ;D

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #67
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Algselt postitas G3rt
                Tegin ka towerisse deposiidi ja üritan boonust välja mängima hakata, aga väiksed probleemid statside õige koha peale saamisega, statsid näitab kõik jumala lambi koha peal stackide peal ja nimede peal ei saa Pokerace hudi kuidagi seadistadud tükk aega siin jamand juba aga ei saa. hudi preferenses alt valisin pokerroom sinna addisin toweri history, layout managerist panin ka pokerroom ja save aga ikka kõik sama. Oleks abi eest väga tänulik. ;D
                Mis laudades mängid ja mis versioon on su HUD ning kas liitusid läbi meie lingi ;D

                Comment

                • G3rt
                  Julm Donk
                  • Oct 2008
                  • 35

                  #68
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  iitusin läbi lingi jh 8) hetkel veel üle nl20 ei roni , versioon v1.19.8 beta mingi

                  Comment

                  • Yokker
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 207

                    #69
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Tõmbasin ka selle alla,et vaatata millega tegu..algul suht harjumatu ja tuli palju vigu sisse,sest ei saand aru kes on kaardi maha viskan ja kes kaasa mängib...sellesmõttes.kaardid ja laud on samat värvi...tihti peale tuöi ette ,et mõtlesin,et kõik on fold ja rasisin,et blinde varastada aga siis ülla ülla keegi oli ikka limpind :S

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #70
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Algselt postitas Yokker
                      Tõmbasin ka selle alla,et vaatata millega tegu..algul suht harjumatu ja tuli palju vigu sisse,sest ei saand aru kes on kaardi maha viskan ja kes kaasa mängib...sellesmõttes.kaardid ja laud on samat värvi...tihti peale tuöi ette ,et mõtlesin,et kõik on fold ja rasisin,et blinde varastada aga siis ülla ülla keegi oli ikka limpind :S
                      See on standart, et kui uues toas mängida, siis kõik harjumatu ;D

                      Comment

                      • Yokker
                        FPP Pro
                        • Oct 2008
                        • 207

                        #71
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        Lõpuks leitsin midagi väga positiivset towerist...nimelt see,et folditud käsi pole pärast näha...mul see suur probleem sest lähen tihti peale närvi kui võitva käe ennem flopi foldin :D

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #72
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Algselt postitas Yokker
                          Lõpuks leitsin midagi väga positiivset towerist...nimelt see,et folditud käsi pole pärast näha...mul see suur probleem sest lähen tihti peale närvi kui võitva käe ennem flopi foldin :D
                          Jepp keegi ei saa kunagi teada :)

                          Comment

                          • HotGutShot
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2029

                            #73
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            umm kell 18:00 serveri aja järgi :O?

                            mis aeg meil sis on?

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #74
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Praegu on 14:49 serveri aja järgi, ma korra eemaldasin posti täpsustan natuke

                              Comment

                              • HotGutShot
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2029

                                #75
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                mm kas sis tuleb Toweris turna :)?

                                Comment

                                Working...