*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #286
    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    No kurask, sitasti siis ju. MB-sse enam uut kontot ei saa teha ja OO-s ka kurssi ei saa muuta ?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #287
      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
      No kurask, sitasti siis ju. MB-sse enam uut kontot ei saa teha ja OO-s ka kurssi ei saa muuta ?
      OO-s saad kurssi muuta aga alati on parem jätta EUR. Samuti MB-sse VIP kliendid saavad teha kahes erinevas currencys kontod (sama netelleriga) ning see lahendaks ka probleemi. Seega lahendusi on või siis suhtle enne cashouti tehes klienditoega, et äkki on sulle võimalus erand teha ja cashoudid edaspidi panka suunata.

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #288
        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        OO-s saad kurssi muuta aga alati on parem jätta EUR.
        Niisama muuta ei saanud. Sain suppordiga asja korda.
        Last edited by virukunn; 16.08.11, 00:01.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #289
          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

          Rääkisin Pajumaaga ja räägin siin ka edasi praeguse ranka dollarite vabastamisest. Kõik ranka-dollarite mängijad alustavad automaatselt 3-ndast VIP tasemest. VIP tase võib muidugi langeda ja tõusta olenevalt sellest palju FPP-sid kuu lõikes kogud. Kui VIP level kukub siis kukub ka ranka-dollarite vabastamise kiirus ehk cashback, kui tõuseb siis tõuseb.

          Maksimaalne langus ja ka tõus on 25% ehk minimaalse taseme korral ranka-dollaritest tuleneb cashback on 22.5% ja maksimaalne on 37.5%.
          Last edited by ranka; 16.08.11, 05:53. Põhjus: 25% mitte, 2.5%

          Comment

          • suitsutihane
            FPP Pro
            • Dec 2010
            • 286

            #290
            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

            häiris see laua kujundus, nii kirju, otsisin siin mingit modi ja leidsin siit, palju parem kui originaal, vb keegi veel sai abi =) :P
            http://forumserver.twoplustwo.com/45...5/index57.html
            Last edited by suitsutihane; 26.08.11, 01:37.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #291
              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

              probleem laua kujundusega (liiga kirju lihtsalt - no ei kannata mitut korraga vaadata). kindlasti on siin ka juttu olnud ja mäletan, et HCC rääkis ühest tasulisest variandist, kuidas skinne saab ipokerisse. kas on kellelgi linki mõnele tasuta variandile vms?

              Edit: lol ei lugenud suitsutihase posti eespool

              Comment

              • ment52
                Politseidokumendiga kusjuures!
                • Oct 2008
                • 1270

                #292
                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                ibolide ja minimaxmod olid need tasulised variandid.

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #293
                  Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  probleem laua kujundusega (liiga kirju lihtsalt - no ei kannata mitut korraga vaadata). kindlasti on siin ka juttu olnud ja mäletan, et HCC rääkis ühest tasulisest variandist, kuidas skinne saab ipokerisse. kas on kellelgi linki mõnele tasuta variandile vms?

                  Edit: lol ei lugenud suitsutihase posti eespool
                  Siit ka saab miskit http://pokerlayout.ru/ipoker/ipfree/ipthemefree/

                  Comment

                  • Cash87
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1402

                    #294
                    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                    Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
                    häiris see laua kujundus, nii kirju, otsisin siin mingit modi ja leidsin siit, palju parem kui originaal, vb keegi veel sai abi =) :P
                    http://forumserver.twoplustwo.com/45...5/index57.html
                    Kas sul töötas see Rhibee postitatud kujundustest mõni link? Mul ei taha kuidagi avada.

                    E: Sain korda, tänud :)
                    Last edited by Cash87; 01.09.11, 09:10.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #295
                      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                      Jah, võin sheerida ibolidi, 5$ eest: seriali/backgrounde/carddecke.

                      Aga koduarvutisse satun alles esmasp, 5ndal septil.

                      Sry kui mõnele PMile pole jõudnud vastata, viimasel ajal ei satu siia väga tihti. Kellel soovi, PM !!!!!!!

                      Comment

                      • jasssass
                        Vana Tegija
                        • Sep 2010
                        • 1200

                        #296
                        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                        Täna toimus PRO evening grand final milles 1 koht pidi saama OOPs ticketi koos reval parki sviidiga kahele, 2 ja 3 koht OOPs pileti koos tavamajutusega, aga turka pandi kinni kui 3 inimest oli jäänud ja kõigile 1 koht.....kes siis sviidi saab??

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #297
                          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                          Nobody obv :)

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #298
                            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                            see oli pisike fail jah.
                            Andsin probleemist teada Pajumaale. Eks näis mis ta vastab või välja pakub :)

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #299
                              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                              Pajumaa vastas:

                              Vasta pokkeriprodes, et juba asjaga tegeletakse, kuna turniir ei olnud plaanitud lõppema.

                              Anname vastuse kohe, kui saame iPokerist vastuse, miks turniir lõppes ja otsustame, kuidas mäng lahendada.



                              Priit

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #300
                                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                                tõsiselt sellel sitaaugul on midgai viga .. ma ei ole haigemat asja kuskil n2ind .. fuck it i quit this shithole

                                fcking ajuh2lvikute soft ka pealekauba..
                                siuksel kohal ei othiks ffs litsentsi ollagi imo
                                Last edited by leits; 07.09.11, 11:21.

                                Comment

                                Working...