Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***
Minu arvates mitte.
Praegune süsteem on 22.5-37.5% sõltuvalt VIP tasemest ja lisaks pead maksma $300 reiki. Need, kes ei maksa seda $300 hetkel ära või vaevu-vaevu punnitavad täis saavadki 22.5% rakebacki. Need, kes teevad selle lõdvalt täis saavad 30% ja need, kes panevad hullu saavad 37.5%.
Uues süsteemis 22.5% teha on lumme kusta. Oled bronze level saad $20 igakuise VIP boonuse, mis on 9% rakebacki ja osta $10 boonuseid, mis on 18% rakebacki ning ongi kokku juba 27%.
Kokkuvõtlikult võib öelda, et 30% peaks iga mängija ära tegema - kui ta ei tee siis RB ei olegi talle tähis kuna geneb kopikaid, visamad mängijad saavad stabiilset 40-45% ja hullud 55%. Võrdsem süsteem kui praegu.
Algselt postitas pikk28
Vaata postitust
Praegune süsteem on 22.5-37.5% sõltuvalt VIP tasemest ja lisaks pead maksma $300 reiki. Need, kes ei maksa seda $300 hetkel ära või vaevu-vaevu punnitavad täis saavadki 22.5% rakebacki. Need, kes teevad selle lõdvalt täis saavad 30% ja need, kes panevad hullu saavad 37.5%.
Uues süsteemis 22.5% teha on lumme kusta. Oled bronze level saad $20 igakuise VIP boonuse, mis on 9% rakebacki ja osta $10 boonuseid, mis on 18% rakebacki ning ongi kokku juba 27%.
Kokkuvõtlikult võib öelda, et 30% peaks iga mängija ära tegema - kui ta ei tee siis RB ei olegi talle tähis kuna geneb kopikaid, visamad mängijad saavad stabiilset 40-45% ja hullud 55%. Võrdsem süsteem kui praegu.
Comment