Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***
vale topic vbl, aga ma ei leia olympicu kodukalt emv-de turniire? tavaliselt jaanuais ju toimunud? jääb ära 2012?
vale topic vbl, aga ma ei leia olympicu kodukalt emv-de turniire? tavaliselt jaanuais ju toimunud? jääb ära 2012?
TC
Comment