*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mislinn
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1734

    #631
    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Kas nl100+ fr ka laudu leidub kunagi?

    Comment

    • Paju99
      Olybeti Esindaja
      • Sep 2010
      • 84

      #632
      Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

      FR on niikuinii haruldus Euroopa mänguvalikus ja peale iPokeri splitti ei ole OO-s seda mängu enam üldse. 6max'i leiab.

      Comment

      • 0ttt
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 444

        #633
        Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

        Kuidas on micro 6m PLO laudadega? Kas iPokeri kaheks jagunemine mõjutas PLO player pooli OO's?

        Comment

        • Paju99
          Olybeti Esindaja
          • Sep 2010
          • 84

          #634
          Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

          Tere,
          iPokeri kaheks jagunemine mõjutas vaid NLHE cashi laudasid, seega PLO 6max micro mängu on täitsa ilusti.

          Comment

          • 0ttt
            Õpihimuline Mängur
            • May 2009
            • 444

            #635
            Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

            Kas depot saab teha ainult eurodes? Case selles, et MB konto endiselt taalades ja tahaksin ka taalalaudades mängida.

            Comment

            • Paju99
              Olybeti Esindaja
              • Sep 2010
              • 84

              #636
              Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

              Tere,

              Deposiiti saab teha MB USD kontolt, aga OO mängukonto saab olla ainult eurodes. Seega teeb OO MB-sse päringu eurodes ja MB kasutab võimalust konverteerimise pealt protsenti teenida. USD laudades mängides mängukonto valuuta rolli ei mängi, kuna lauda mineku ja lauast tuleku kurss on alati sama.

              Mängijad, kellel vanast ajast on veel USD mängukonto, vahetame ka jooksvalt EUR konto vastu ümber. Põhjus: USD'ide liigutamine rahvusvahelistel pangakontodel on veits probleemne, kuna mitmed pangad kasutavad USA korrespondentpanku ja need ei lase gaming transfer'eid läbi.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #637
                Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                Miks igakord kui soft käima panna ja sisselogides viskab mingeid lambi laudu ette nagu oleks eelmisest sessist pooleli jäänd vms? Sitaks tilti ajab. igakord panen korralikult lauad kinni

                Comment

                • Paju99
                  Olybeti Esindaja
                  • Sep 2010
                  • 84

                  #638
                  Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                  Tere,
                  Olen seda ka ühe korra varem näinud, kuid arvasin tookord, et oli tegu ühekordse paranormaalse nähtusega. Kirjutasin nüüd tehnilisele toele, et selgitust saada.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #639
                    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    Miks igakord kui soft käima panna ja sisselogides viskab mingeid lambi laudu ette nagu oleks eelmisest sessist pooleli jäänd vms? Sitaks tilti ajab. igakord panen korralikult lauad kinni
                    Sama. Isegi nädalad hiljem viskab lauad ette, kuigi mul rahagi ei ole enam kontol.

                    Comment

                    • Paju99
                      Olybeti Esindaja
                      • Sep 2010
                      • 84

                      #640
                      Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                      Tere,

                      Ei ole veel jõudnud siia foorumisse vastata. Aga suhtlesin juba iPokeriga sel teemal ning nad leidsid bugi põhjuse üles. Vea parandus viiakse jooksvalt sisse ning vanu laudu ei tohiks enam peale järgmist tarkvara uuendust toimuma. Kas bugi parandamiseks läheb ajaliselt 1 nädal või 3 nädalat, seda ei oska hetkel öelda.

                      Comment

                      • GoodButLucky
                        Räme Fish
                        • Aug 2011
                        • 20

                        #641
                        Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                        Tere! Selline küsimus Olympicu/iPokeri kohta. Kuidas on 6max sng superturbo-turniiride tase võrreldes Starsiga näiteks? Rake on mõrvarlik ja isegi 55% rakebackiga on suurem kui Starsi rake madala vip-tasemega. Aga kui mängud on väga fishised, siis on võibolla isegi mängitavad. Aga on kellelgi kogemust mõlema saidi superturbotest? Ja kuidas on lood trafficuga, nt. lõunast kuni 3-4-ni öösel?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #642
                          Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                          Algselt postitas GoodButLucky Vaata postitust
                          Tere! Selline küsimus Olympicu/iPokeri kohta. Kuidas on 6max sng superturbo-turniiride tase võrreldes Starsiga näiteks? Rake on mõrvarlik ja isegi 55% rakebackiga on suurem kui Starsi rake madala vip-tasemega. Aga kui mängud on väga fishised, siis on võibolla isegi mängitavad. Aga on kellelgi kogemust mõlema saidi superturbotest? Ja kuidas on lood trafficuga, nt. lõunast kuni 3-4-ni öösel?
                          Arvan, et sellele küsimusele siit foorumist vastust ei saa. Aktiivsuse koha pealt jälgi ise mänge ning reigi koha pealt kasuta sharkscope ning vaata regularide tulemusi ning siis võrdle.

                          Comment

                          • GoodButLucky
                            Räme Fish
                            • Aug 2011
                            • 20

                            #643
                            Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                            No aktiivsuse koha pealt avastasin õnneks ise, et saab ka kontot omamata kergelt brauserist lobby avada, aga sharkscopega tulemusi võrreldes ei saa mängutasemest küll mingit aimu, see oleks umbes sama kui hakata korvpalliliigade tugevusi võrdlema, ilma et kumbagi liiga meeskonnad omavahel kordagi kohtunud oleks. Sellepärast olekski tahtnud teada kas mõnel on ehk isiklik võrdlusmoment olemas. Tean, et vahed võivad räiged olla, samade panuste juures oli hyper-sngs Starsis raske +4% roid saada, kui väiksemal saidil tuli lebotades +10 ja rohkemgi.

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #644
                              Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                              kuna vahepeal viskas starsist kopa ette, siis mõtlesin, et vahelduseks proovin mõnda teist tuba ka. tegin väikse ülekande OO-sse ideega hakata micro turkasid taguma. jamad hakkasid pihta esimesel päeval. ca 10-st turniirist oli probleeme neljal vähemalt. neist kahel ma ei saanudki lõpuni mängida. lihtsalt jooksid kinni. aga kõige lahedam probleem oli järgmisel päeval.
                              nimelt ei olnud mind selles lauas kus ma oleks pidanud olema. turniiri lobbyst vaatan, et kõik klapib, ma peaks olema selles lauas mille mulle ette viskas, aga lauas mind netu.

                              livesuppordiga suhtlesin ka üleeile v üleüleeile, rahad lubati 24 h jooksul tagasi kanda ( 2 turka puhul siis) aga hiljem oli jamasid veel, nii et ca 4 turka rahad tegelt olen kaotanud + aeg. aga tagasi pole mulle midagi saadetud.

                              öelge ausalt, kes te seal mängite kuidas teie närvid vastu peavad? või teil pole selliseid jamasid? ahjaa, kuna topicu pealkiri lubab ideid ka siia postitada, siis mulle tuli üks kuradi geniaalne idee. TEHKE KORDA OMA TUBA

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #645
                                Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                                Täna hommikul taaskord kõik noted kadunud. Kokku mingi paar x juhtunud viimase paari kuu jooksul juba. Kaua selle fiximine võiks aega võtta? Äkki saaks üldse notesid arvutisse salvestama panna, siis selliseid jamasid ei eksisteeriks ?

                                Comment

                                Working...