*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #526
    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    Printer Roomet, enamus hobimängijad ja niisama mikrosõdurid ikka kaotavad selle süsteemiga. Võidava tõsised tegijad.
    Minu arvates mitte.

    Praegune süsteem on 22.5-37.5% sõltuvalt VIP tasemest ja lisaks pead maksma $300 reiki. Need, kes ei maksa seda $300 hetkel ära või vaevu-vaevu punnitavad täis saavadki 22.5% rakebacki. Need, kes teevad selle lõdvalt täis saavad 30% ja need, kes panevad hullu saavad 37.5%.

    Uues süsteemis 22.5% teha on lumme kusta. Oled bronze level saad $20 igakuise VIP boonuse, mis on 9% rakebacki ja osta $10 boonuseid, mis on 18% rakebacki ning ongi kokku juba 27%.

    Kokkuvõtlikult võib öelda, et 30% peaks iga mängija ära tegema - kui ta ei tee siis RB ei olegi talle tähis kuna geneb kopikaid, visamad mängijad saavad stabiilset 40-45% ja hullud 55%. Võrdsem süsteem kui praegu.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #527
      Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

      vabandan. ei arvestanud boonuseid. Loodan, et ei mustanud Olümpsi

      Comment

      • CheekyMullet
        FPP Pro
        • Feb 2010
        • 232

        #528
        Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

        Mis mu praegustest punktidest saab?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #529
          Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

          Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
          Mis mu praegustest punktidest saab?
          Tekkis endal ka sama küsimus. Uurin selle järgi ja annan teada või annab sellest teada Olympic-Online klienditugi siinsamas teemas.

          Vastus võib venida 1-2 päeva, sest suvine aeg ja töötajad puhkusel.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #530
            Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

            Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
            Mis mu praegustest punktidest saab?
            31. juulil vahetatakse kõik kontodel olevad FPP-d rahaks praeguse kursi järgi ehk 1000 FPP eest saad $1.

            Comment

            • reggie
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 1705

              #531
              Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

              Hea, et ma seda teemat uurima tulin, peab punktid magama panema, enne kui hilja. Ma juba lootsin korralikku lisaraha, dmn.

              Comment

              • CheekyMullet
                FPP Pro
                • Feb 2010
                • 232

                #532
                Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                Kas punktidega on rahaks vahetamise asemel miskit kasumlikumat ette võtta?

                Comment

                • rasmer
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1306

                  #533
                  Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                  Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
                  Kas punktidega on rahaks vahetamise asemel miskit kasumlikumat ette võtta?
                  Pood on kodulehel, aga pole veel lähemalt uurinud kas on seal midagi väga kasumlikku võrreldes raha võtmisega.

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #534
                    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                    Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                    Pood on kodulehel, aga pole veel lähemalt uurinud kas on seal midagi väga kasumlikku võrreldes raha võtmisega.
                    majutus või tehnika on ainukesed asjad, mille võtmist kaaluda. kas ka hind ok on, pole viicinud võrrelda......

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #535
                      Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                      Shop asub: http://shop.olympic-online.com/

                      See RB erinevus rahas või asjades ei tule ega saagi tulla meeletu, kuna punktid on ise väärt kõiges paar protsenti rakebacki.

                      Comment

                      • Tarq666
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 814

                        #536
                        Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                        Mis värk selle convertimis tasuga on? Mängin HU 5 + 0.25$ sng, kontolt läheb 4.27 eurot ja kui võidan, siis saan tagasi võiduna kontole 3.85 eurot. Kuidas seda haiget röövimise probleemi lahendada?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #537
                          Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                          Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
                          Mis värk selle convertimis tasuga on? Mängin HU 5 + 0.25$ sng, kontolt läheb 4.27 eurot ja kui võidan, siis saan tagasi võiduna kontole 3.85 eurot. Kuidas seda haiget röövimise probleemi lahendada?
                          Kõik õige ju.

                          5 USD = 4.08 EUR
                          0.25 USD = 0.20 EUR

                          Buy-in: 5.25 USD ehk 4.28 EUR
                          Prizepool: 10 USD ehk 8.16 EUR

                          Reiki maksavad mõlemad.

                          Mõtle nii:

                          Deponeerid kontole 4.28 EUR ($5.25). Ostad sellega turniirile (kontole jääb €0) ja nüüd võidad tuleb kontole €8.16 ($10) ehk konto on €3.88 ($4.75) suurem pärast deposiidi tegemist

                          EDIT: või krt ma ei saa hetkel enam ise ka aru :) HELP!

                          EDIT2: kõik õige, kontot ei tohi võrrelda enne ja pärast summaga, sest reiki maksavad mõlemad ja 10.50 auhinnfondi asemel on 10 auhinnafond.

                          Comment

                          • Tarq666
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 814

                            #538
                            Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                            kui reik välja jätta 5 USD = 4.08 EUR siis ka võidad 4.08 mitte 3.85. ehk konvertimis tasuks kujuneb iga sng pealt 0.23 euro senti



                            Edit. Ehk sa riskid 4.27 euroga, et võita 3.85. Ilmselgelt on midagi korrast ära.


                            aaa sry soe ilm ja juhe koos, arvutasin valesti vist, kontrollin üle oma vea
                            Last edited by Tarq666; 30.07.12, 17:46.

                            Comment

                            • marcoloco
                              FPP Pro
                              • Nov 2010
                              • 203

                              #539
                              Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                              Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
                              kui reik välja jätta 5 USD = 4.08 EUR siis ka võidad 4.08 mitte 3.85. ehk konvertimis tasuks kujuneb iga sng pealt 0.23 euro senti

                              Edit. Ehk sa riskid 4.27 euroga, et võita 3.85. Ilmselgelt on midagi korrast ära.
                              dollarites:
                              riskid 5.25 euroga et v6ita 10. Ratio on 10/5.25 = 1.90476

                              et sama ratio pysiks eurodes ja sa riskid 4.27 euroga, pead sa v6itma 8.133 eurot. Ehk siis kasumit 8.133 - 4.27 = 3.86

                              Comment

                              • Tarq666
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 814

                                #540
                                Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                                Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
                                dollarites:
                                riskid 5.25 euroga et v6ita 10. Ratio on 10/5.25 = 1.90476

                                et sama ratio pysiks eurodes ja sa riskid 4.27 euroga, pead sa v6itma 8.133 eurot. Ehk siis kasumit 8.133 - 4.27 = 3.86
                                jep sain aru kus juhe kokku jooksis, sry et tülitasin :)

                                Comment

                                Working...