*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #676
    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Esimene kord sama. Tapa protsess (casino.exe) ja teinekord töötas.
    ma 5-6x proovind seda, pole veel õnnestunud

    Comment

    • d0zer
      Räme Fish
      • May 2013
      • 1

      #677
      Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

      end process abiga töötas

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #678
        Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

        Urge the Ipoker Network to implement RSA security tokens for two-factor authentication to better protect player accounts. Add your name to support this.


        Online petition mida üks HU cashi reg promob, et iPokerisse tehtaks security tokenid. Signige!

        Comment

        • reket25
          Julm Donk
          • Sep 2010
          • 84

          #679
          Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

          MTT-d OO-s: kas on võimalik selline asi maha võtta, et lauda vahetades ei viskaks ta automaatselt vastava turniiri lobby lahti? Maksimaalselt häirib ikka :S

          Comment

          • rasmer
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1306

            #680
            Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

            Kas Microgaming asendab iPokerit või jäävad mõlemad alles ?

            Dear friend,

            We have some really good news for you! In August we are making your online entertainment much more exciting and also much more user friendly with a new gaming environment that includes new games, new poker and brand new sports betting service.

            From the 1st of August:

            You’ll have one single account for poker, casino and sports betting - don’t worry, you don’t have to create a new account! We’ll convert your current poker and/or casino account to a new unified account.
            All funds left on your Olympic-Online account(s) will be automatically transferred over to your new account and will be usable not later than by 5th of August. Feel free to withdraw your funds before the switch - you can then deposit them right back after the new account is created!
            Your poker FPP points will be converted to real money and transferred to your balance and your casino Comp points will be carried over to a new loyalty points system.
            We’d like to welcome you to a new poker network - Microgaming Poker Network.
            All casino VIP levels stay the same! If you want to keep your Poker VIP levels you need to log in to the new account and choose a new alias by 15th of August.
            You can enjoy playing like before until midnight 31st of July. On 1st of August by 18:00 (GMT+3) latest we’ll send you a link to activate your brand new account.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #681
              Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

              Asendab IMO

              Comment

              • rasmer
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1306

                #682
                Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                Samad turniirid, spordiennustus, soft jms kui trios, mis kuradi mõte sellel on ? Saan aru, et ipokeriga esines probleeme, aga 3 legaalset tuba ühes võrgus tundub mõttetu.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #683
                  Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                  Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                  Samad turniirid, spordiennustus, soft jms kui trios, mis kuradi mõte sellel on ? Saan aru, et ipokeriga esines probleeme, aga 3 legaalset tuba ühes võrgus tundub mõttetu.
                  Sulle, kui mängijale, peaks see ju käima ainult meeltmööda. See tekitab konkurentsi ja konkurents parimat kvaliteeti.

                  Kindlasti oleks toredam, kui valida oleks rohkem pokkerivõrgustike vahel, aga turul mängitavad toad on:
                  • Stars
                  • FTP
                  • iPoker 2 (suur)
                  • Party
                  • 888
                  • MG

                  Eriti valikut ei ole, või mis?

                  Comment

                  • rasmer
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1306

                    #684
                    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Sulle, kui mängijale, peaks see ju käima ainult meeltmööda. See tekitab konkurentsi ja konkurents parimat kvaliteeti.
                    Siiski hindan erinevatele võrgustikele avatust suuremalt kui võrgustiku sisest konkurentsi. Olen skeptiline, et see mingi erilise võrgustiku sisese sõja tekitab, nagunii enamus promosid Microgamingu üleüldised.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #685
                      Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                      Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                      Siiski hindan erinevatele võrgustikele avatust suuremalt kui võrgustiku sisest konkurentsi. Olen skeptiline, et see mingi erilise võrgustiku sisese sõja tekitab, nagunii enamus promosid Microgamingu üleüldised.
                      Somewhat nõus. Ei taha olla kriitik, aga esimene küsimus: mis oleks olnud parem alternatiiv? Loomulikult 888 või Party oleks paremad, aga kui suur chance% oleks saada sinna skinni? Õhkõrn.

                      Comment

                      • rasmer
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1306

                        #686
                        Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Somewhat nõus. Ei taha olla kriitik, aga esimene küsimus: mis oleks olnud parem alternatiiv? Loomulikult 888 või Party oleks paremad, aga kui suur chance% oleks saada sinna skinni? Õhkõrn.
                        Mulle isiklikult - jääda ipokerisse, aga üldiselt ju siis toale kasulikum see liigutus.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #687
                          Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***



                          Kohutav, kohutav, KOHUTAV uudis. Miks üldse peab kolima? Ligipääs iPokerile Olympicu näol oli ikka väga hea trump regularide püüdmiseks imo.

                          Ei tekita see mingit konkurentsi, Microgamingu toad annavad nagunii sitaks rakebacki, sealt veel omakorda midagi välja pigistada tundub väga optimistlik.

                          Comment

                          • reggie
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 1705

                            #688
                            Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                            Ehk laseb paf varsti ijokeri võrgus mängida, kel huvi peaks olema.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #689
                              Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust


                              Kohutav, kohutav, KOHUTAV uudis. Miks üldse peab kolima? Ligipääs iPokerile Olympicu näol oli ikka väga hea trump regularide püüdmiseks imo.

                              Ei tekita see mingit konkurentsi, Microgamingu toad annavad nagunii sitaks rakebacki, sealt veel omakorda midagi välja pigistada tundub väga optimistlik.
                              Ma olen millestki valesti aru saanud või ajast maas? CG normaalsel tasemel (50NL+) oli ju seal olematu. Konkurentsivõime püsis ainult MTT-des kuna ei olnud segreeritud pooli. Siis missugustest regularidest me räägime?

                              Move oleks horrible, kui OO oleks suuremas võrgus IMO.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #690
                                Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust


                                Kohutav, kohutav, KOHUTAV uudis. Miks üldse peab kolima? Ligipääs iPokerile Olympicu näol oli ikka väga hea trump regularide püüdmiseks imo.

                                Ei tekita see mingit konkurentsi, Microgamingu toad annavad nagunii sitaks rakebacki, sealt veel omakorda midagi välja pigistada tundub väga optimistlik.
                                Aa ja nimeta MG tube, mis annavad sitaks RB-d? Üle 30% on väga keeruline saada, kui just ei lähe mõnda uppuvasse tuppa või ei ole mega-grinder. Aga kui oled mega-grinder, saad sitaks RB-d mistahes toas.

                                Comment

                                Working...