*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vonkartoffel
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1658

    #346
    Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Kas OPEM ME tokenit saab kasutada ka muudel turniiridel, nagu OOPS ja Pärnu meistrikad?

    Comment

    • runnar
      Grinder
      • Oct 2008
      • 740

      #347
      Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

      Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
      Kas OPEM ME tokenit saab kasutada ka muudel turniiridel, nagu OOPS ja Pärnu meistrikad?
      ei saa

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #348
        Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

        aga OOPS tokenit saab kasutada Pärnu turkal?

        Comment

        • mortalvombat
          Õpihimuline Mängur
          • Jul 2010
          • 412

          #349
          Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

          http://forumserver.twoplustwo.com/51...ystem-1124906/

          Comment

          • Paju99
            Olybeti Esindaja
            • Sep 2010
            • 84

            #350
            Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

            Hei,

            Tooge palun välja, mis peaks uuest aastast halvemaks minema?

            * Esimene muudatus toimus umbes aasta tagasi. Varasem süsteem jagas lauas võetud reigi kõigi lauas istujate vahel (v.a. sitout) ning laudades olid tuhanded sellised FPP hunterid. Sellest hetkest võeti kasutusele "contributed" süsteem, kus rake arvestatakse korjatud võrdselt kõigilt mängijatelt, kes kasvõi SB maksid potti. Seepeale kadusid ära need reigi numbrite kogujad, kes lauas ainult blinde maksid ja niisama istusid.

            * Teine reigi arvestuse süsteemi muudatus toimus 01.septembrist sel aastal ja see tõi kaks muudatust: a) hakkas arvesse võtma iga mängija poolt genereeritud reiki täpsemalt ehk kadus ära varasem vahemike süsteem; b) hakkas arvestama erinevate valuutade koefitsiente FPP-de genreerimisel.

            * Uuest aastast (millal täpselt, ei tea veel) peaks reigi arvestusse juurde tulema uus metoodika, mis arvestab makstud reigi proportsionaalselt potti investeeritud summaga mängija poolt. Seega läheb arvestus veelgi täpsemaks.

            Kokkuvõttes usun, et tehakse head tehnilist tööd ainult paremuse poole. Kui kellelgi on häid kommentaare, siis heameelega suhtleks ja täpsustaks.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #351
              Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

              Algselt postitas Paju99 Vaata postitust
              * Uuest aastast (millal täpselt, ei tea veel) peaks reigi arvestusse juurde tulema uus metoodika, mis arvestab makstud reigi proportsionaalselt potti investeeritud summaga mängija poolt. Seega läheb arvestus veelgi täpsemaks.

              Kokkuvõttes usun, et tehakse head tehnilist tööd ainult paremuse poole. Kui kellelgi on häid kommentaare, siis heameelega suhtleks ja täpsustaks.
              Igas toas võiks nii olla..

              Comment

              • viki
                Grinder
                • Apr 2010
                • 893

                #352
                Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                Oskab keegi öelda,kui praegu OO-sse konto teha kas paari tunni pärast saab juba mängida või tahavad enne dokumente ka näha?

                Comment

                • Foux
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 486

                  #353
                  Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                  MA enda mäletamist mööda sain kohe mängida.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #354
                    Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                    Algselt postitas viki Vaata postitust
                    Oskab keegi öelda,kui praegu OO-sse konto teha kas paari tunni pärast saab juba mängida või tahavad enne dokumente ka näha?
                    oled sa varem olympicus käinud?
                    Kui jah, siis teed konto ja lähed Live Chati. Seal aetakse asi minutitega korda

                    Comment

                    • viki
                      Grinder
                      • Apr 2010
                      • 893

                      #355
                      Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                      Tänud!Sai jah peale depo tegemist kohe mängida.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #356
                        Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                        Algselt postitas Paju99 Vaata postitust
                        Hei,

                        Tooge palun välja, mis peaks uuest aastast halvemaks minema?

                        * Esimene muudatus toimus umbes aasta tagasi. Varasem süsteem jagas lauas võetud reigi kõigi lauas istujate vahel (v.a. sitout) ning laudades olid tuhanded sellised FPP hunterid. Sellest hetkest võeti kasutusele "contributed" süsteem, kus rake arvestatakse korjatud võrdselt kõigilt mängijatelt, kes kasvõi SB maksid potti. Seepeale kadusid ära need reigi numbrite kogujad, kes lauas ainult blinde maksid ja niisama istusid.

                        * Teine reigi arvestuse süsteemi muudatus toimus 01.septembrist sel aastal ja see tõi kaks muudatust: a) hakkas arvesse võtma iga mängija poolt genereeritud reiki täpsemalt ehk kadus ära varasem vahemike süsteem; b) hakkas arvestama erinevate valuutade koefitsiente FPP-de genreerimisel.

                        * Uuest aastast (millal täpselt, ei tea veel) peaks reigi arvestusse juurde tulema uus metoodika, mis arvestab makstud reigi proportsionaalselt potti investeeritud summaga mängija poolt. Seega läheb arvestus veelgi täpsemaks.

                        Kokkuvõttes usun, et tehakse head tehnilist tööd ainult paremuse poole. Kui kellelgi on häid kommentaare, siis heameelega suhtleks ja täpsustaks.
                        2p2 teemas räägiti essence süsteemist, mis on väga halb.

                        Comment

                        • teppand
                          Julm Donk
                          • Feb 2009
                          • 26

                          #357
                          Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                          mis värk seal turniiridel auto rebuyga on - vahest toimib, siis jälle ei toimi, double auto rebuy nuppu pole veel kasutada saanudki... OOs olen mänginud alates meistrikatest...

                          Comment

                          • Paju99
                            Olybeti Esindaja
                            • Sep 2010
                            • 84

                            #358
                            Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                            Auto rebuy linnuke kaob ära, kui mängija teise lauda balansseeritakse. Avastasime selle vea tänu mängijale ja teavitasin iPokerit uue softi bugist. Lubati ASAP ära korraldada. Täna veel viga sees. :( Loodame, et mitte kauaks.

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #359
                              Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                              auto add-on ka tulemas on?
                              Või on juba olemas?

                              Kuna pausid pole sync, siis olengi paar korda tegemata jätnud, kuna ei pane tähele kui kuskil lauas hakkb add-on periood.

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #360
                                Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                                turna pausid võiks küll syncis olla.

                                teine asi mis ärritab on et saad valida lobbys satellites, super satellites ja freerolls aga regular turnasi eraldi sortida ei saa neid otsi satikate ja freerollide vahelt
                                Last edited by rohelinekonn; 16.11.11, 09:34.

                                Comment

                                Working...