*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ropka11
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1008

    #496
    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Vaata, et Sa oma mängu selle süsteemiga kohandumisel nässu ei keera.Pärast on raske ree peale jälle saada.

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #497
      Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

      Algselt postitas MichelsonT Vaata postitust
      Hommikul kell 6, kui sess sai läbi, ei saanud und ja mõtlesin välja igasugu vandenõuteooriaid.
      Üks variant on siis selline: Sõpruskond. Kuus mängijat. Nad lepivad omavahel kokku, et saadava auhinnaraha jagavad võrdselt ära. Et tabelit võita, siis teevad nad lisaks veel sellise kokkuleppe, et kuuest mängijast võidavad käsi vaid kolm. Nad kõik limbivad igat kätt ja need kolm, kes peavad käsi võitma, panustavad jaotustes kordamööda ja ülejäänud annavad alla. Selliselt teenivad kolm "võitvat" mängijat iga ringiga 10 punkti kahe võidetud käe eest ja 8 punkti kokku kaotatud käte eest. Seega nii on võimalik 6 käega saada 18 punkti. Seega 150 käega teenib 450 punkti - tsipa vähem, kui Low edetabeli liidril!
      soovitan selle mõtte Paju99-le saata. kuigi ta loeb ilmselt ka seda teemat aegajalt. isegi kui sellel ei ole alust, siis tasub siiski väike kontroll läbi viia - see ei kahjusta kedagi, aga võib avastada scammereid.

      Comment

      • metsnik
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 462

        #498
        Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

        Mis jama on MTT lobbyga? Proovisin elu esimest OO turniiri mängida ja lobby informatsioon on täielik jama. Lobby chipcountide edetabel ei uuene normaalselt ega näita reaalselt turiiri osalejate arvu. Kukkusin välja kusagil 10. koha piirimail, aga lobby näitab stäkke 26 mängijale.

        Õiget mängijate arvu näitab Stats -> More valik, aga min. stack on seal ikka peetis ja õige mängijate numbri juures pole ka chipcounte. Kas softis on bugi või peab OO-s turniire mängides mingit retarded loogikat omama?

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #499
          Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

          peale seda kui late reg sisse tuli OOsse läks see lobby segi ning tänase päevani ei ole korda saadud seda

          Comment

          • metsnik
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2008
            • 462

            #500
            Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

            gg wp

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #501
              Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

              eriti häiris mind see satikatel kus vahe kas saad 200$ pileti või mitte. quittisin sellepärast kõik need pühapäeva turna satikad, sest lihtsalt võimatu on mängida hilist faasi nendel satikatel. ei ole õrna aimugi palju mängijaid tglt alles ja kui palju on short stackereid. kui väga uurida ja kõik lauad eraldi lahti teha(osad on seal fiktiivsed ja ei avanegi) siis muidugi saad mängijate arvu enamvähem, aga see on ilge kepp.

              Comment

              • metsnik
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 462

                #502
                Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                tra see on valus pornograafia. Mul on juhuslikult OEG aktsiaid ka ja algusest peale tundus see online-avantüür paras absurd. Senini ei midagi, mis paneks vastupidist arvama. Tehke seda, mida hästi oskate.

                Comment

                • MichelsonT
                  Jube Noob
                  • Nov 2010
                  • 113

                  #503
                  Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                  loodan saada 100% kinnituse vandenõuteooriale
                  Last edited by MichelsonT; 08.06.12, 10:32.

                  Comment

                  • Paju99
                    Olybeti Esindaja
                    • Sep 2010
                    • 84

                    #504
                    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                    Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                    soovitan selle mõtte Paju99-le saata. kuigi ta loeb ilmselt ka seda teemat aegajalt. isegi kui sellel ei ole alust, siis tasub siiski väike kontroll läbi viia - see ei kahjusta kedagi, aga võib avastada scammereid.

                    Ei soovita kellelgi üritada pettusega sihile jõuda. Pokkeris on alati keegi, kes pettust märkab - on see siis kontolliv automaatne süsteem või kaasmängijad. Täname seekord MichelsonT'd, kes tähelepanu juhtis teise mängija ebaloogilisele tulemusele. Pettusega tippu jõuda üritanud mängijate kontod on nüüdseks suletud ning nende tulemused tühistatud.

                    Comment

                    • MichelsonT
                      Jube Noob
                      • Nov 2010
                      • 113

                      #505
                      Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                      Kas need mängijad on Low edetabeli kolm esimest TonyDon71, KillerYJ ja yyrly01??? ja Mid/high esimene PYZ1990?
                      Väidetavalt on siis tegu sõpruskonnaga, kelle edu seisnes selles, et mängivad koos 4max lauas ja jagasid omavahel punkte.

                      Comment

                      • MichelsonT
                        Jube Noob
                        • Nov 2010
                        • 113

                        #506
                        Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                        Kui Paju küsis mõni päev tagasi, et kas olen süsteemile pihta saanud ja tahaksin seda teistele jagada, siis tänaseks olen. Point ongi 4max. Jälgisin täna päeval, mis 4max lauas toimub. NL20s oli kaks lauda. Neist ühes oli kolm Low ja micro edetabli esiotsa kuulunud mängijat. Point oli selles, et 9 kätt kümnest tehti familypot ning flopist algas mäng. Ma ei tuvastanud, et oleks olnud kokkumängu aga nii nad tekitasid võimaluse, et igakord saab võitja kolm punkti.

                        Comment

                        • MichelsonT
                          Jube Noob
                          • Nov 2010
                          • 113

                          #507
                          Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                          Nüüd ka 2plus2 foorumis teema üleval. See puudutab siis edetabelite ebaausaid liidreid

                          http://forumserver.twoplustwo.com/39.../index109.html

                          Comment

                          • Paju99
                            Olybeti Esindaja
                            • Sep 2010
                            • 84

                            #508
                            Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                            Cash Point kampaania esimesel nädalal õnnestus edetabelitesse jõuda 18 Olympic-Online pokkeritoa mängijal ja kokku võitsid nad auhinnaraha veidi enam kui 1200 dollarit. Teine nädal käib ning järgmine nädal on selleks korraks viimane. Kuna iga nädal on eraldiseisva arvestusega, siis jõuab veel rongile :)

                            Kampaania info on SIIN

                            Comment

                            • ment52
                              Politseidokumendiga kusjuures!
                              • Oct 2008
                              • 1270

                              #509
                              Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***



                              Ega olympic kehvikute kampa ei satu?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #510
                                Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                                Segane tekst ja jääb kohati arusaamatuks, miks väiksemad toad, kel ei ole 6000+ mängijad eraldatakse. Pigem tundub, et see väiksem võrk jääb fishisemaks kui suured tegijad, kes enamasti on suurt rakebacki pakkuvad hiiud.

                                Comment

                                Working...